Коледни звънчета ще звънят, МАЙските бебета да поздравят! №12

  • 14 842
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 73
ЧЕСТИТА КОЛЕДА !http://store2.data.bg/angelhell/vesela_koleda/vesela_koleda.swf

# 271
  • Мнения: 336
Весели празници и от мен! Желая ви празнично настроение, много здраве, щастие, любов, домашен уют и най-сладките бебенца през май.
Аз да се отчета с добър предварителен резултат от направената ми амниоцентеза и установен на 100 % пол - МОМЧЕНЦЕ. Това беше най-хубавият ми подарък по случай Коледа!

# 272
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Аз да се отчета с добър предварителен резултат от направената ми амниоцентеза и установен на 100 % пол - МОМЧЕНЦЕ. Това беше най-хубавият ми подарък по случай Коледа!

vaiza,на това викам чудесен коледен подарък Hug

ЧРД НА Ани Борисова!С пожелание за много здраве и щастие!

# 273
  • Мнения: 5
Честит рожден ден на Ани Борисова newsm59  party023  bigdance2!
Днес е Стефанов ден и на всички празнуващи честит празник!

Лек ден и без болежки , а на узналите пола на бебоците честито!

# 274
  • Мнения: 11
Привет момичета!ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ОТ МЕН!Аз също съм бъдеща МАЙска мама,терминът ми е за 26.05,но все още не знаем пола на бебчо,но какво и да е все ще се радваме и все ще си го обичкаме Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 7
Много благодаря на всички за поздравленията! Hug Остарях си с още една година, но пък точно тази определено си струваше!

# 276
  • Мнения: 79
Честито Рождество Христово! Нека Бог ни благослови нас и нашите близки, да ни дари с най-пркрасното нещо на света - едно или две прекрасни деца през Пролетта.  People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa
На всички, които са имали специален повод за празнуване Честито!!!! на патерици.
Аз просто бях ужасно заета последните дни  Embarassed и чак сега 6те ви почерпя (на патерици) за рождният си ден. Наздраве на всички!

http://www.gordonbeebower.com/images/large/25_Chocholates.jpg

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 13:51 от madlena_bg80

# 277
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте момичета! Как сте? Подготвяте ли се за Нова година, бебоците ритат ли, вълнуват ли се и те? Да пускам ли нова тема?  Laughing

# 278
# 279
  • Мнения: 60
Весела Коледа и Щастлива Нова 2009 г.! Много здраве, щастие, любов и здрави бебета да ви донесе Новата Година! Целувки по тумбачетата! Hug Grinning

# 280
  • София
  • Мнения: 6 045
Много ти благодаря  Simple Smile, да ти се връща, а ако искаш, пиши и в новата тема - адресът е по-горе!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт