Картофче, морковче и тиква Юнският мъник опитва

  • 14 387
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 220
Здравейте,
fly ,исках да ти пиша да не се притесняваш. Не е рахит. За рахит трябвало повече от един признак. Чрез въртенето изразявали емоции, нерви и т.н. Израствало се.
Дано да те успокоих
Целувки на малката  Hug

# 271
  • Мнения: 3 743
Мимченце, не се притеснявай, всички темички във форума май са така.

Мда, Диди пак си промени режима и спи само на терасата в количката или на цица през деня. Уж се беше научила да се приспива сама в кошарата Wink.

Вчера съвсем педагогически пак я захраних с малко банан Rolling Eyes.
А новата чесалка на Диди е нагризана ябълка. Като ме види да ям ябълка и като почне едно мучене и докато не й я дам, не мирясва hahaha. Даже самичка си я държи, ето така Дано да не греша, като й разрешавам да я смуче, ама така хубаво си чеше венчетата Blush

# 272
  • Мнения: 7
Май наистина страничките са скъсени,аз снощи като си писах поста бях първа на 14 стр. а тая сутрин гледам а Rolling Eyes 19 сраници и си викам чакай да чета, сигурно нещо е взривило форума от мнения.

# 273
  • София
  • Мнения: 388
Добро утро! Едва сега смогнах да закуся и бягам на разходка, че тя мойта заспа в количката, т.е. заспа в мен и сега я сложих в количката  Mr. Green Уф, снощи си заспа мирно и кротко и аз тъкмо си лягам и като ревна - ама рев, дране не мога с нищо да я успокоя  Shocked, направо в чудо се видяхме. Тъкмо по неведоми пътища успяхме да я успокоим, заспа и след две-три минути - пак  Shocked И в края на крайщата всички заспахме към два часа!  Mr. Green Мечта!

И отгоре на всичко нямаме вода !

# 274
  • София
  • Мнения: 37
     И ние нямаме вода, при нас това е ежедневно, направо съм бясна, затова си седя пред компютъра.   
 
     Ябълка давах на Диди цяла, но вече имаме зъб и не смея.
     
     Дано днес е хубаво времето.
     

# 275
  • Мнения: 132
Привет и от нас bouquet на 19-та страница  Mr. Green, нещо се беше бъгнал форума сутринта, сигурно е заради това.
Тази нощ се понаспахме, нямаше мрънкане като оставях Ина в леглото, дано е било нещо временно само  Praynig
Тя обинкновено като стане сутрин започва да си приказва на играчките и да дърпа въженцето на една висяща музикална играчка и така  Heart Eyes, музика и песни рано рано...
Бюти, и Ина много се гледа в огледалото и се харесва  Wink, хили се и си гука, после се срамува, сигурно си вика "леле, какво сладко момиченце има отсреща"...
За снимките - тя също гледа камерата много втренчено, но имаме и фотосесии със страшни муцунки, по-късно ще пусна някоя снимка.
Кори, да оздравявате бързо, аз вчера мислех, че се разболявам, но днес съм ок.
Вода нямахе вчера и в събота, при това планирано, заради съседи, които въобще не информират, както е редно.

Хубав ден  Hug!

# 276
  • Мнения: 3 663
пък аз да кажа, че има нова тема  Blush
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=350924.0

гали - аз лично нищо лошо не виждам, че гризе ябълки и банани дидката Simple Smile вече си им е време, а и щом се кефи.. Wink

# 277
  • Мнения: 36
Здравейте момичета,
Ще се радваме и ние да се присъединим към вас.Ние като вас всяка сутрин си гледаме новите номера. Wink

# 278
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте момичета,
Ще се радваме и ние да се присъединим към вас.Ние като вас всяка сутрин си гледаме новите номера. Wink

Добре дошла и заповядай в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=350924.0

# 279
  • Мнения: 36
Ок-мерси!

Общи условия

Активация на акаунт