Тайната на дългата и здрава коса - 53

  • 34 448
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 282
 Shocked Скъпички са, да.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 965
Merry Christmas, ladies!

Весело и запомнящо се изкарване на всички тук от мен. Пожелайте си нещо, нещо много ценно и нека то се сбъдне в полунощ на Нова година  Wink   bouquet

Момичета, благодаря ви за отговорите от предишната темичка.
 
(X)Little Black Riding Hood, да, балсамът ми без отмиване е розов, но и капачката му е розова. Доволна съм от него. Утре ще си къпя косата и пак ще сложа. Ще прибавя в корените и ампулите на Ревалид, които днес си купих  Peace

Анастейнджълче, казваш, че си доволна от тези самозалепващи ролки за коса. А кичурчетата, които завиваш с каква дължина са? Питам те, защото аз отдавна имам проблем точно с обема, които ти постигаш с тези ролки. И ми се иска да пробвам, защото никога не съм използвала досега ролки.. косата ми обаче си е сравнително дълга (до средата на бюста) и не знам дали няма много да оскубя косата си?!  Rolling Eyes

И още веднъж искам да пожелая на всички тук щастливи и приятни празнични моменти. Радвам се, че поддържаме това ценно приятелство вече толкова дълго време, събрало много кътчета на България на едно място! Аз така го наричам - приятелство  Peace
Бъдете усмихнати!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 282
В албума погледни последната ми снимка. Ще придобиеш представа колко е дълъг кичура на най- горния и къс пласт. Ама тия ролки съм ги слагала и на останалата дължина, когато косата ми беше доста по- дълга. При мен никога не е имало скубане при махането им.  Rolling Eyes

Аз рядко слагам тези ролки на косата си, защото постигам обем с кръгла четка и сешоар, но наистина не съм се скубала.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 965
Благодаря ти, АнастейнджълчеPeace Може би все пак ще опитам с ролките, тъй като със сешоар и четка не ми се задържа достатъчно дълго обема.

# 19
  • Мнения: 1 282
Пробвай. Те се продават в пакетче по 6 броя. Ще ти стигнат като пробно. А и не са скъпи- 2-3 лв май бяха.  Mr. Green

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
  bouquet

# 21
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Гледам,че в предната темичка сте засегнали въпроса за обема.Аз процедирам така-слагам в корените малко пяна за обем на Сапфир и продухвам с четка и сушоар,след това впръсквам в корена малко лак за коса за обем на Вела и готово.Държи ми два-три дена.Косата си я мия с шампоан за обем.Знам,че е доста агресивно това за косата,но иначе няма друг начин след като имам толкова тънък косъм и голяма липса на обем.Ето нещо такова ми се получава-http://img510.imageshack.us/my.php?image=img012eq1.jpg

# 22
  • Мнения: 1 986
Здравейте момичета!От няколко години ползвам маската с Тривитаминола-много съм доволна и я препоръчах на доста хора.Аз не съм от много редовните и пак имам видими резултати.Вече установих, че най-добре ми действа само масла и Тривитаминол. Последния път обаче си купих Виалитон-абе вижда ми се различно-може и да си въобразявам.
Дядо Коледа беше много щедър и сега си имам и сешоар с дифузер-косата ми става уауууу #Crazy и като си изправя и бретончето-идеално-смених малко имиджа Mr. Green

# 23
# 24
  • Мнения: 2 458
Виталион или Тривитаминол?
Посъветвайте ме какво да си взема този път.
Досега само Тривитаминол съм ползвала и определено има ефект.

# 25
  • Мнения: 1 282
Тривитаминол. Щом има ефект Тривитаминола за какво ти е да го сменяш с Виалитон?

ВИАЛИТОН

Активни вещества:Вит. А, Д3 и Е,

Помощни в-ва: динатрий хидроген, фосфат лим. к-на, кремофор ЕЛ, нипазол, динатрий едетат, бутилхидрокситоулол и вода

*Обърнете внимание, че А, Д, Е са мастноразтворими витамини, т.е усвояват се от организма само в случаите, когато се използват с някаква мазнина /растителна или животинска/ - във вода не Ви вършат работа А Виалитонът е точно на водна основа.

# 26
  • София
  • Мнения: 547
добре, де
тогава каква е логиката? щом съдържа вода, значи не действа? newsm78

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте. Grinning
Ами ако не мога случайно да намеря Тривитаминол,а Виалитон,трябва ли да добавям някаква друга мазнина щом е на водна основа?  newsm78 Embarassed Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 986
И сега при положение, че имам Виалитон, как трябва да я правя маската newsm78

# 29
  • Мнения: 4
tornadoto katrin, въобще не си личи, че косата ти е с тънък косъм! И е много бухнала. Heart Eyes А 3 дни как издържа с пяна и лак без да я миеш? Не се ли зализва/смачква Thinking
Аз за жалост не можах да си купя самозалепващите ролки, че били свършили, хехе.

Общи условия

Активация на акаунт