В кое заведение за хранене в София ходите

  • 7 692
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 762
В УГО и Хепи. Сега чакам да открият УГО-5  Peace

# 16
не разбрах - за заведения ли говорим, конкретни имена или просто тип заведения? това което се спряга до момента са главно пицарии...
на пиано бар никой ли не ходи? или нещо по изискано? има страхотни местенца...наистина, не че ходя много, но е добре когато решиш да знаеш за какъв повод къде си заслужава

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
Ми за заведения за хранене е темата, както виждам, не за барове...

# 18
  • Мнения: 2 175
Доколкото схванах темата е за любимата кварталана "кръчма", която често ни отменя в готвенето..а не за любимите ресторанти..))

# 19
  • София
  • Мнения: 1 819
Доколкото схванах темата е за любимата кварталана "кръчма", която често ни отменя в готвенето..а не за любимите ресторанти..))

И аз така разбрах!

# 20
  • Мнения: 3 394
ние обичаме Уго.
Като се прибера в София имам чувството,че това е първото място, където се устремявам да хапна с приятели.

А за кръчме-има едно квартално, в едно дворче, най-страхотните пилешки пържолки на света, а пък салатката-ам ам Mr. Green

# 21
  • Мнения: 940
А, харесвам едно кръчме в Надежда. Ореха май се казваше...много добра кухня, но е само за бързо хапване или гледане на мач.

# 22
  • Мнения: 17 546
Ходим точкова често в една квартална кръчма ("Желание"), че със сервитьорките вече се целуваме за здрасти като отидем Laughing Иначе обичам Уго, Хепи, При Кмета, Лъчони и Джовани в Мл.1А.

# 23
  • Мнения: 241
Пицарията на 3-ти етаж МОЛ-а в Лозенец
Pastarito!! И аз съм за, особено ми харесва прясната им паста.
Иначе - Уго в късните нощи, пък и е до нас, "Апартамента" заради домашните торти и атмосферата, Back Home не е лошо, вегетарианско на Врабча, ако го хванете отворено  Laughing , Чайна на Будапеща, пресечка на Дондуков и разни индийски ресторанти като Тадж Махал и този срещу сити центъра

А, и Под Липите е мн любимо

# 24
  • Мнения: 589
Да прощава авторката,ама ако ми позволи,искам да използвам темата и да попитам за отзиви за един ресторант- "Бижу" на Оборище.Гугъл ми показва "Бужу" в Младост...

# 25
  • Мнения: 592
На пазара +Петков" има една кръчма - ама съвсем квартална. Манджите са извънземни - като на баба  Laughing . А "Перлата" в Драгалевци никога и по никое време на денонощието не ме е разочаровала. Ама има и толкова други знайни и незнайни, че темата се обезмисля - всеки си има вкус!

# 26
  • Мнения: 832
А, харесвам едно кръчме в Надежда. Ореха май се казваше...много добра кухня, но е само за бързо хапване или гледане на мач.

това къде е? щото съм отНадежда  Wink

# 27
  • Мнения: 242
Пицария Ветрило,Феите на Хладилника-тези най-вече

# 28
  • София
  • Мнения: 15 458
Пицария Джиков и Хепи.И една гостилничка в квартала  Вкусното.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
Последно ходихме в Червената къща на Гладстон и мн. ми допадна.Иначе предимно УГО,въпреки,че от преди 2 седмици установих,че нещо доста се западнали-нито ми допадна храната,пък за ремонт от години да не говорим/на Славейков/.В квартала най ми допада Хасиендата и Барбадос,но те не са за похапване само. WinkПоръчваме от Дон Вито за вкъщи.А, да не забравим и любимия китайски в Стрелбище,вече повече от 10-тина години се угояваме там.

Общи условия

Активация на акаунт