Пациенти на д-р Даскалов

  • 119 247
  • 762
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 263
Благодаря ти Varki. Насочих се към д-р Даскалов, защото основния проблем е стерилитет. Направих лапаро скоро, като отлагах може би година в очакване на друго. Преди това съм посещавала доста аг специалисти, но накрая реших, че лекарят трябва да е и специалист по репродуктивни проблеми, защото може би ще се наложи и такава намеса. Сега съм на Золадекс за 6 месеца и съм в чакаща позиция. За Карагьозов чух скоро докато лежах в Селена, беше лекуващ лекар на жената до мен. Тя беше много доволна, като дъщеря и и снахите и също ходели при него, а и той я посещаваше всеки ден.  bouquet

# 751
  • България
  • Мнения: 3 620
Мира, Даскалов ли ти прави капарото в Селена?

# 752
  • Мнения: 263
Да, в Селена с д-р Даскалов,този месец. Всичко беше ок.

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 12:12 от Мира_голд

# 753
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Здравейте, имам няколко въпроса за д-р Даскалов.
Какви са цените за стандартен преглед? Къде извършва хистероскопиите , приспада ли се нещо по ЗК при него?! Колко време се чака за операция?! Микробиологиите в коя лаборатория се изследват?!

 Благодаря  bouquet

# 754
  • Мнения: 39
Здрасти Джулая,незнам дали някой ти е отговорил вече цените ги има в сайта на клиниката на доктора,за преглед взима 65лв.Аз при първо посещение оставих 200 лв.,65 лв за прегледа+изследвания уроплазма,микоплазма,хламидий,гонорея (в тяхната клиника)и вагинален секрет(в Писанец).За съжаление това е само началото.Досега съм дала още около 200лв.за хормони+80лв.за спермограма(ще трябва пак да я правим).И аз по принцип съм на мнение,че целта оправдава средствата,но има моменти в,които се чувствам не като пациент,а като клиент.Знам,че никой не ме е накарал насила да ходя на частни прегледи,но и аз като много други взимам решения от форумите с надеждата и при мен да долети щъркела.
П.П Доколкото знам,той не работи с касата.

Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 17:24 от Rozi79

# 755
  • Мнения: 1 884
С касата не работи Peace

# 756
  • Мнения: 12
Здравей. Подбовявам темата, за да се присъединя към всички разочаровани от него пациентки.
Следих се при него (2022г) първите 3 месеца от моята 2ра неуспешна бременност. След като му споделих, че само преди година и половина съм прекарала тежък аборт единственото, което ме посъветва е да си пусна пренатален (над 1000лв) тест в 10 г. с. Резултатът от теста беше изряден. По негов съвет не бил нужем биохимичен скрининг. Нямах повече прегледи при него, тъй като завърших в патологично отделеное с мисед...
Сърди се, когато го търсят в почивни дни. Комуникацията е по вайбър. Дори на прегледите не се откъсва от телефона.
Като цяло неглижирано отношение.
Ако сте с патологична бременност или прекарани аборти, в никакъв случай не го избирайте или поне задължително потърсете 2ро мнение.

# 757
  • Мнения: 263
Аз съм също с отрицателно мнение за Даскалов, формирано от преди години, когато му се доверих за две години. Крайно неглижира или толкова разбира....Аз бях с репродуктивни проблеми в напреднала възраст, Ами напълно загубено време в безмислени и безцелни прегледи. Имам и лапароскопска операция при него, след която ми назначи лечение, което за възрастта ми е крайно рисково. Добре, че послушах интуицията си и потърсих друга помощ, с която сбъднах мечтата си. Говоря за годините, когато работеше в Ню Лайф, накрая беше приключил работа там, но ме баламосваше как ще правим процедура по инсеминация, а той реално вече не правеше.

# 758
  • България
  • Мнения: 3 620
Съжалявам много за загубата Ви!
А той от кога не е в Ню Лайф? Не знаех.Аз му бях пациентка още преди да започне там Имам лапароскопия при него.След това инвитро процедура и две близначки от първия опит при него. Минало е доста време от тогава,но аз имам само хубави впечатления!
Успех на всички!!

# 759
  • Мнения: 263
Може би от 2017-2018

# 760
  • София
  • Мнения: 39 756
Моля пуснете нова тема.

# 761
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой следял ли си е скоро бременността при Др Даскалов и ако може да сподели мнение.

# 762
  • Мнения: 19
Ние с мъжа ми отидохме при д-р Даскалов по препоръка на наши приятели, тъй като дълго време не ни се получават опитите за бебе. От първото посещение не харесах никой от екипа, начело с него. Проследи ме два месеца като на втория месец при вагинален преглед толкова силно ме натисна, за да направи снимка на яйчника, че болката беше нетърпима два дни и плачех от нея. Не искам да го виждам повече, отделно, че претупва прегледитеи отношението е някак надменно.
Здравейте! Някой следял ли си е скоро бременността при Др Даскалов и ако може да сподели мнение.

Общи условия

Активация на акаунт