Отговори
# 30
  • Мнения: 4 305
Ivane, честит рожден ден! Много здраве, обич и щастливо семейство!
Тiffany , честито! Лека и безпроблемна бременност, здраво хубаво бебенце!

Емма, същият филм е и у нас. Само, че се редуват двамата...  Tired Снощи пък незнайно от какво реваха и двамата от колики. Нова храна не съм въвеждала отдавна, ядоха тиква на обяд, но вечерта пръцкаха и плачеха и двамата. По едно време само се усещам, че викам " Айде бе мамо, спи, спи, какво съм ти направила, стига бе мамо?" Ама това на сън и като се разсъних, чак гузно ми стана Embarassed.
Днес бяхме на консултация и отчетохме прираст - тя 10440/77, той 9980/77.

Аз питах за проходилката, защото не ми харесва как се научиха моите в нашата,
скачат с двата крака като зайци   jumpuu   jumpuu. Но не знам дали имаме място и нужда за още една джудавка от тоз тип.

А за близнаците става малко като култовата реплика " Шъ видим.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green".
Днес чух по тв, че щяло да се чака първото тримесечие на 2009 дали щяло да има излишък, па тогава. И дет викат хората - отиде конят в реката.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Форумът по-бавен ли ви е, че на мен така ми се струва, че ужасно бавно ми зарежда? Аз много не бродя по други сайтове и ми е трудно да сравня дали е от доставчика ни.


Радвам се, че са ви харесали картичките, които правих миналата година. За съжаление тази година не можах да участвам, но сега правя на децата коледни чорапчета, че нямаме. Единият почти е готов, остава му малко още.

# 31
  • Мнения: 269
Ей , Тiffany , най-накрая се разкри. Побърка ни бе , жена . Желая ти лека бременност  Hug Hug

И на Дани ,честит имен ден !!!  Да е жив и здрав !!!

леле , Вера , много сте големи  #Crazy #Crazy Да са ти живи и здрави дечицата !!!!

# 32
  • Мнения: 4 305
Миленче, добре се вижда че си хапваме яко Mr. Green

Относно бременните, ми се струва че  тамън научихме втората и ще има трета да гадаем Sunglasses
Това го казвам без да имам някаква информация, просто интуиция Grinning

# 33
  • Мнения: 534
Тiffany много много се радвам за теб ,това е най хубавата новина за днес пожелавам ти лека бременност    Hug Hug Hug Поне си ми била в списъка на съмнителните  preggo   голямо чудене беше голямо нещо  newsm03

# 34
  • Мнения: 200
Момичета баба ми прати едно домашно пиле и сега мисля да го варя и да давам на Габа пасирано месце + зеленчук. Но се чудя червеното месо дава ли се? Или само бялото. Моля ви кажете. А кожата дава ли се? А бульончето дето се е варило пилето мога ли да го замразя и него и да го слагам после в пюретата. А пилето директно сварено се замразява така ли. Извинете ме за многото въпроси, ама хал хабер си нямам, дет се вика, пък се притеснявам да не объркам нещо  newsm78

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 22:25 от Вятърно Звънче

# 35
  • Мнения: 269
Вера , забравих да ти пиша .И Косьо така скачаше в проходилката като заек , но това беше първите дни. Сега ела да видиш как тича. Онзи ден отворих един шкаф и забравих да го затворя .В този момент Косьо го вижда и аз се усещам , че е отворен. И започваме да тичаме и двамата към шкафа .Познай кой отиде пръв - Косьо , разбира се.

Вятърно Звънче , не съм правила все още домашни пюрета. Заради алергията , купувам само Хип - нискоалергенни.

# 36
  • Мнения: 4 305
Ама той така си се придвижва и то много бързо на подскоци Mr. Green

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Вятърно звънче от пилето е добре да се дава само бялото месо, без кожата. Аз в момента варя бяло месо, после ще го нарежа на ситно и ще го замразя на порции заедно с бульона. (замразявам в чашки за еднократна употреба). След това като приготвям пюрето, добавям накрая замразената порция и след като поври малко пасирам. Така правех с Ники, на Невена още не съм й давала месо, днес я "подготвих" със съвсем малко пил. бульонче.  Peace

