Тест за Варицела?

  • 3 140
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Има ли някакъв начин да разбера дали съм боледувала от Варицела? Доколкото знам има някакъв тест. Как и къде се прави той? Моля, ако знаете дели и къде мога да си направя такъв тест, да ме насочите! Дъщеря ми изкара Варицела, а имаме планове за празниците, които ще се провалят, ако се разболея и аз. Много бих искала да знам дали да ги отменя, защото ми е много важно. Предварително благодаря!

# 1
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Има начин - прави се серологичен тест.
Предполагам се прави във всички лаборатории.
Тук правят - http://www.cibalab.com/info.php

# 2
  • Мнения: 3 499
Благодаря! Цибалаб ми е близо. А има ли някой представа колко се плаща горе-долу за такъв тест?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Благодаря! Цибалаб ми е близо. А има ли някой представа колко се плаща горе-долу за такъв тест?
Не знам в София каква е цената, но предпологам е приблизително същата, в Пловдив платих 30 лв.

# 4
  • Мнения: 3 499
Катрин, откъде вземат кръв и след колко време е готов резултатът?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Кръв се взима от вената, за резултата не помня точно, но най-късно на следващия ден е готов.

# 6
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Тест за антитела от Варицела в София се прави само в Института по Вирусология на бул. Столетов, срещу соф. затвор  Peace
Струва около 27-30 лева.

# 7
  • Мнения: 423
Тест за антитела от Варицела в София се прави само в Института по Вирусология на бул. Столетов, срещу соф. затвор  Peace
Струва около 27-30 лева.

На мен точно там юни месец ми взеха 42 лв., но може и да се променили цените от тогава.

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
42 лева е цената за два теста- антитела и проверка дали към момента си вече болен.

Общи условия

Активация на акаунт