Печка през зимата за бебчо-каква!?

  • 9 400
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 290
Спалнята, в която отглеждаме бебето, я отопляваме с маслен радиатор. Мотивите ми да не сложим климатик са, че след около година стаята ще се ползва основно за спане и няма да има нужда от целодневно отоление.

# 31
  • Мнения: 527
Ние пък сме с обратен проблем  Sick Отопляваме се с парно, но стаята, в която спим е северна и много кондензира. В резултат ъгълът, точно където спи малката постоянно мухлясва  ooooh! Изтъркала съм боята от търкане, вече и мазилката съм почнала  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 318
от самото начало се отопляваме с климатик  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 998
Климатик. Вярно, че изсушава, но у нас е много влажно и вече не се налага да ползваме влагоуловителя. Не мисля, че има проблем, тъй като струята не духа към бебо, а и чистим филтрите редовно.

# 34
  • Мнения: 603
Ние имаме маслен радиатор ТЕСИ, който има и духалка. Много бързо затопля стаята. Много съм доволна. Peace

# 35
  • Мнения: 860
Благодаря ви мами.

Май решението ще е често проветряване и печката по слабо да работи. Стоята е малка и бързо се затопля но на тази конверторнапечка няма как да сложа нито купичка нито друха мокра нищо... Sad

А иначе през деня да правя точно така дрехи върху печката - акумулираща и всичко е Ок ама вечер....

И защо тогава всички лекари поне с които аз съм говорила казват Климатик не! Детето ти е малко до година - две никакви климатици имало болесто някаква си и така...не уточняват много но забраняват.

# 36
  • Мнения: 2 374
Умишлено не сложихме климатик докато беше малка,но лятото ще слагаме,а сега сме с една духалка,която ни топли стаята буквално за 10 минути.

# 37
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
от първи ден сме на климатик, струята е важно да не е срешу леглото на детето и да се почистват редовно филтритене не сме имали проблем  Peace

# 38
  • Мнения: 8 999
През зимата - ТЕЦ, в междинните сезони - маслен радиатор. Така сме ние, откакто децата са се родили. Не ползвам нито обезвлажнител, нито овлажнител за въздух.

# 39
  • Мнения: 2 334
От самото начало се отопляваме с маслен радиатор

# 40
  • Разград
  • Мнения: 2 102
В стаята на малкия се топлим с маслен радиатор. На него има пластмасов съд пълен с вода.

# 41
  • Мнения: 822
С маслен радиатор със съд за вода на него.

# 42
  • Мнения: 6 274
И ние сме с духалки...
Простирам бебешките дрешки на сушилнята в стаята, и мисля, че достатъчно овлажнява...

# 43
  • Мнения: 3 034
Ние сме с парно. Не харесвам климатици и нямаме. За овлажняване - суша дрехите на децата в стаята.

абсолютно същото е и при нас  Peace мен ме заболяват старите кокали от климатици, а синузитът ми вирее най-добре на климатик, та никак не ги обичам и за бебето също не ги ща  Naughty

# 44
  • София
  • Мнения: 43 903
И ние сме с духалки...
Простирам бебешките дрешки на сушилнята в стаята, и мисля, че достатъчно овлажнява...


Джули - не ви ли бръмчът много тези духалки Simple Smile)))
И не хабят лли многооо ток Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт