Отговори
# 2 730
  • Мнения: 3 916
Четири отделни.

# 2 731
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Оправих се. Грешката идваше, че всички документи ги прикачах акто ДРУГИ, а тъй като ползвам и облекчението за деца 20лв, трябваше акта за раждане да го прикача като Свидетелство за ползване на облекчениетопо чл 22В...
мерси

# 2 732
  • София
  • Мнения: 6 248
Защо трябва да се прикачва акт за раждане? Аз не съм подавала за двете деца, ползвах също обелкчение за тях. Подадох във вторник, в четвъртък бе одобрена, в петък парите бяха по сметка. За втора поредна година НАП ме изумиха със скоростта си.

# 2 733
  • Мнения: 3 916
И аз никога не съм прикачала акт за раждане.

# 2 734
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Нямам спомен защо. До сега винаги съм го прилагала, както и първата страница от договора за кредит.

# 2 735
  • София
  • Мнения: 6 248
Нямам спомен защо. До сега винаги съм го прилагала, както и първата страница от договора за кредит.

Нито пък него съм прилага някога.

# 2 736
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
И аз не слагам тия документи...
Моята служ.бележка за доход ми я върнаха. Като съм съ-кредитоискател не е нужна.
Парите обаче още ги няма...ходихме да коригираме нещо, беше миналия четвъртък и още никой.

# 2 737
  • Сф
  • Мнения: 4 742
За дог за кредит ясно помня, че в районния НАП го ислаха да си преснимат само първата страница.

# 2 738
  • София
  • Мнения: 6 248
Не е в изискваните документи. Все пак прилагаш документ от банката. Тази година даже и подписване на декларациите от другия съпруг/родител не трябва.

# 2 739
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Да, така е, ама предпочитам да ги приложа, от колкото да се заядат и после пак да се разправям.

# 2 740
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 025
За поредна година подавам на клиенти и прилагам само служебната бележка за доход + бележка от банката за лихвите....Вече няма и декларация от другата половинка, та чудесно.
Досега не е имало проблеми никога.

# 2 741
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Аз пък имам..за втори път ходя...и то за тъпите 20лв детски, че не вдявам и все ги отбелязвам на грешното място! А толкоз внимавах!

# 2 742
  • Мнения: 4 706
Документите се прилагат един по един като се избират чрез бутон Избери, след което се натиска бутон Потвърждаване и подаване. Допустимо е прилагането на документи в размер до 15 MB в следните файлови формати: pdf, doc, docx, xls, xlsx, rtf, jpg, png, tiff.

# 2 743
  • Мнения: 13
Здравейте, не съм много наясно как става подаването на документите, защото ми е за първа година. Искам да ви попитам - мъжат ми е титуляр и главен кредитозаемател на ипотечния кредит, а аз се водя само съкредитоискал. Мога ли аз да подам документите?
До колкото разбрах от прочетеното, необходимо е да си извадя справка за дохода за 2018 и бележка от банката за платените лихви през 2018. Права ли съм?
Благодаря предварително Simple Smile

# 2 744
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Здравейте, не съм много наясно как става подаването на документите, защото ми е за първа година. Искам да ви попитам - мъжат ми е титуляр и главен кредитозаемател на ипотечния кредит, а аз се водя само съкредитоискал. Мога ли аз да подам документите?
До колкото разбрах от прочетеното, необходимо е да си извадя справка за дохода за 2018 и бележка от банката за платените лихви през 2018. Права ли съм?
Благодаря предварително Simple Smile
подава кредитоискателя и се отбелязва кой от двамата Няма навършени 35г към датата на изтегляне на кредита.
От банката е документа за платените лихви през годината и бланка с год.доход от работодателя.

Общи условия

Активация на акаунт