Киселини

  • 4 706
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
Цитат на: bibi
Бременна съм в 21 г.с. и от два дни имам зверски киселини. В петък съм на лекар, ама няма да изтрая дотогава - моля, споделете какво сте пили или пиете вие, като се има предви състоянието, в което сме.
 Cry  Cry  Cry
Аз напоследък ям предимно череши, ягоди, кисело мляко и сладолед, но не вярвам да е от това - може би на моите девойки им растат коси или бог знае какво ...
Моля, помогнете Cry


As umirah ot kisilini, osobeno weche nakraja na bremennostta. Imah chuvstvoto , che shte umra.I kakvo mislish, moita gospoiza se rodi s po-gusta kosa ot moita, tolkova mnogo imashe .-)). Popitai tvoiat lekar, na men mi predpisvaha tabletki, no weche sa sujalenie ne si spomnjam kak se kazvaha.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Na mene lekarqt mi kaza da piq Almagel/da ne izlyja za imeto, de/, ako mi stene kofti na korema ili imam kiselini, oba4e az sym protiv vzemaneto na lekarstva po vreme na bremennost, osven ako ne e absoliutno nalijitelno.Za 6tastie, moqt diskomfort v stomaha premina za 2 sedmici, v 6-ti mesec, i ottogava nqma problem, zatova i ne sym pila lekarstvoto.No tvoqt slu4aj mi izglejda po seriozen, taka 4e moje6 da probva6 tova lekarstvo, vmesto da se my4i6.Ama pak pitaj da ne e ne6to vredno...Ako nqkoq mama znae pove4e, da kaje.Pozdravi Grinning

# 17
  • Мнения: 713
И аз ги имах след 6-тия м и изяждах по едно сирено хлябче вечер защото си мислех, че помага. Тези хлебчета не са малки Embarassed . Така от 58 кг в 6-тия м станах 75 в 9-тия  м Embarassed .
Разрових за причини и питах за съвет. Прогестерона който се отделя за отпускане на гладката мускулатура на матката е причина за киселините. Той разхлабва и отвора на стомаха към хранопровода и тъй като плода расте и бута нагоре всички органи, киселините от стомаха се издигат също Neutral Face . Препоръчва се ядене на малки порции храна, която не е с много подправки и не е люта, продължително дъвчене, да не се навеждате поне един час след ядене, да се спи на няколко възглавнички и поне 1 час след ядене. GP-то ми каза, че е по-добре да не взимам лекарства. Облекчаващ е ментовият чай, който аз мразя и за нищо на света не можех да го пия като бременна, ядях си хлебчетата и сега имам да смъквам 9 килца за да стана поне 50 Cry .

# 18
  • Мнения: 713
нещо стана тук. sorry

Общи условия

Активация на акаунт