ИКЕА! ИКЕА! - Тема 5

  • 110 695
  • 971
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 2 108
в четвърт бях там, подреждат мострите, общо взето е пълен хаос. Казаха ми, че през септ за тях започва новата година, т.е. 2010.
Улучила съм значи Laughing

# 931
  • софия
  • Мнения: 25 446
Разгледах  румънския каталог и ми се стори,че някои цени са доста повишени.
Имате ли такова впечатление?
И аз останах с такова впечатление. Не, че знам какви са били преди цените, но сравних няколко неща, които сме решили да купуваме (шкафчета за баня, напр.) и установих, че в гръцката са по-евтини от румънската. Реших, че нали съм зле с цифрите, не смятам, както трябва Crazy Сравних и една олекотена завивка, която е прИмоционална и в двата каталога. Същата работа: по-евтино в гръцката.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 13:57 от zvanche

# 932
  • Мнения: 13 512
аз имам миналогодишния каталог, ще го изровя да сравня.
Но едни масички ми направиха впечатление ,че са на двойна цена.

# 933
  • Мнения: 13 512
http://picasaweb.google.bg/lh/photo/5nccEmqoQxghnE_udW0QIw?feat=directlink
ето произволна страница.
Първият диван, бял- миналата година цената му е била 1480 рона, сега е 1900
Разтегателният- номер 4, бил е 3250, в новия латалог е 4475
Лежанката номер 10 е била 1035 , сега е  1270

Класическите квадратни масички в каталога са 49 рона, а бяха по 39 от години,

http://picasaweb.google.bg/lh/photo/LJ9TKHxeX5iFr9PSUahhhg?feat=directlink
по-нататък:
nomer 1- 1345,сега 1750
номер2   2495 -3150
nomer 3    3940- 4635
i t.n., всички имТ ПОВИШЕНИЕ.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 14:39 от monda

# 934
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте.Може ли да ми помогнете харесах си паркет на стр.134, който е под №6 .Някои знае ли дали и тука мога да намеря с такъв цвят ламинат? И под какво наименование да го търся. Мерси.

# 935
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Разгледах  румънския каталог и ми се стори,че някои цени са доста повишени.
Имате ли такова впечатление?

Абсолютно си права.
Първото, което погледнах е един диван, който с 800 рона по-скъп сега.
Що за тъпоумие?!  smile3515

Отивам да сравнявам още цени...

# 936
  • Мнения: 13 512
I  na meн ми се струва много странно да се качат цените с по 20-30 %!
Че и гръцката да стане по-евтина... newsm78

# 937
  • Мнения: 4 202
Качили са и новия гръцки каталог, вчера все още беше стария, май няма драстични промени в цените, ама аз хич не помня цифри де Crazy

# 938
  • Мнения: 228
Мдааа... На 22.09 мислехме да ходим до Румъния да купуваме кожен диван с фотьойл. Да, ама не! Сега е със 700 лева по - скъп. Няма да стане Crossing Arms. Стъклените масички с колелца вече са на басновсловни цени и т.н. Много малко неща са на досегашните си цени. Докато на прима виста в гръцкия каталог нещата ми се сториха значително по - евтини от румънските (с малко изключения). Странно и необяснимо...

# 939
  • софия
  • Мнения: 25 446
Явно на румънците им се е вдигнал жизнения стандарт и кризата не им се отразява. Сега поне, няма да се чудим какви гимнастики да правим да ходим до румънската, че на нас гръцката ни е по-близо. Ама, по-добре беше да смъкнат цените в Гърция на нивото на румънската! Пусто, не мислят за нас!

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 15:29 от zvanche

# 940
  • Мнения: 13 512
Ейм една далавера имаше по-близо до Варна, отколкото до София и тя секна:-)

# 941
  • Spain
  • Мнения: 3 750
преди време като гледах цените в румънската и все се облизвах , наистина излизаше доста по евтино , аз си го обяснявам с девалвирането на лея-та . нали то4но миналата година се обезцени валултата им , та явно предния каталог е бил издаден на база цени преди обезценяването на валутата  им . фирмена политика , що ли .. но явно са решили да не сменят обявените в каталога цени . сега оба4е с новия каталог си "възстановяват" загубите ... много гадно така ,4акам новите изненади и при нас . в4ера го рекламираха каталога по тв и май ще ходя да  си говзема от магазина тези дни

# 942
  • Мнения: 277
миналата година леята беше 3.53 в края а август (към евро), а онзи ден беше 4.22, 20% идват от тук имайте в предвид
иаче вчера в румънската икея още нямаше каталози. навсякъде пише, че ще ги носят по къщите, но у нас не са донесли

# 943
  • Мнения: 48
Момичета, имам нужда от съвет и понеже ще купувам почти всичко от Икеа, затова пиша тук.
Имам една доста голяма и празна стена зад столовете в кухнята. Намислила съм следното, има едни декорации за стена, подобни на тези, виждала съм и бамбукови пръчки и камъни, ако ги няма в Икеа, ще ги купя от другаде. Та искам да ги залепя и под тях да сложа едно рафтче, съвсем малко, на което в двата края да има вази или купи с малко камъни и по един истински бамбук. Може между вазите и малки свещници, но това според зависи. Та голямото чудене сега е за рафта. Видях този, но незнам как ще е най добре да е монтиран, дали с подпиране отдолу (както е на втората малака снимка на рафта), или отгоре да са тези подпиращите или изобщо да ги няма  newsm78
много объркано го обесних, надявам се да ми отделите малко време и да изкажете мнение
мерси   bouquet

# 944
  • Мнения: 7 605
Чикита, виж серията Лак, там не се вижда как е монтирано. Иначе при показания от теб модел бих го направила както е на 2рата малка снимка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт