Прекрасен НОЕМВРИйски, светъл ден - донесе щастието и при мен!

  • 16 614
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
и ние сме изцяло на АМ и наща педка каза че било нормално бебетата когато са на ам да акат по 1-2 пъти на ден

# 46
  • Мнения: 297
Аз ходих и ми свалиха външните конци,обаче имам и вътре май 1-2 и още не са паднали.Чудно кога ли ще стане това  newsm78.Иначе на малката й давам капки Биогайа(писах и друг път) мисля че имат ефект защото малката не плаче вече така както в началото,а и според мен трябва дни за да подействат. Hug
Още ли мами останаха дето не са се обебили,айде успех на тях  Praynig  bouquet
А снимки така и не знам кога ще кача на Радост,но тия дни ще се постарая да намеря време  Party
Айде целувки от мен и успех тая вечер и да са спокойни бебешоците ни  baby_neutral

# 47
  • Мнения: 432
и моите 5 шева си стоят още. но са започнали да миришат странно, та предполагам, че скоро ще паднат - нали са на органична основа, би трябвало да загният и да си паднат сами.ще видим.

# 48
  • Мнения: 8 937
didipidi, а боли ли като махат конците?
Мисля си евентуално моите, ако не паднат...  newsm78 Или вероятност да не паднат?!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 004
Хайде след хубавата двучасова разходка да се оплача малко. Счетоводителката или някой кретен в НОИ Пловдив са затрили листа с банковата ми сметка. Та сега не могат да ми преведат болничния (който е от 01.10). Не мога аз да я напиша, а трябва пак от банката да ми се издаде. Та утрепах малко време и там, ама докато задействат всичко ще стане догодина.

утро, май конците на всички ни падат за различно време. Мен ужасно ме сърбеше ден-два преди да паднат. Тези, които се разграждат би трябвало да паднат сами. Иначе другите като ги махат пак сърби докато го издърпат.

На Косьо са му излезли някакви гадни пъпки с връхче. Направо е като пубертетче. Почвам леко да се притеснявам от какво са.  Rolling Eyes

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 130
Мами за болничните - раждах в София и от регидтратурата ми казаха, че малкият екземпляр на болничния е за личният лекар и той трябва да го подпечата, а личната ми каза, че не минавал през нея да съм го връщала в София #Crazy #Crazy #Crazy! Някой има ли идея дали не трябва да го дам на личния на бебето? Нямам представа дали ме разбрахте, но в общи линии трябва да се сложи още един печат в Бургас, но не е ясно при кого да се сложи този печат?
За колажа - след 2-3 дни ще кача снимка на малкия - да не го направите без нашия разбойник Laughing Laughing Laughing

# 51
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
iveto_11 и ние сме като вас постояно ни излизат пъпчици с бяло връхче и лекарката ми обясни че това са хормони от които се чисти бебето. Конците ми вътрешните започнаха да падат около 26 ден и продължават и до днес а не бяха много 3 или 4.
DeeDee76 като си взех болничния от родилното отделението първо  минах през регистратурата в самата болница и там като ти заведат болничния т.е му слагат изходящ номер ти вземат този малкия лист и си ти връщат големия. При нас се действа по този начин.

# 52
# 53
  • Мнения: 432
нашите пъпки са стафилококови и ги леуваме с Пиоктанин и Бактробан (май така се казваха). миличкият ми Момо има пъпки даже в косата Sad и сега е целият омазан в лилаво.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 004
DeeDee, направо ме хвърли в музиката с този малък екзепляр. На мен ми дадоха само един лист (голям формат А4, жълт) и то подпечатан. При някоя от визитациите ми го дадоха и не е трябвало никъде да ходя.
tsvetkova_elica, да направя ли преразказ по картинка как е минал деня ви?  Laughing

Прибраха ли ви се вече коремите? Аз все още имам излишна кожа като шарпей. А и тъмната линия, която ми се появи сега е още по-изразена като не е опъната. Искам да почна да правя коремни преси, но като се натоваря повече пак потичат разни гадости. Това ако не е възмездие за 9 месеца без превръзки  Close Направо им съчуствам на бебетата, че са нон-стоп с памперс и им се спарват дупетата.

# 55
  • Мнения: 22
Иве, да не са от претопляне пъпчиците?
Абе, момичета, какви са тези срокове за падане на конците?  newsm78 на мен първите два ми паднаха след 48 часа, а последния- на 5-6тия ден. Говоря за вътрешни.
Иначе лохиите продължавам да си ги влача-  когато им кефне си текват по малко, но не е кръв, а белезникаво течение- надявам се до седмица да премине съвсем- нали уж са до 40тия ден...  ooooh!
Иве, и моята линия така се чернее...
А след раждането и на мен ми се иска да потренирам малко- някоя и друга коремна преса, ама ми казаха да не правя нищо до третия месец- и така- ходя си с прибран корем, ама кожата как се е отпуснала...  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 56
  • Мнения: 19
Иве, и Криси имаше такива пъпки. Педиатърката каза, че е нормална приспособителна реакцияна организма, чисти се от хормоните на майката. След около седмица се поизчистиха, сега пак има 1-2.

И мен ме сърбеше пред да паднат конците, което стана към 15-20 ден.

Много ни е хубава новата темичка  Hug

# 57
  • Мнения: 19
Диди  Hug Hug Hug и аз си имам вече снимка на аватара, благодарение на теб!

# 58
  • Мнения: 329
За болничните от болницата направо на счетоводителката, не минават през личния.
А сега някоя от раждалите мами да каже как трябва да следим кога ще ни дойде следващия път, след като изтекат тея лохии ли са, кръв ли е , след тея 40 дни newsm78

# 59
  • Мнения: 398

tsvetkova_elica, да направя ли преразказ по картинка как е минал деня ви?  Laughing


 smile3532

Ние пък си имаме пъпна херния. smile3518.Четох в нета че бебчета с ниско тегло при раждане и недоносени са предразположени.Сега ще слагаме лепенки с копче newsm78 и дано се прибере сама.Някои се прибирали, някои не.Дали някоя от вас се е сблъсквала с такова нещо?

Общи условия

Активация на акаунт