Календар на бременността

  • 9 150
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 826
Цитат на: Radina
renci не искам да съм адвокат на никой,но определено това което е написала Лиорена е вярно  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Като кликнеш на лентичката и се зарежда нов прозорец със сртаницата на Lilypie.  Laughing



 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: twins_mama
Цитат на: Radina
renci не искам да съм адвокат на никой,но определено това което е написала Лиорена е вярно  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Като кликнеш на лентичката и се зарежда нов прозорец със сртаницата на Lilypie.  Laughing



 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing



ами така си е да.
Ради е права абсолютно.

# 17
  • Мнения: 826
Цитат на: Liorena
Цитат на: twins_mama
Цитат на: Radina
renci не искам да съм адвокат на никой,но определено това което е написала Лиорена е вярно  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Като кликнеш на лентичката и се зарежда нов прозорец със сртаницата на Lilypie.  Laughing



 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing



ами така си е да.
Ради е права абсолютно.


Абе многооооооооооооо е сложно............ Rolling Eyes
Ти незнае6.................

# 18
  • Мнения: 4 068
Ти какво игнорираш мненията на който не можеш да отговориш ли?Аз вече обясних какво имах предвид и ако се помъчиш да почетеш малко ще разбереш.
Но пък не се учудвам много,че постъпваш така,защото ти обикновено не можеш да се аргументираш.Затова все преписваш мненията на другите и ползваш само emoticons.Явно това е единственото нещо,което умееш добре.Но не мислиш ли,че така ставаш смешна?

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: renci
Ти така се буташ навсякъде че то човек остава без избор.
Кадето и да погледнем все си ти.Повярвай ми ако имах избор не бих те чела./то не че си заслужава особено да те чете човек/


 ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp  ppp
  Stuck Out Tongue Winking Eye   Stuck Out Tongue Winking Eye   Stuck Out Tongue Winking Eye   Stuck Out Tongue Winking Eye
  Stuck Out Tongue Winking Eye   Stuck Out Tongue Winking Eye   Stuck Out Tongue Winking Eye   Stuck Out Tongue Winking Eye   grinning039

# 20
  • Мнения: 1 809
Лиорена, айде кажи къде си на море ? Grinning

# 21
  • Мнения: 826
Цитат на: renci
Ти какво игнорираш мненията на който не можеш да отговориш ли?Аз вече обясних какво имах предвид и ако се помъчиш да почетеш малко ще разбереш.
Но пък не се учудвам много,че постъпваш така,защото ти обикновено не можеш да се аргументираш.Затова все преписваш мненията на другите и ползваш само emoticons.Явно това е единственото нещо,което умееш добре.Но не мислиш ли,че така ставаш смешна?


 tooth  tooth  tooth

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: zvetizvetkova
Лиорена, айде кажи къде си на море ? Grinning



използвам случая да Честитя на дъщеричката на Цвети, Хриси половин годинка днес!!!! Да е жива и здрава и много, много да ви радва!!!!

Разгледах снимките, чудни са!!!! Grinning  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 809
И тук да ти благодаря!

Не ми се пускаше нова тема, пък и цял ден не успявам да се докопам до компютъра и така деня си замина.
 Хриси спи отдавна , а мъжът ми играе карти(белот) с приятели и хвърлят по едно око на мача  Wink

Идилия му кажи Rolling Eyes


П.П. Да си кажа по темата,че два дни си правя лентичката под подписа (тази с бебето) и става, ама на другия ден като "дойда" във форума и все я няма Close

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: zvetizvetkova

П.П. Да си кажа по темата,че два дни си правя лентичката под подписа (тази с бебето) и става, ама на другия ден като "дойда" във форума и все я няма Close


тук е лентичката спокойно Grinning

# 25
  • Мнения: 1 809
Ти бъзикаш ли ме?   Shocked Аз не я виждам Sad

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: zvetizvetkova
Ти бъзикаш ли ме?   Shocked Аз не я виждам Sad



е защо да те бъзикам, аз я виждам идеално.

# 27
  • Мнения: 1 809
Ами аз не я виждам СЕРИОЗНО  Confused Просто не ми се появява да й се невиди и лентичка и чудо , дето подлуди толкова мами , и мен най-вече , де Rolling Eyes
Може би комп. ми зарежда по-бавно,че мъж ми е заредил хиляди програмки , камерка и  к'во ли още не.
Та може и да почакам малко,пък току виж се появила, загубената Wink

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: zvetizvetkova
Ами аз не я виждам СЕРИОЗНО  Confused Просто не ми се появява да й се невиди и лентичка и чудо , дето подлуди толкова мами , и мен най-вече , де Rolling Eyes
Може би комп. ми зарежда по-бавно,че мъж ми е заредил хиляди програмки , камерка и  к'во ли още не.
Та може и да почакам малко,пък току виж се появила, загубената Wink



и точно пише, че днес ставате на 6 месеца !!!!!! Grinning  Grinning  Grinning  на лентичката пише де.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 215
Цвети, вижда ви се лентичката! Споко!

Общи условия

Активация на акаунт