До мамите на момиченца

  • 1 485
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
С мокра кърпичка. С памуче с риванол винаги когато трябва да се даде урина и когато не мога да махна по друг начин. Аз известно време след като се роди не я пипах там (притеснявах се  Embarassed) обаче започна да ми замирисва. От някъде 6-я месец си я мия там със сапунче и нямам грижи  Grinning.

# 16
  • Мнения: 177
Аз реших въпроса кардинално. И то много успешно - моята бибинка я миех известно време с памуче, натопено в слабо чайче от смрадлика или лайка. Много бързо се махнаха тези налепи. Бяха ме изплашили, че може да гъбяса малкото ми и после е по-сложно.
 Sick

# 17
  • Мнения: 162
На мен пък ми казаха след къпане да почиствам с клечка и малко разтворена в преварена вода сода, мина ни за няколко дни. Ама гледам никой друг не е правил така newsm78

# 18
  • Мнения: 980
С влажни кърпички натопени в бебешко олио.

# 19
  • Мнения: 397
Мойта дъщеря е вече на 6 години, но като малка имахме същите проблеми - почиствах с антибактериални влажни кърпички и с памуче натопено в разтвор от смрадлика или запарка от лайка и сода.
Лек ден и успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 131
Аз процедирах също с памуче и преварена вода. Бяха ми казали да не използвам мокри кърпички и за това всеки път я подмивах с водичка.

Общи условия

Активация на акаунт