Къде срещнахте половинките си?

  • 45 324
  • 556
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Цитат на: DEianaZ
Vinagi mi e bilo mnogo interesno  da slusham istorii koi kak e nameril polovinkata si
razkajete mi kak stana, kude gi srestnahte?
 

На един бесен купон и върла запивка в зимен курорт...през 1998 г. Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

# 16
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Чудесна тема!
Ние никога не се уморяваме да разказваме нашата история. Накратко, казваме, че сме се намерили... в гората Stuck Out Tongue  Sign Exclamation
Ето как:
И двамата бяхме още ученици и всеки поотделно с родителите си беше отишъл на почивка в една планинска местност на бунгала. Аз изобщо не исках да ходя, току-що се бях върнала от море със страхотни спомени и се бях настроила за ужасна скука Sad . Но се оказа, че има цяла компания младежи (всички с родителите си) и се почнаха едни лагерни огньове, песни, вицове... няколко вечери, докато една сутрин решихме да посрещаме изгрева, но всичики си легнаха уморени... Останахме само двамата... И така, при първите лъчи на слънцето започна и нашата одисея, която завърши точно! 5 год. по-късно (междувременно казарма, студенство..) с брак, а след 3 год. се роди синът ни Grinning ! Та, равносметката е: 10 години "ходене", 5 години брак и син на 1 г. и 7 мес.
Впрочем, оказа се, че сме живели в един блок и сме ходили заедно на детска градина и в началните класове, но изобщо не се помним. Явно Господ си знае работата! Върти, сучи, бягай, крий се, но каквото ти е писано, ще стане Wink !

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
И ние с моя съпруг се запознахме в ICQ. Доста време си говорихме, аз все не кандисвах на среща, но той се оказа упорит   Grinning . Докато една студена неделна вечер най-после решх да спра да го тормозя.... и стана тя каквато стана. След 1 месец вече живеехме заедно, а една година след това се оженихме (2.05.2004)

# 18
  • Мнения: 244
Nie s mujut mi se poznavame ot 10 godini. No predi tova bjahme samo v edna kompania, ne sme bili nikakvi-priateli samo. I izwednuj i as neznam kak stana (2 ili njakude 3 god. po-kusno) Simple Smile) i taka .. kato se oburnah i mai bjahme stanali gadjeta Simple Smile). Sled tova hodihme godini nared(6) i nai-nakraja (na sedmata)se ojenihme.

# 19
  • Мнения: 2 693
Ще се опитам да разкажа и аз накратко, въпреки че е трудно.  Grinning
Срещнах ГО точно 2000 година на тогавашното ми работно място, близо до което пък той живееше /а сега живеем/. Само че аз имах приятел, и той - приятелка. Освен това аз имам един овехтял принцип - където си вадя хляба, не си вадя *******. А искрите в очите ги имаше ама се правехме на ударени. Около година по-късно се разбра, че имаме общ познат /той няма нищо общо със запознанството и личния ни живот/, който ми е говорил за НЕГО /още преди да го познавам/, и то все такива неща, които би трябвало да ме отблъснат напълно. Аз нали обаче не съм със всичкия си, реших, че това ще е интересно приключение. И така, лека-полека започнах да действам / с идеята, че се забърквам в приключение, ама тя стана една.../:

1. Смених си работата, за да мога да атакувам - в резултат, за да не губим връзка, той ми подари куче, изискващо специални грижи и неговата самоотвержена асистенция Wink
2. Започнах да подготвям психически тогавашният си приятел, че няма да съм с него цял живот - в резултат, бъдещият ми съпруг разкара от раз неговата приятелка, и след два дни и аз бях свободна Wink
3. Започнахме да излизаме "неангажиращо" Rolling Eyes
4. т. 1, 2 и 3 се точиха близо 3 години Twisted Evil
5. Заживяхме заедно Grinning
6. Оженихме се Grinning
7. Обадихме се на нашите да им кажем за т. 6 Sunglasses
8. Роди се нашият прекрасен син Grinning  Grinning  Grinning
9. Щастливи сме Wink

И така до днес... Grinning  Grinning  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 975
Nie se zapoznaxme na moreto Simple Smile..... v edna lqtna diskoteka. az bqx na 16 godini, a toj vulcho na 24 Simple Smile

zaedno sme ot 7 godini, i sme geneni ot 4 godini.
 imame dva palavnika na po 2 i 3 godini Simple Smile

