Коя момиченце, коя момченце е скрила в АПРИЛското шкембенце

  • 14 257
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 128
Kenga, не теб имам предвид за лошата енергия, както и нито една от нас, пишещите тук. Ако е въпрос за бълване на негативни неща, може би съм малък шампион в тази област.  И по-добре да си се страхуваме безпочвено и  вашия колектив, отколкото да подценим нещо.  Hug
Шарлот, и аз съм пациент на същата лекарка в "Щерев". И наистина си я бива жената - търпи ми идиотиите и не показва признаци на раздразнение. Сега ме ощастливи с малко лекарства, тъй като моето течение се оказа, че си има причина - ентерококи и гъбаци. Силно се моля в тази битка победителят да бъда аз.
Поздравления за първото от поредицата щастливи събития, които ви очакват с твоето момче, Емануела!    bouquet

# 61
Аз само да вметна, че ходя на ЖК в Клиниката на д-р Щерев при д-р Ганева. Много съм доволна на този етап, много е внимателна, обяснява ми подробно и т.н. Та ако някой също посещава тази клиника или има впечатления от д-р Ганева нека ги сподели  Simple Smile
Вие до сега какви изследвания сте си правили? - искам да се ориентирам, да сравня с моите

Аз също ходя в Клиниката на д-р Шерев и съм при д-р Ганева. Много е мила  и на мен също ми обяснява всичко много подробно. Звъня й по всяко време и е много отзивчива. Последния път (в петък) ми направи БХС и ми каза, че 20 г.с. има още едно изследване, но забравих какво беше, всеки път ми прави ФМ (аз ходя всеки месец при нея). Попитах я за други, но тя каза, че понеже съм млада и само кръвна картина ще ми иска,  заради холестерола, защото от бременността се понижава и трява да се следи. Само това ми каза за сега. Сподели и ти какво ти е казала Simple Smile

# 62
  • Мнения: 77
Бих искала да се извиня, че преди малко влязох като гост, но беше без да искам!  Hug

# 63
  • Мнения: 494
Кенга,мила,кажи на твоите бебоци да слушкат мама и да се стягат за априлска среша Hug

Емануела,честито!Пожелавам ти дълъг семеен живот,изпълнен с любов,щастие и разбирателство!  family4  bigdance2

Аз още не усещам моето мъжле,но пък от 3 дни насам нощните ходения до тоалетна спряха и съм адски щастлива. Имах чувството,че съм се сраснала с тоалетната чиния. А сега  най- накрая се наслаждавам на съня си. Голям кеф #Milti newsm74

Днес си направих една разходка по детските магазини. Ох боже,само пари да има човек... Такива готини неща, има,но това,което просто утрепа рибата,беше яке от естествена кожа за тригодишно Shocked

Лека вечер момичета и сладки сънища!

# 64
  • Мнения: 14
Момичетаааа,аз съм най-щастливия човек днес newsm44 newsm44 newsm44
мъничето днес цял следобед не е спряло да ме поритва нежно в коремчето,даже в момента докато пиша пак се обажда Hugтова е най-хубавото чувство което съм изпитвала досега.Пожелавам го на всяка от вас която чака с нетърпение Heart Eyes
Емануела,честито за хубавото събитие,желая ти живот изпълнен само с хубави емоций,нестихваща любов,и детенце ,което да те радва  bouquet

Лека вечер мамчета отива да си галя коремчето preggo

# 65
  • Мнения: 36
Момичетаааа,аз съм най-щастливия човек днес newsm44 newsm44 newsm44
мъничето днес цял следобед не е спряло да ме поритва нежно в коремчето,даже в момента докато пиша пак се обажда Hugтова е най-хубавото чувство което съм изпитвала досега.Пожелавам го на всяка от вас която чака с нетърпение Heart Eyes
Емануела,честито за хубавото събитие,желая ти живот изпълнен само с хубави емоций,нестихваща любов,и детенце ,което да те радва  bouquet

Лека вечер мамчета отива да си галя коремчето preggo


И моята принцеса днес към обяд доста ме посрита Heart Eyes. Таткото сега е в друг град и като пита какво прави бебето днес му казвам:"По едно време се обади..." , а той:"Е, как така ти се обажда, кажи и следващия път да се обади на мен!!!" Joy.
Прави ми впечатление, че когато започне да рита, сложа ли ръката си на корема и спира. Явно е срамежлива като мама Simple Smile. При вас мамчета, които усещате вече бебчетата, така ли е newsm78?
Желая ви спокойна вечер!!!

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 22:32 от Little-Big Girl

# 66
  • Мнения: 343
Хайде и аз де се разпиша.Относно:
- втвърдяването на корема, ами и при мен доста често се получава и то болезнено. Според докито са контракции и трябва да пия Но-шпа.
- и на мен ми се появи течение и ми изписаха Gynalgin - в листовката пише, че е противопоказен при бременност. Доктора каза, че е вреден до 3-я месец, въпреки това ме е страх да ги вземам. А на Вас какво са изписали за тези, които имат течение?
- умирам си да ям кисели краставички и то от мъничките и дребничките. А напоследък постоянно си купувам кестени и се побърквам да ги ям.
- името на детето ще го избираме заедно с мъжът ми без да се съобразяваме с когото и да било. Няма да го кръщаваме на никого.
- относно секса- явно има нещо вярно в това - затова се очертава момче при мен. Whistling

