Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 308
екатерина, не знам как от няколко мои поста успя да си съставиш такова генерално мнение що за хора сме, явно не съм се изразила правилно  Grinning  За това уточнявам:
- По запушени дупки, не само че няма да си помъкна детето, но и аз самата не ходя в такива заведения. Просто през лятото обичахме да излизаме навън с приятели на пица след работа.
- под "водим с нас навсякъде" имам впредвид, че Ивана от няколко месечна вече беше ходила  на разходки в планината, качи Черни връх, спала е на палатки на Витоша и в Родопите (над 1000 м. надморска височина), къпала се е на морето и в минерални басейни, а заедно с мен е ходила на фризьор, козметик, масаж.
- вечерите вкъщи, когато се върне баща й от работа са едни от най-любимите ми моменти през деня. Такава игра пада, че често вместо най-сетне да подхвана затлачената домакинска работа, се включвам и аз в боричканията и закачките.

Шаманката, може би става дума за пицария Тайни на Черковна и Оборище.
" На две нива е, като подземното е за непушачи и е изцяло изолирано и не прониква цигарен дим." цитат от тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229841.msg9025360#msg9025360

# 46
  • Мнения: 3 718
Може и Тайни да е било, уф много съм късопаметна на моменти. А дали не беше за "30те години". Абе ще ти излъжа, не съм сигурна.

# 47
  • Мнения: 657
не съм си съставяла мнение никакво за вас,не бих си го позволила т.к.не ви познавам,просто си изразих своето,а дупки го казах образно,което ще рече заведения макар и луксозни,но за пушачи,съжелявам ако съм засегнала някой нямах такова намерение Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 308
екатерина, очевидно съм те разбрала погрешно. Embarassed  smihesorry

# 49
  • Мнения: 1 224
Тук много живо бе Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 946
Пфуу... днес се връщаме в София..  ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 11 116
Пфуу... днес се връщаме в София..  ooooh!

А ние утре Mr. Green,
В Банско съм и съ размазвам  Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 1 946
Земетресението ме уплаши.. а тъкмо мислех да си лягам.. разсъних се яко... Дано няма повече.

# 53
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Земетресението ме уплаши.. а тъкмо мислех да си лягам.. разсъних се яко... Дано няма повече.

Земетресение ли?
Точно по това време усетих и аз друсането, с мъжа ми бяхме на компа и той мислеше, че са децата от съседния апартамаент - тинейджъри - правеха си щур купон. После, след 10 мин. имаше пак и тогава бяхме вече сигурни, че са те.

А пък сега мъжът ми ми каза, че към 3 часа пак е имало.

Бе вие нещо да сте усетили?

По новините казаха ли нещо?

# 54
  • Мнения: 897
Аз съм на 7 етаж и направо си го усетих.  Crazy Днес това е номер 1 тема.
Първото беше към 22 часа вчера. Лежахме с детето наспалнята( защото е с Т отново е болен  Cry)
и си ни разтресе качествено. Помислих че е взрив. Сутринта в 7 часа беше точно се събудил и си доспиваше и точно се зарадвах ,че ще поспя поне до 8 , отново ни разтресе. но беше доста по слабичко. СТрашничко ми беше . Аз съм страхлива и се разтреперих точно като болна от паркинсон Confused

# 55
  • Мнения: 1 224
Силничко беше снощи и то бая.
Сега преди малко пак се усети / явно не си внушавам, тъй като и в клюкарника казаха ,че са усетили / , но беше много лекичко.

# 56
  • Мнения: 897
Силничко беше снощи и то бая.
Сега преди малко пак се усети / явно не си внушавам, тъй като и в клюкарника казаха ,че са усетили / , но беше много лекичко.

Пак ли имаше.Слава богу този път нищо не усетих.

# 57
  • София
  • Мнения: 11 116
Ние не бяхме в София и добре, че съм голяма паника.  Embarassed

А парно имате ли ? У нас е кучи студ ...

# 58
  • Мнения: 1 224
Корина , днес са регистрирани още 18 слаби труса, не 1 Simple Smile

жгмъц , нямаме парно и ние , и при нас е зверски студено.  cold

# 59
  • Мнения: 897


А парно имате ли ? У нас е кучи студ ...
Ние от петък имаме. sweating
Корина , днес са регистрирани още 18 слаби труса, не 1 Simple Smile

жгмъц , нямаме парно и ние , и при нас е зверски студено.  cold

да но са били слаби. и в сайта не е регистрирано

Общи условия

Активация на акаунт