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Преди 14 години в Университета Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 512
И ние се запознахме в университета:))В самото начало на следването  се деляхме на женско и мъжко съсловие . Като за технически университет дамите не бяха много на почит, което с думи прости ще рече че момъците бяха същински пуяци и с тях не можеше да се разговаря като с обикновени хора.Та с моят пуяк непрекъснато се обиждахме той : ей курабийо аз: ей козел ит.н.Шоу за колегите.И никой не е предполагал, че тези негативни емоции ще прерастнат в нещо по - така:))За статистиката :
1.познаваме се от 1996
2."повалихме " се през 1999
3.живеем заедно от 2000
4.през май 2001 за малко да се "бракуваме" , но подари ред обстоятелства това събитие не се състоя
5.През април 2002 се появиха нашите произведения

# 23
  • Мнения: 394
С нашия тате също ни събра Мрежата   Simple Smile  Embarassed

# 24
  • Мнения: 4 068
Ние с моята половинка се срещнахме на един студентски купон в моята квартира.Той беше попаднал там случайно.Между нас се развихри ужасен спор на етническа тема.Изпи се доста пиене и после купона се пренесе в една дискотека.Аз през цялото време си мислех че това момче не може да ме понася.Обаче той предложи да ме изпрати.....и аз се съгласих.Беше ме хванало пиенето и.... палавото настроение.И така той още същата вечер остана да спи Embarassed  Embarassed  Embarassed при мен.След една седмица си пренесе багажа и заживяхме заедно.След месец ми направи предложение за женитба и аз приех без да се замислям.Всичко това стана през октомври 1999г.
На 13.05 2000г. се сгодихме официално,а на 01.07.2000г. се оженихме.
И така вече 4 години този мъж ме прави най-щастливата жена на света.Още нямаме деца,но се надяваме и това щастие да ни споходи скоро и тогава вече картинката ще е пълна.

# 25
Ние ще се прибавим към статистиката от работните места Simple Smile
Да ми е жив и здрав и все тъй да се обичаме, и децата покрай нас здрави да растат. Sunglasses

# 26
  • София
  • Мнения: 9 398
На една дискотека в Студентски град-'34' Laughing  Laughing
Много ходех по дискотеки тогава. почти не пропусках вечер освен в сесийно време. Embarassed  Rolling Eyes
Беше пролетта на 1994г. Тогава бях студентка I-ви курс в УНСС.
После се оказа, че и той следва там. Та се срещахме и в университета най-редовно. Чудни времена бяха Laughing .
От тогава сме неразделни. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 421
Преди 5год. във Виенския салон, аз и моя съпруг бяхме фон на срещата на моя колежка и негов приятел.Те се разделиха, а ние за 2 седмици не си загубихме времето-запознахме се на 21.01 и годеж на 06.02-такива ми ти работи..... Laughing

# 28
  • Мнения: 5 539
На един купон в Студентски град, придружавах своя приятелка, която трябваше да свали едно момче. Аз пък предишната вечер бях изживяла разочарование с един бивш съученик и бях намразила цялото мъжко съсловие. И както се кълнях, че повече не искам да погледна мъж... абе стана тя каквато стана. Е, не се дадох лесно, но хубаво, че милото от край време си е инат и не се отказа Wink
И както става в Студентски град, той скоро се премести да живее в моята стая. Съквартирантката ми също си отглеждаше 1 гадже при себе си, така че беше голям купон. Петима бяхме в една стаичка, но не ни беше тясно. Ееех, луди студентски години!!!
И тъй, завършихме, върнахме се в Б-с и се оженихме, роди се бебка и вече сме трима Laughing
А продължението? И заживели щастливо докато смъртта ги разделила, надявам се.

# 29
И нашата история Grinning . Преместихме се да живеем в нов квартал преди седем години и попаднахме в нова компания. Сестра ми веднага си хвана гадже /по ирония на съдбата първо и засега последно/, а на мен всички момчетии от компанията ми бяха скучни. По това време моичкият вече бил влюбен до уши, но аз се запознавах с него при всяко виждане- толкова не ми правеше впечатление. Той обаче решава да действа подмолно и говори със сестра ми. Тя, нали е добра душа/пък и цялата компания я моли за помощ, защото се било"побъркало" момчето/ взема нещата в свои ръце, говори с майка и започват двете "в дует" да ми опяват да изляза поне веднъж с "горкото" момче. На атаките им отговарям с "ама той ми е набор и нямам никакво намерение да го уча да се целува" Embarassed /до тогава най- малката ми разлика с гадже беше пет години/. При едно събиране обаче той ме би на шах, а аз го приех много лично #Bad Talk . Следващата ни среща ден след Коледа завърши с бутилка "Магарешко мляко" и китара в леглото до зазоряване.
Сега си имам един влюбен и мъжествен морски капитан, който през август ще ми стане съпруг и двамата очакваме през януари нашия :lilangel: .
Естествено, ако някога ме ядоса за нещо майка ми и сестра ми са виновните, защото ако не бяха те той нямаше да може да ме ядосва цели седем години Joy

Общи условия

Активация на акаунт