Микровълнова-дали направихме точния избор

  • 5 916
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 172
Направила си правилния избор. Имам микровълнова Electrolux с ел.дисплей. Понякога времето, което съм посочила, се променя само, така че постоянно трябва да я наблюдавам. Имах и Samsung - същия боклук.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Покупката вече е направена  Peace каквото и да напишем е безмислено.
Честита ви придобивка с здраве да си я ползвате   bouquet

# 17
  • Мнения: 494
Покупката вече е направена  Peace каквото и да напишем е безмислено.
Честита ви придобивка с здраве да си я ползвате   bouquet
Да,така е Peace
Но все пак за твое успокоение,да ти кажа: от всички уреди вкъщи,микровълновата ни LG е с най -дългогодишен срок на употреба - повече от 7 год. Всеки ден я ползвам,предимно за затопляне и размразяване. Грилът ми е влязъл само няколко пъти в употреба. Не мисля,че сте сбъркали с избора Peace

# 18
  • Мнения: 4 970
Имам абсолютно същата МВ PeaceНикакви забележки за 4 години експлоатация.Не си сгрешила Wink

# 19
  • Мнения: 3 641
Мисля,че сте направили добра покупка. Аз имам грил,но пък въобще не го ползвам Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 9 850
Микровълнова с грил има смисъл, ако решиш, че ще готвиш в нея повече, отколкото във фурната... Просто защото иначе си имаш фурна Simple Smile И все пак грила е предимство понякога - за замразени пици, например. Както са мънички, а и ако си с по-стара печка, докато загрее "ламята"... Grinning Каквато и микровълнова да избереш, важно е тя да ти е максимално удобна и да ти върши работа.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 758
Ние сме с LG. 1вата преди да родя Дияна. Издеяни 4г. Развали се. Купихме нова, която изкара много малко. В сервиза успяха да оправят 1вата. И продължавам да я бъхтя всеки ден... вече 8г.

# 22
  • Мнения: 950
Аз съм със  Самсунг с ел .дисплей ,вече над 10 години ежедневна експлоатация  Peace

# 23
  • България
  • Мнения: 106
И моя мъж вчера купил същата печка ,като вашата(дано да е добра).Старата ни беше Neo,изкара близо 5 години,но още на втората времето за което претоплям,се увеличи.Още не съм и свикнала,и по навик поглеждам за часа към нея(старата имаше електронен дисплей),ама това да ми е проблема.Честита покупка и със здраве да си я ползвате.

# 24
  • Мнения: 122
Да си призная не обичам микровелетата... не знам защо...  33uu

... честито де...

# 25
  • Мнения: 2 448
Късмет е това, не е до копчета. Нашата е Самсунг със сензорни копчета, ел дисплей, програми за готвене и размразяване, грил и вече 8 години е безотказна..

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да си призная не обичам микровелетата... не знам защо...  33uu

и може би добре правиш.

# 27
  • Мнения: 3 675
Определено всичко си е до късмет.Нашият тв LG гръмна на 2 месец след покупката, после 2 месеца ни мотаха по сервизи.Има и друг момент, не се знае как е транспортирана стоката, възможно е тя да има не само видим дефект.После се чудите защо не работи съответното устройство.Половината микровълнови, които гледахме бяха чукнати отгоре леко или вратата беше изкривена, но само една единствена видях намалена от тях.Хора гледайте какво купувате. Mr. Green
Мерси за милите пожелания от всички. Hug

# 28
  • Мнения: 1 558
Честита придобивка!
Аз лично преди месец като търсех микровълнова, държах да е с ел.дисплей.
Просто старата ми беше омръзнала с тия копчета
/изглеждаше като тази, която сте си купили/
А грилът се яви като добавка, но още не съм го ползвала.

# 29
  • Мнения: 17 982
Късмет е това, не е до копчета. Нашата е Самсунг със сензорни копчета, ел дисплей, програми за готвене и размразяване, грил и вече 8 години е безотказна..

Общи условия

Активация на акаунт