Омекотител за дрехи?

  • 31 379
  • 212
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 15 379
Нашата е Аристон, ваничката я вадя така:
1. Отварям
2. Повдигам нагоре
3. Издърпвам
Само с издърпване няма да можеш вероятно. Повдигни я преди да издърпаш. Дано това реши проблема!

# 196
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Нашата ваничка имаше едно щифтче, където трябва да натиснеш, за да се освободи и да излезе. Иначе ако я дърпаш излиза донякде. Нарочно е така, за да не излиза лесно. Обаче веднъж я бях оставила отворена и мъжът ми минавайки покрай пералнята я отнесе Whistling Вече се вади от раз hahaha
Огледай я хубаво за къде се крепи и пробвай да я освободиш. Няма начин да не се вади.

# 197
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
И аз подкрепям преди мен писалите 100 % се вади ваничката  Peace
За нашата мислих, че не се вади, но имало едно чопче и леко се бута. Даже се съм чистила отделението и с полуизвадено с гъба, защото от почти всички (без ленор) ми остава в преградата. А е нормално на отделението за омекотител да има преграда отзад, защото от гравитацията и вибрациите ще падне по време на същинското пране  Peace . Пералнята си пуска вода и преминава през един много малък отвор (който също може да се е запушил).
И да се върна на темата омекотител. Мога да кажа, че има разлика при Силан 1л. и 2л. и то в трайността на аромата, може и с водица да е разредено  Mr. Green .

# 198
  • Мнения: 2 229
Да докладвам аз. Mr. Green
Успях да извадя ваничката, точно както казахте - отворът не беше запушен сериозно, но имаше омекотител останал там, който се беше насъбрал. Така че сега мисля да пусна едно пране, като разредя малко омекотителя с вода, да не е толкова гъст (ленор е). Дано стане. Simple Smile

# 199
  • Мнения: 15 379
 smile3501, ще стане!
Аз толкова присърце вземам проблема с ваничката, защото без пералня не мога да живея Grinning.

П.П. Вади и я измивай редовно, за да няма пак запушване Peace.

# 200
  • Мнения: 2 229
Не стана. Crossing Arms Пак си седи тоя омекотител. ooooh!
Никой вкъщи не взима присърце проблема, щото "и без омекотител може", та явно ще си пера на ръка с него. Laughing

# 201
  • Мнения: 721
аз слагам омекотителя в отделението за праха,взима го.опитай

# 202
  • Мнения: 2 229
аз слагам омекотителя в отделението за праха,взима го.опитай

Преди последното изплакване ли?

# 203
  • Мнения: 721
да,когато трябва да се добави омекотителя.

# 204
  • Мнения: 2 229
Ще пробвам. Simple Smile

# 205
  • Мнения: 15 379
Еее, язък, май е добре да викнеш техник Sad.
Не знам как ще сложиш омекотителя за последното плакнене обаче... Там където е запушено минава последната вода, заедно с омекотителя, преди окончателната центрофуга.
Най-добре викай техник, такава ситуация супер би ме изнервила Confused.

# 206
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Juiciness
изобщо ли не изтича омекотителя, или просто една част остава?

# 207
  • Мнения: 2 229
Ами изобщо.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Най-вероятно в такъв случай просто струята за плакнене не минава изобщо през това отделение. Работата си е за техник.

# 209
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Juiciness но за да не станеш смешна пред техника. Първо хубаво изплакни отделението (даже и с белина) след това пусни ако имаш някоя кратка програма и да пуска омекотител  Peace , и отиваш до пералнята подслушваш дали пуска вода.

Общи условия

Активация на акаунт