Отговори
# 270
  • Мнения: 186
Момичета, понеже най-вероятно утре заминаваме на обиколките по родата из страната Simple Smile искам да ви пожелая весело посрещане на празниците, много здраве за дечицата, за вас и семействата ви и една благотворна Нова година!!!

Тези дни почти не съм влизала да ви навестявам, че основното ми занимание беше сваляне на високата температура на дъщеря ми. Надявам се да оздравява бързо и да опазим Калоян.

Но не ми убягнаха от погледа красивите сладки на Роска и Голди. Браво!
Меню за празниците не съм обмисляла, че сме все на гости, но сладките за Коледа и тортата за Нова година са от мене Wink

Нека всички болнички да оздравяват, за да няма угрижени лица по празниците! Praynig

Ами това е от мене за тази година! Ще се видим догодина! Много целувки! Hug Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 5
Весела коледа на всички!

Ние ще тръгваме и незнам кога ще се върнем затова ви я пожелавам предварително.
Дано всичко мине благополучно. Praynig

# 272
  • Мнения: 2 531
Добро утро и лек път на всички!
neli84  всичко да мине добре Praynig и за коледа да сте си  в къщи!
В нас пак болни / вкл. и аз/  Cry Ми то празници дойдат ли вече ни е традиция да има болни!Дано Ивка не прихване!

# 273
  • Мнения: 242
Добро утро
Кафето и песничка
 На всички ,който заминават им пожелавам весело  посрещане на коледните и новогодишни празници ,лек път а на всички болни да оздравеят на мига.

# 274
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен, didimora, мерси за кафето  Simple Smile

На всички заминаващи лек път, шофирайте внимателно ( да предупредя и аз като една мърморана)  Whistling
Да кажа че и моята маймунка си има зъбче, второто е на път. Доста му намаля апетита и караме повече на мляко, но аз не се притеснявам.

А аз тази сутрин с изненада за самата мен откривам, че хич не ми е празнично, не знам защо, може би защото за мен няма да има кой знае каква промяна в ежедневието. Други години с нетърпение очаквам да си постоя вкъщи, да не бързам, да се мотая и да не мисля за работа, задръствания и пр....а сега като знам че Коледа или не пак ще ставам в 6 -6.30  ooooh!

На коледното фирмено парти и аз прекарах добре, купих си нови дрехи, гримирах се и колегите ме харесаха  hahaha

За менюто още не съм мислила, едното ястие ще е праз с ориз и маслини, чушки с боб сигурно пак ще правя...сладките ще са от "100 грама сладки", фен съм им, а и хич не мога да пека такива неща  Blush

Та прекалих с поста си, но ви пожелавам весели празници, здрави дечица и много усмивки !  Grinning

# 275
  • Мнения: 96
Добро утро и от мен!

Didimora, благодаря за кафето и хубавата песен!

Честити зъбчета на Дима, Хриси и Сами!

Само ние ли останахме беззъби? Чакам още малко и минаваме на план Б - отиваме да ни слагат импланти и порцеланови фасети  Laughing Ако има някоя нова гъзария, нека мамите дентални доктори да кажат Grinning

Ех, Ехмея - не можеш да се оплачеш от (пред)коледни емоции - парти, приятно пътуване...А и не се знае дядо Коледа как ще те изненада!

Приятно пътуване на всички заминаващи - и аз се присъединявам към призива за внимателно шофиране! Ние до 27.12. сме си в Сф, след това при мама newsm44

Приятен ден, изпълнен с приготовления за празника!

ПП Всички болни немедленно да оздравяват! Никакви болести не са разрешени по празниците - само здрави и усмихнати бебета и мами!

Naana, как е Борко?

# 276
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Добро утро!

Усеща се вече мириса на зимата. А дано и снежец да видим тука край морето.  Praynig

на всички пътуващи леко и безаварийно пътуване и весело изкарване на празниците!

Ние ще сме си вкъщи и на двата празника.

Lassi и Невена няма още зъбче и май скоро не се очаква. Бърза работа нямаме, сигурно за рожденния си ден ще се озъби чак.
Само двечките с Емичка ли останаха? Нали не можахме да се наредим на челно място в класацията за пълзене, боц и чао, даваме смела заявка за "Последното озъбило се бебче"   tooth

Всички болни да оздравяват и да влизат във форма за празниците!

# 277
  • Мнения: X
Здарвейте момичета, не знам дали някой прави нова тема, аз нямам време и затова ще ви пусна модифицираната стара, благодарение на новогодишния колаж на Бисерка   bouquet!!! И го правя сега, защото надали ще имам време по-късно. Събирам багаж, готвя, гладя като за последно едва ли не. Искам да ви кажа, че много ще ми липсвате, ама много.....искрено ви пожелавам да искарате много весели пазници, мъниците да слушат и най-вече да не се разболяват (вие също)-който е на гости при свекъри и свекърви да пие по едно за отскок и да стиска зъби, на пътуващите-да стигнат без аварии там където са тръгнали и....абе въобще всичко да е наред! И дано завали сняг-не много, малкичко, колкото зимната картина да е пълна  Wink!
 Искам да благодаря (пак) на всички, които си направиха труда да ми пратят картички-ако знаете с какво нетърпение отивах всеки ден да проверявам пощенската кутия.....и да се извиня на всички, на които не изпратих  Rolling Eyes, чувствам се адски зле  Rolling Eyes  Rolling Eyes! Не че това ме извинява, че аз не съм им пратила. Но наистина съжалявам   bouquet   bouquet   bouquet.
 А сега ви оставям и отивам да си правя ябълковия сладкиш, ако имам късмет и в хотела има нет-ще ви връхлетя с пълна сила! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!!
  Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт