има ли боянски мами? / София

  • 1 562
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Привет на мамите от Бояна, не се крийте Simple Smile Ние от скоро сме в квартала и ни е много скучно Sad освен, чее зима, не познаваме и никой тук... Мойта бебка е на 3 месеца, но с удоволствие ще бутаме количките с по големи или малки каки/батковци
чакаме ви  Hug

# 1
  • Мнения: 0
Здрасти, аз живея в Бояна от година и половина и също не познавам никого. Трябва да родя през март. Сега съм с огромен корем и не излизам много, много. Ще се радвам, живот и здраве, през пролетта да си разхождаме бебета заедно.

# 2
  • Мнения: 2
Здравей Simple Smile вече се бях отчаяла, че ще съм си сама Simple Smile  ще се радвам да разхождаме заедно децата Simple Smile къде в бояна си, ние сме до читалището точно Simple Smile 

# 3
  • Мнения: 0
Писах ти на лични Simple Smile

# 4
  • Мнения: 199
Нека ти пиша и в твойта тема. Само да се оправи времето, и ние се местим в Бояна. ((((: 

# 5
  • Мнения: 2
супер, мисля че сме близо, ако сте в началото на панорамния, ние сме до началото на Пушкин
много се радвам , ще се съберем дружинка Simple Smile

# 6
  • Мнения: 18
Здравейте момичета, приемате ли нови членове? Моята бебка е на близо 2 месеца и много ще се радваме да намерим сродни души с които да си пийваме кафенце и да си ходим по разходки. Очакваме Ви!

# 7
  • Мнения: 2
естествено че приемаме Simple Smile само да се постопли и тръгваме Simple Smile

# 8
  • Мнения: 18
ооо добре, очаквам включване  newsm44 newsm44 newsm44

# 9
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте мамчета, аз живея в Павлово, ама гледам, че в темата за Павлово отдавна не е писано, та реших при вас да се включа, така и така ще идвам на разходки до Бояна, че ми е най-близо и удобно, дали ще ме приемете във вашата дружина, аз имам бебе на почти 2 месеца и вече се разхождаме активно, днес ходихме и до ортопедията в Горна Баня (закараха ни) и се върнахме пеш с количката (тати отиде на работа), та както виждате разстоянията за нищо ги нямаме, ще се радвам, ако се събирате като стане по-топличко и мен да ме включите за кафенцата и зелените обиколки, аз между другото живея на Пушкин, точно под кръговото.

# 10
  • Мнения: 2
хайде включвай се, ние вече тръгнахме Simple Smile с Ира сме близо до Пушкин, но накрая Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 216
Супер, още утре, ако не вали, ще се включа, вие къде и към колко часа се събирате?

Общи условия

Активация на акаунт