# 38
  • Мнения: X
Tiffany, честито Simple Smile Много лека и безпроблемна бременност ти желая   bouquet

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Лелееее, почвам по ред Crazy
Тифани, честито, миличка  bouquet  bouquet  bouquet Ама много сте бързи, бравос Hug
Сисее, честит ти именник Heart Eyes Жив и здрав и голям пораснал, много да те слуша и също толкова бели да прави Laughing
Ивейн, честит рожден ден   bouquet Много здраве, щастие и любов Hug
Емма, страхотна работа Heart Eyes
Дано Боби оздравява бързо Praynig
Вера, разпратих картички на посочените адреси Peace Засега се ограничавам с това, имам доста да помисля за някои неща. Гледах и двете предавания на Слави, знаеш темата ми е болна, но снощи бях отвратена от предаването, честно Confused Бих участвала в протест и бих организирала такъв за моя град отново, но трябва да се уверя, че някой не използва болката ми и тази на хиляди други хора за лична изгода. Ще мисля и ще чета много и тогава ще заема категорична позиция Peace
Да кажа резултата от консултацията от днес - 7,700кг. и 71см. Кльощава ще е мойта девойка и това е Crossing Arms
And last but not least, Акварелче, ама как си се замаскирала Wink Страхотен ник Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 378
Привет! Ивейн, честит рожден ден!!!!
Тифани, честита нова бременност! Желая ти най-хубавото бебче накрая!
Доколкото знам след раждане се забременява по-лесно! Grinning
Хиксита, къде се загуби????
Честито имен ден на малкия и хубав Дани!!!
Ей, много честитки днес! Чао до после!

# 41
  • Мнения: 121
Тука съм бе cow   Laughing нали ме разкри. Тъкмо се бях зачела за потайната бременна мама и се пищисах като се видях и аз във въпросният подозрителен списък  Shocked, Ей то да не зачезне човек и веднага му тръгва име  Crazy
Та по тоя повод искам да кажа на Tiffany: Пожелавам ти мила, много лека и безпроблемна бременност и на финала да гушнеш най-сладкото,пухкаво и здраво бебче!     Hug Hug Hug
Честит рожден ден Ivane да не се оттървеш от здраве, щастие, любов и пари цял живот!   bouquet  bouquet  bouquet
И не на последно място Сисе, честит именник, да е жив и здрав и много радост да ви носи сладък Дани!   bouquet  bouquet  bouquet

И да се отчета все пак нали сме в отчетни  Wink От вчера Стефан си има трето зъбче- естествено отгоре.  tooth И можете ли да си представите докато се усетя, че е прорязало и пишлемето му с пишлеме вече почна да ми скърца със зъби  newsm65

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Привет е от нас! Аз отдавна не съм писала, но следя из късо какво се случва  bouquet

Първо, присъединявам се и аз към пожеланията за лека и безпроблемна бременност на Тифани, и едно сладко бебоче на финала.  Hug Наистина чудесна новина, ама успя да разбуни духовете, май само дето не организирахме залагания ooooh!
После ЧРД на Ivane и ЧИД на малкия сладур Дани - всичко най- най- и на двамата  bouquet

Отчета от нас е два зъба отдолу, 8500кг и 70см, вчера бяхме на консултация. Мъчим се да пълзим и да се изправяме, гъне се по пода като някой червей Mr. Green
Отивам да лягам, че утре съм в Истанбул Crazy
Лека и мека  bouquet

# 43
  • Мнения: 70
Добър вечер  Hug

Емма   bouquet  bouquet  bouquet

Tiffany, честитоооооо, лека  и безпроблемна бременност и едно здраво и сладко бебче на финала.

Ivane, Честит Рожден Ден!  newsm59 Леле, какво вкусотии показваш, златни ръце имаш.

Честит Имен Ден на сладкия Дани на sisee. Да е жив и здрав и много да слушка.

hiksita , ще ти пишем неизвинени  Wink

# 44
  • Мнения: 319
Благодаря ви за пожеланията Grinning
 
Кво ще правиш в Истанбул бе Муси  newsm78 Ще слушаш маанета в някоя турска кръчма и ще поклащаш кръшна снага в ритъма на кючека ли?Оле,как ми се ходи на дискооооо ooooh! как искам да изпращя кокалите!!!Муси и да ми донесеш баклава,знайш как я обичам Grinning
hiksita следя те отблизо #Shocked усещаш ли как ти дишам във врата...  gydi
Ласи у вас много ми хареса,да ни поканиш и на НГ да се чукнем с шамшанско cheers предния път ме досрамя да си взема от ябълките на масата /ония жълтите/ ама следващия път няма да се въздържа Mr. Green

Отивам да си лягам,утре  чакайте от мен, Емма и alokazia подробен отчет от консултациите Grinning
Айде лека! smile3524

Общи условия

Активация на акаунт