Мразите ли се?

  • 2 468
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 576
Не бих могла да се мразя бе, толкова си се обичам, че гледам да си угаждам всячески.  Crazy

Много силни думи са това, за да едното ядене!
Дразня си се като преям, ама поне знам че ми е било вкусничко Wink
Добре, че нямам проблеми с кг-те.


# 31
  • Мнения: 4 733
Понякога не се понасям, но само толкова.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
Борисе, не е коректно да говориш глупости. Вероятността да си прочел подобна фраза не е малка, защото тя е типична. Но че не си я прочел, съм съвсем сигурна.

И все пак - това, което си пльоснал тук, е сериозен проблем. Хората/най-често жени и то млади момичета/, които се мразят за изядена храна или вече са развили хранително разстройство, или са почнали да го развиват. Ако не ти е известно, тези разстройсва са тежки. Проблемът е психологиучески. А изходът нерядко е фатален.

Та на теб може да ти се струва забавно, ама на майката на някоя анорексичка, която е чувала тези думи, няма да й е до смях и няма да е повод за крилати форумски фрази.

# 33
  • Мнения: 2 478
ооо и аз не се мразя,а много се обичам дори.
И като се замисля никога не съм се мразила.
Дори и като наруша диетата,чувствам се гадно,ама пак си се обичам.
Ама да ви кажа то и да се обичаш толкова много,колкото всички тук твърдим пак е ненормално състояние на духа Laughing

# 34
  • Мнения: 2 013
Ами аз напоследък примерно се мразя за това че ме е страх да стана мама и че с този стрес  вредя на бебчо,но то всичко отминава,просто трябва време  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 1 074
Ами аз напоследък примерно се мразя за това че ме е страх да стана мама и че с този стрес  вредя на бебчо,но то всичко отминава,просто трябва време  Wink

Изобщо не се притеснявай!
Докато си бременна ти минават всички възможни мисли през главата - от страх за живота и здравето, твоето и на детето, до това, че не чувстваш внезапен прилив на обич, както разказват много жени, нито се чувстваш готова (а твърдят, че става инстинктивно) и т. н. Като се роди и си посвикнете, тогава ще се развият и отношенията и твоята увереност Wink

# 36
  • Мнения: 1 303
Хранителните разстройства са сериозна работа,но за човек незапознат със същността всичко изглежда доста абсурдно,а всъщност е много дълбоко и далеч причината не е поничката.Не че случая непременно е такъв,ама проблемът е доста актуален..за съжаление.

Конкретно аз не съм от най-големите си почитатели на моменти,но съм в процес на промяна Blush Grinning

# 37
  • Мнения: 139
Даааа, мразя се.. Mr. Green
И най-много се мразя, защото се мразя Crazy

# 38
  • Мнения: 139
И понеже се мразя толкова много, обичам да се самонаказвам Mr. Green

Отивам да си сложа белезниците сега, за да не пиша пове4е за тази вечер Joy

# 39
  • Мнения: 0
Еее, чак пък да се мразя...Съжалявам понякога за неща, който са се случили, но не вярвам някой нормален човек да се мрази..Та нали човек преди всичко обича най-вече себе си  newsm44

# 40
  • Мнения: 2 032

Знам че тук сме се събрали по-нормални хора,

Това твърдение на какво го базираш?

Но да отговоря на въпроса. Извадил си от контекст превземките на тема красУта и тънкУта. Тази фраза често я употребяват жени, които не влагат буквален смисъл в нея, макар и да се втелясват.
Специално на тема диетки можеш да видиш целия диапазон на отклонения из под-форумите; ама хората, които наистина се мразят, се самонараняват и саботират по друг начин. Поне аз така мисля.

# 41
  • Мнения: 1 303
Самото пазене на диета може да се сметне за вид самонараняване-подлагаш тялото си на лишения,защото не се харесваш в даден вид.. Tired

# 42
  • Мнения: 789
По повод изказването на "диетстващата"-май от превземки не знае какво говори,или гладът и е замъглил разсъдъка Rolling Eyes.Мразя е доста силна дума-не се споменава току-така.

# 43
  • Мнения: 2 099
Абе много ме е странно.Вие никога ли не сте пазили диети?Аз защото съм на диети от близо колко...15,16 години.В днешните времена дебела жена е мръсна дума.Страшна експлоатация и масов присмех към по-пухкавките.И да мразила съм се затова един шоколад да надвие волята ми.Невероятно,но факт-опаковката продава стоката.Или друг поглед -Борко ти би ли поканил на среща дебела,едра жена?Аз навремето с 90 те си кила не привличах тълпи обожатели да излизат с мене.Страшно съм се мразела на моменти,за това което съм,за кофи фигурата,за мазните кожа и коса.Голям праз,че съм умна или че чета много в различни области,вечерите съм си ги прекарвала сама,никой никога не поиска да излезне с мене когато бях дебела.
Ама има и друго нещо-отслабнах трайно когато повярвах в себе си и когато се заобичах.Почнах да спортувам активно и спрях да отмъщавам и мародерствам тялото си затова че трупа лесно мас.И нещата си дойдоха на мястото.Разбирам безкрайно мазещите се.Успех мацки и от една кифла няма да напълнеете.Стига да не я ядете всеки ден. Grinning

# 44
  • Мнения: 54
  Това, което описваш не е мразене, а яд на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт