Картофче, морковче и тиква Юнският мъник опитва

  • 14 392
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 864
ми аз го усетих земетресението сутринта ама не бях сигурна а и беше доста леки4ко в сравнение с трусовете в събота срещу неделя Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 388
Bili това със слуховия апарат ми хареса  Joy

Добре , че не съм го усетила това земетресение, че и без него много ми дойде като емоция  smile3514

# 17
Привет  Hug.
Ние се изгубихме, но сме на гости на баба и дядо  и уж да имам повече време , а не мога да стигна до тук - като залепени сме  newsm12 .
Честита 1/2 годинка на празнуващите - да са живи и здрави  и много да слушкат   party002 .
Аз минавам набързо , че много ми липсвате и веднага щом мога ще досаждам  повече .
Чао  love001

# 18
Съвсем изключих  ooooh! аз съм rumiana , но вече съм valero .
 wavey

# 19
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Здравейте.

Честити 5 месечинки на Жорко,Борислава,Митето и Денис,а на Жорето на Дари честита половин годинка.Да са живи и здрави малките душички  Hug   bouquet 

Галя честит ви първи сняг и поздрави от нас с Йоана  Hug .

От няколко дни Йоана ми прави един номер - уж е много гладна,а като й дам да папа в началото е много настървена и като стигне до половината шишето и почва да ми бута ръцете ,да си пее,да бръмчи. Всичко друго освен да яде  ooooh! ,така се храним по половин час и то не винаги успешно .
Мислех си да не е от зъбчето,ама не е,незнам на какво може да се дължи  newsm78 .
При някоя от вас има ли подобно нещо ?

mimchence  smile3525

# 20
  • Мнения: 510
           Добър ден вече!
 От снощи до сега доста сте изписали Wink
 Честито на Жорковците, които днес пораснаха с още 1 месец!  bouquet Както и на всички останали с повод да празнуват!Да са всички живи и здрави!
 Благодаря на всички за отговорите и особено на Трънче,че си е направила труда да преведе диетата  bouquet Мисля да пробвам.Аз изключих всички тези храни на веднж-така ми казаха.
 Генева,сега ям предимно пилешко,от което вече ми се повръща,картофи и ориз+ плодове.Но като прочетох,че и на ориз и хляб може да реагира вече съвсем  #Crazy  #Crazy  #Crazy
  Вери, ваксините сега са ми най-голямата мъка Cry Гастроентероложката каза,че за сега ги отлагаме,но след време трябва да се направят заедно с лечение,подтискащо алергията, защото било опасно Rolling Eyes Ние сме фамилно обременени с алергия от страна на мъжа ми,майка му и т.н. Но като повдигнах въпрооса на педито,тя рече и отсече,че НЕ МОЖЕ да са ваксините причинта и се съмнявам да склони да не ги правим,а без тях няма да го вземат на ясла/ градина.А то и без друго във Варна е доста трудно... Rolling Eyes
 Лек ден ви желая.Отивам да сменям наакан памперс..Гали, ака м-у 1 и 3 пъти на ден,понякога прескача ден.
 После започвам приготовления за гости ooooh!

# 21
  • Мнения: 3 743
Е само ние ли акаме на всеки памперс все още Thinking

# 22
  • Мнения: 17
Здравейте!
mimchence, както винаги прекрасно заглавие, мерси че се грижиш за темичките newsm51
Честити месечинки на всички празнуващи Tada
Вери, бюти мерси за идеите  bouquet
Gali80 и Поля ака само 1 или 2 пъти на ден.
koon преди време Полина правеше същите номера, много се разсейваше и забравяше да яде или не е била гладна newsm78, опитвах докато може, но като почне да бута не мога да и надвия и я оставях. Държах я обърната към мен да не се заглежда и държех шишето със средния пръст а тя ми хващаше показалеца и малкия и се залисваше с тях и така си изпиваше млякото Laughing
Полина спа от 22:00ч. до 8:00ч., но през ноща на няколко пъти плака на сън, толкова жалничко Weary Какво ли сънува човечето Sad
Снощи я сложих да си ляга в 21ч и давам и аз бибата(имаме на камера-силиконова, обаче реших да взема още една същата и и дадох новата) въртя се, мрънка, търка очите, дърпа бибата  и аз се видях в чудо, викам кво му става на това дете, отидох и взех старата залъгалка, да и я дам да си я държи в ръцете и случайно ги размених и Поли като засука старата бибка и за 1 мин. заспа ShockedЕдин час мъчих детето докато се сетя, че не я иска новата залъгалка Blush

# 23
  • Мнения: 12
Здравейте!

Мимченце, много точно заглавие. Ние се опитваме все още с тези пюренца, но не сме заместили едно хранене.
Гали, всяко дете си е различно. Ние акаме по един, най-много два пъти на ден.
Ние все още се приспиваме на ръце и едвам издържам вече, болят ме ръцете, но незнам как да я оттуча.

Честито на празнуващите днес!

# 24
  • Мнения: 318
Честити месечинки на нашите бебоци   Hug  Heart Eyes  Hug
 
mimchence    bouquet

Паола не иска да яде въобще зеленчукови пюрета  ooooh!,но за сметка на това каши и плодови си хапва с кеф  Mr. Green
ето порция смях и от нас   Laughing

http://play.vbox.bg/a6a6k1a60ok1/Paola-se-smee-.html

# 25
  • Мнения: 233
Рони, много готино се смее Паола  Joy Ти разсмиваше ли я по някакъв начин зад камерата или тя просто така самичка си се радва?  Laughing
Ееех, и аз си мечтая да чуя такъв смях вкъщи вече...  Rolling Eyes
мимченце, супер заглавие!   bouquet

Честито на празнуващите месечинки!  Hug

цвета3, ние този номер с леглото го направихме през първите седмици, като се роди бебето. Така Мишел свикна много бързо да си спи сама в леглото (на 3 седмици беше). Хем сме до нея, хем си е на собствено легло. Като стана на месец, го отделихме от нашето. Дано има успех и при вас този вариант и скоро да свикне самичка да си спи.  Peace

Ние вече си хапваме пюренцата... мммм  Mr. Green Изненадана съм, лапа всичко това дете, нищо не връща!
Снощи направихме 1 кг пюре от 1/3 картофи и 2/3 моркови. Стана много вкусно, не лепкаво, точно пюренце. Вече е замразено във фризера.  Laughing С тенжерата под налягане става за нула време. Т.е. лесна работа Wink
Другата седмица ще въведа и тиквата. Нея отделно, обаче!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Марти, пък, като бяхме при майка ми в друг град хич не акаше без Дуфалак.  Sad

# 27
# 28
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКОВЦИТЕ!

Мимченце,хубаво заглавие и  newsm51

Мами,защо се чудите,че бебетата спят добре до вас а сами в кошарите не,не виждам нищо по естествено бебето да е спокойно до майка си .
Рони,много сладко се смее момиченцето ти  babydust7
Гали80, Хриси ака 2-3 пъти дневно.Има6е един период на всеки памперс,но отмина за около една седмица.
Коон и при нас се случва така да се храним-на части+клоунски представления с някоя играчка за залъгване.

Приятен следобед  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 176
Добрутроооо. Тази сутрин сме се ококорили от 5:30, и след като го взех при нас и половин час му тиках цица в устата, намирисах причината за ранното събуждане  Crazy Как беше успял да го напълни памперса толкоз много без да прелее, не знам!

Мимченце  Hug Hug

Много е сладка Паола  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт