Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Интериорен дизайн – цени и препоръка!

• 242 829
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
Здравейте!
Отдавна не е писано в темата, но имам нужда от съвет. Апартаментът ни е с акт 16 отскоро. Идеята за интериорен дизайн е много добра, но ще трябва да събера оферти, за да преценим дали финансите ще ни го позволят. Затова ще ви помоля, ако някой може да ми препоръча от личен опит дизайнер/студио, от който е доволен, да ми пише на ЛС.
Става въпрос за проект, реализация и авторски надзор. Апартаментът е в София.
Благодаря!

# 736
  • Пловдив
Здравейте!
Отдавна не е писано в темата, но имам нужда от съвет. Апартаментът ни е с акт 16 отскоро. Идеята за интериорен дизайн е много добра, но ще трябва да събера оферти, за да преценим дали финансите ще ни го позволят. Затова ще ви помоля, ако някой може да ми препоръча от личен опит дизайнер/студио, от който е доволен, да ми пише на ЛС.
Благодаря!

Здравейте! Не разбрах кое искате да си изясните - дали може финансово да си позволите да платите услугата на интериорен дизайнер или направата на апартамента по проект на дизайнер? От моя личен опит това са две различни неща .

# 737
  • В най - голямото село
Здравейте, някой има ли лични впечатления от Стил Билд Груп. Благодаря.

# 738
Здравейте!
Благодаря!
Здравей,
Ние скоро си стиснахме ръцете с Formworks- Яна Маркова е жената, която действа нещата.
Дойде, наснима обекта, седнахме да обсъдим кое как го виждаме ние, даде ни някои теми за размисъл и така. Тя направи всичко с изключение на изработването на мебелите, просто защото имахме близък мебелист. Всичко предложени неща ми харесаха още от първия път 😁

Общи условия

Активация на акаунт