# 67
  • Мнения: 541
здравейте мами Grinning аз най-после да се запиша при вас,откога се каня...нашето дребосъче от началото на месеца ме е заритало ама това ми е втора бременност,така че нормално по-рано да го усетя.но съм чувала че момичетата започват по-рано да ритат,така че незнам,предния път пак ритна рано и беше момиче Grinning иначе контракции и аз имам вече от около 2 месеца и заради тях имах кървене преди десетина дни,наложи се да полежа в болницата и сега съм на легло,но нещо пак не минават.дано този път всичко да е наред с малкото човече.пожелавам на всички по-малко тревоги и повече радостни моменти с ритащите човечета Laughing

# 68
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Добро утро
Влизам само да почерпя по едно кафенце ей така за добро настроение и бягам че съм на урок по английски.
Желая ви слънчев и спокоен ден  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 245
Добро утро момичета! Да кажа едно гоооляямо ЧЕСТИТО на младоленците и горчивото дето цял ден са им подвиквали да не излиза от главите им  Simple Smile
Аз да се оплача , снощи не съм мигнала като истинско зомби съм днес, днес съм на жк и ще видим какво ще каже доки за бебо и за моя така чакан нощен сън.
Момиета знаете ли на колко видеозона имаме право , мисля че имаше 2 или 3 нещо такова ми се върти из главата. Аа имам и друго питане утре дъщеря ми става на 8 г. , партито ще е в къщи давайте идеи за отрупване на масата и занимавки , за пръв път ще го празнувам у дома и съм в недоумение все си мисля че няма да го доизмисля.
Ми това е от мен следобяд ще имам новини от бебчо да споделя с вас . Чао до тогава и усмихнат ден на всички ви!

# 70
  • Мнения: 481
Добрутро мами!

des-bes имаш право на 2 безплатни ехографа за цялата бременност Peace А относно партито - бих ти предложила да направиш 4-5 вида салати в големи купи, да купиш малки питчици, да нарежеш някакъв колбас по твой вкус или попарени кренвирши (много хубави стават бейби Сачи) и да вземеш пластмасови чинийки с вилички и те да си слагат например. Ама ако ти се струва че са малки и могат да не се справят сами с тия неща - направи им готови сандвичи. Всички дечица обичат мноооого да ядат на рожденни дни  Party Весело изкарване   bouquet

Честито на младоженците   bouquet и на мамите усетили бебчо Hug

# 71
  • Мнения: 734
Много забавно ми стана от теста за пола...  Joy Нашето значи наистина трябва да е момченце....ще видим дали са познали.
Що се отнася до инфекциите и с какво могат да се лекуват - аз имах гъби (последния месец не съм правила микробиология, дано да са се изчистили) и ги лекувах с Gyno Pevaryl, ако не бъркам правописа. Преди това ми бяха изписали и 3 глобулки Gyno Daktarin.
За ритниците - нашето бебче почти всеки ден ме подритва, вече и таткото успя да го усети 2 пъти.
Втвърдяване на корема нямам за щастие до сега, но за сметка на това ми излизат едни неща  в пъпчето...Таман махнахме едното с кожната лекарка и след 2 дена почна да излиза друго....  newsm78 Това започна от 2-ия месец.
des-bes, аз навремето като си празнувах рождените дни вкъщи, мама правеше освен сандвичи и тем подобни, също соленки - убиваха се да ги ядат. Правила е и пици - и те не бяха пощадени...
Емануела, честито и от мен!   bouquet

# 72
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Аничка, добре дошла! Дано това е било последното премеждие!  Hug

Атлантика, аз не разбрах дали са ти правили микробиология? Защото и аз имам течение, но не поникна нищо при микробиологията и съответно нищо не ми изписаха. А иначе на повечето лекарства го пише това за риска при бременност, щом ти е изписано, значи лекарят ти е преценил, че рискът е оправдан. При всички положения ако има инфекция е по-добре да се лекува.

За ритането и зависимостта от пола - аз още нищо не усещам, а са две девойки. Миналият път беше момче, а го усетих още в 15 г.с.

И аз не можах да спя добре тази нощ - станах да пишкам в 4 и после се кокорих до 7, задрямала съм за малко и станах преди час.

# 73
  • Мнения: 4
Добро утро на вички ранобудни мами!Аз пак закъснях за работа,но добре че никой не разбра защото явно и колегите немогат да свикнат с промяната на времето.

Дес-бес,моля те като се върнеш от консултация,пиши какво ти е казала лекарката за безсънието,аз и тази нощ се ококорих в 3 часа и не можах да заспя повече,въртях се в леглото и имах чувството че ще се побъркам,вече ми омръзна-ИСКАМ ДА СЕ НАСПЯ.
Относно рожденният ден-моят син става във вторник на 6г.и сме му запазили час за детско парти в McDonald"s.Миналата година го правихме вкъщи и беше после ад под небето,щуреене и викане,гонене и крясъци,стените в торта и да не изброявам още,затова сега навън.Аз бях купила франзелки и им бях направила купища сандвичи,с пастет,майонеза,крема сирене,филе и разни декорации.Има един магазин само за парти джундрурийки и можеш да минеш от там за чашки и чинийки с разни герои .Намира се до кафе Калина,където е централата на ЕВН.

Няма с какво да се похваля,усмихнат ден на всички!

# 74
  • Мнения: 734
Жабче, напълно си права, че е много важно, ако има някаква инфекция да се лекува. Една позната роди преди 2-3 седмици. Бебенцето и се роди цялото обринато с някакви гнойни пъпчици и не можеше да диша самостоятелно. Лекарите на давали гаранция. И по-лошото е, че не можели да открият резултат на какво е това състояние. Накрая се появила една лекарка и се оказало, че е следствие на нелекувана вагинална инфекция на майката. Имала е обилно течение през бременността, което не е изследвано, инфекцията се е качила нагоре и е заразила бебенцето... Накрая има Happy end, но внимавайте и се лекувайте.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт