31 северни сияния танцуват над Норвегия

  • 22 963
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 674
галуни... Hug

# 46
  • Мнения: 1 062
Добро утро  food010
Вчерашния ден мина супер. Детенце се наигра с баба и леля, а майка му си почина Mr. Green
Да заповяда днешния -  в такива дни съм много щастлива, че мъжа ми си е в къщи, за да изведе детенце в дъжда Mr. Green
Гледам вие риби и време сте бистрили....На мен косата ми се оправи като я отрязах Mr. Green
А иначе кашлях първите 3 месеца тук заради влажността, ама и това мина.
Деата да даде отчет как мина вчерашната сбирка.
Според мен е най-добре да съберем парите до края на ноември, за да ги преведем 1та седмица на декември. Ако искате ми пишете на лични.
Отивам да си направя още едно кафе....

# 47
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета!  wavey

Надявам се, че сте си отпочинали добре. Аз спретнах едно мащабно почистване и сега доволно мързелувам.   typeuu

Темата за косата за мен е болна, моята започна да пада с пристигането ми и още не мога да намеря ефикасно средство, с което да спра този кошмар.  Cry Засега започнах да пия Геритамин - вит.А+Е и замених боята с къна. Храненето също е много важен фактор, наблягам на сурови зеленчуци и плодове... Дано да има резултат.  Praynig В лицето ми също има промяна - усмихвам се по-често напук на тъмнината и скуката.  Mr. Green

Smile..., добре завърнала се при нас!  Hug Икономическата криза се е отразява в един завод за производство на цимент наблизо. Моя позната сподели, че ръководството е изтеглило профилактиката на машините сега, вместо пролетта, понеже поръчките ми започнали да спадат. Надеждата им е, че след 45 дни може да има известна стабилизация и да заработят с нормален ритъм.

Роси на теб ще присъдим приза "Май-ранобудна мама през уикенда", видях в колко часа си правиш второто кафе днес.  Grinning

# 48
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ей ме на отчет.
Срещата беше много готина. Имаше представяне на фотоизложбата "360° България". Нагледахме се на красоти. После една ооооооооооооооогромна трапеза с български вкусотии, песни, танци , хора и изпълнения на пиано. Видяхме се със Сандефьорд, Мия е станала просто като ангелче  Hug. Имаше томбола и си тръгнахме с чадър -бърбъри стайл  Joy Joy
За косата - яжте повече сьомга, на мен ми се отразява перфектно на ноктите и косата  Peace

# 49
  • България
  • Мнения: 1 090
Деата,днес то4но ядох сьомга,хаха,утре трябва да усетя разликата Joy Joy Joy
А вие яки купони вихрите Party ,това е то столицата,е,и ние не се даваме... Party Laughing bowuu

# 50
  • Мнения: 2 786
Норче, кога ще ти се излиза на теб?  Wink

# 51
  • България
  • Мнения: 1 090
Норче, кога ще ти се излиза на теб?  Wink
Ами скоро,засега нямам много време,но по4на ли да излизам ,нямам спиране,трябва да наваксам... Party

# 52
  • Мнения: 1 062
Ето ме и мен Simple Smile
Мерси за приза Битерсуит Mr. Green, ама предпочитам да спяяяяяя........
Запалих се и днес направих и поръчах една колода карти на детенце Mr. Green, но с цифрите на двата езика и разни животинки и предмети, и основните цветове. Мисля да направя още един комплект с останалите цветове и някои предмети, но да изчакам тази поръчка и ако ми хареса качеството.......
Деси, аз сьомга ям, ама на мен не ми действа като на теб.
Трондхаймки, чатче, а? Joy Ами заповядайте в столицата, особено като започне сериозното коледно намаление Mr. Green

# 53
  • Мнения: 200
Хи, хи ,някой чистили други пили и се веселили 2 дни Mr. Green .(пример няма да давам, защото човекът, който я свърши тая работа съм аз Laughing) И днес пълен релакс по диваните ! Tired

# 54
  • Мнения: 2 786
ркб, ще мина аз през Осло за 3 дена преди Коледа на път за България, но колко внимание ще обърна на коледните намаления там не знам.
Обаче обещавам да уважа подобаващо тукашните  Grinning
Утре съм на шопинг тур (да видим дали ще си купя нещо тоя път или моя пак ще цъка с език колко съм икономична)  Sunglasses
Така или иначе ще купуваме доста неща за новото жилище, та може да съчетаем с коледните намаления  Grinning

Лека нощ  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 515
Я, я, я казали някой "намаления"?!  Grinning Ей, сега се мятам на метлата!

Та... как ми се отрази климата в Норвегия! За косата и кожата не мога да кажа, защото преминавах през след-родилна хормонална буря и не знам кое от хормони, кое от климата беше. Обаче на фигурата със сигурност ми се отрази! Ей, тоз пуст норвежки климат 20 кила отгоре ми залепи! Mr. Green
Студ, дъжд! Не ме плашат вече! Миналата година по принуда бях всеки ден навън, а тая смятам доброволно да продължа традицията (когато нямаме температура,де). Ей, туй норвежко качество ми се ще да инсталирам у българската майка - закаляването! По-здрави и по-щастливи деца!

С лека завист прочетох за съботния купон!  Grinning Моята Мишелка не се споменавате, да не е пропуснала веселбата? Иначе аз също с удоволствие бих потропала хорце с Деатка и Сандефиорд (а в почивките ще им нагушкам сладките, малките дечиня). Мията още ли е толкова къдрокоса?

# 56
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Йо - Мишелката пропусна тоя път  Wink..а Мия е направо божествена..няма такава коса просто  Joy Joy
И я не се оплаквай, че норежкия климат ти бил виновен за килата..сега като си в БГ да не би да ги свали  Sunglasses
 Hug

# 57
  • Мнения: 515
Деатке, да вземеш да си поемеш вината! Ти, подла жено, с тоя ароматен ваш хляб, дето го омитах за минути (а аз хляб не ям)! И оня ми ти големи тави... От всяко гости у вас си тръгвах с 2 кила отгоре! Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 2 786
Мда, както и предполагах - шопинг тура мина без сериозни сътресения за банковата ми сметка.
Но още не сме купували подаръци, така че харчлъка предстои  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 674
Аз пък чакам да взема заплатка...  smile3508 и тогава "Дръжте се молове и шопинг центрове... аз идваааам!   newsm44

Ще опукам много парички...  без никакви  угризения на съвестта... newsm62

Момичета...какво решихте с подаръчетата за нашите деца от дома? newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт