Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Детски психолози,психотерапевти и психиатри

• 287 963
  • 529
  •   1
Отговори
# 525
Здравейте,
Бих искала да предложа информация за психолог в гр. Плевен: Институт за психично здраве и развитие - филиал Плевен, телефон за контакт 0887983770.
При интерес бих дала повече информация.

Здравейте, Atrakcia? Бихте ли дали повече информация? Аз търся детски психолог в Плевен. Синът ми е на 12 год. и от известно време заспиването е голям проблем. Като дойде време за лягане сърцето му почва да бие като лудо. Казва, че се страхува, че като заспи и няма да се събуди, мисли за някакви клипчета, които гледа. Опитвам се да му огранича престоя в социалните мрежи с разни програми инсталирани на телефона, но ми се иска да поговори с психолог. Предполагам там би се отпуснал повече да говори и да каже какво го притеснява.

# 526
  • София
Здравейте! Моля за психолог в София за 13 годишно дете. Може би ще се наложи и консултация за родителите, не само за детето. Кой бихте ми препоръчали? Благодаря!

# 527
Здравейте! Моля за психолог в София за 13 годишно дете. Може би ще се наложи и консултация за родителите, не само за детето. Кой бихте ми препоръчали? Благодаря!
На нас препоръчаха Дани Борисова. Дали има мнения в темата за нея? Опитах да търся по име във форума, но ми излизат всякакви други отговори, но не и свързани с психологията Simple Smile.

# 528
  • София
На нас препоръчаха Дани Борисова. Дали има мнения в темата за нея? Опитах да търся по име във форума, но ми излизат всякакви други отговори, но не и свързани с психологията Simple Smile.

Благодаря! А кога ще ходите?

# 529
Здравейте, и аз съм с молба за препоръка за психолог, за 10-годишно момче, по възможност центъра или южни и източни райони. Голям проблем се оказа намирането на тези специалисти или аз не знам къде да търся.

Общи условия

Активация на акаунт