вманиачих се

  • 11 256
  • 47
  •   1
Отговори
Момичета вманиачих се Sad .От толкова желание за бебеправене вече незнам какво да мисля и даже да чувствам.Започнахме да се караме и да не се разбираме с мъжа ми.Мисля непрекъснато за  самото бебеправене т.е. леглото,лошото е ,че се вманиачих на тази тема .Сега в ума си разсъбличам всеки срещнат даже и жени . Луда ли съм или ще полудея Embarassed .Обичам много съпруга си и искам дете от него ,но защо ми се натрапват тези мисли,с вас така ли е случвало ли ви се е да разсъбличате хората в мислите си.Моля ви кажете какво мислите  Embarassed  Confused

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Абе щом разсъбличаш мисловно всички, без да подбираш, значи по-скоро секса, отколкото бебето ти е в главата.  Laughing  Laughing  Laughing Не бъркай тези две неща, без да се обиждаш!  Wink  Twisted Evil
И защо не се регистрираш, ако наистина искаш да се присъединиш към форума?!  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 233
не се притеснявай и аз бях така около година Wink  пък сега още повече Wink майтапа настрани. опитай се все пак да не си го слагаш толкова на сърце - ще разбереш, че всичко това блокира не само мозъка, но влияе и върху способността да забременееш. иначе не преставайте да опитвате Sign Exclamation

# 3
  • Варна
  • Мнения: 618
и аз съм така- вманиачавам се за бебе, че чак се плаша . Бъдещият ми мъж гледа да ме удържи поне да мине свадбата септември ама аз само за бебе мисля и така ми се иска:(( дори почнах да си внушавам-малко нещо да не ми е наред и все мисля че може да е това:(

# 4
Аз съм регистрирана ,но понеже става дума за тази тема затова я пуснах като гост .И все пак не разбрах случва ли ви се и ако найстина сексът е главното защо е така  Confused Нормално ли е след като обичам съпруга си  Rolling Eyes не искам да го правя ,а непрекъснато ми се натрапват тези мисли Imp моля ви кажете нещо ,защото найстина ще си помисля ,че съм за психиатър  Cry  Cry  Cry

# 5
  • Мнения: 233
ние в началото много се пазехме по различните начини. след това го убедих да започнем да не се пазим. той се съгласи. така се започна едно безкрайно сексо-бебеправене - по всяко време, по което бяхме свободни. в един момент си дадох сметка, че в стремежа си да направим бебе, ние и двамата до такава степен се "отвратихме" от секса, че не правехме със седмици. нямаше страст, а само нещо като задължение. сега нещата се поуталожиха и, смея да кажа, сме по-добре от преди. не че не ми минават глупости през акъла, но все пак... това е при нас.

# 6
Гост, не се притеснявай, нормална реакция, просто природата си казва думата, все пак единствения начин за продължаването на човечеството е секса Laughing  засега Laughing

# 7
Глупостите ,които ти минават през главата само с него лиса,с половинката ти  Confused:

# 8
  • Мнения: 233
ако това е въпрос към мен - не, не са само с него,  Embarassed но той, разбира се, не знае. Embarassed  в крайна сметка винаги, когато се опитам да си се представя с някой друг,  Embarassed винаги го сравнявам с него. това човешкото подсъзнание, който го е измислил, голяма беля е направил Wink

# 9
Мноооого лошо ,защото моят знае и едва не се разделихме затова ми е толкова притеснено.Той мисли ,че не го харесвам,че не го обичам ,а аз не мога да живея без него и много искам детенце точно от него . Той разбра за лудата ми глава и за налудничавите мисли за секса,защото си обещахме да си казваме всичко и мога да кажа ,че съществува нещо като телепатия между нас винаги усеща какво ми се върти в главата и нищо не мога да скрия от него.

# 10
  • Мнения: 4 621
При мен е същата работа - приятелят ми се дразни и не разбира "вманячаването" ми. Общо взето и скандали сме имали...а нали знаеш все пак, че едно от най хубавите неща на секса е спонтанноста, а когато се прави защото триябва точно този ден и точно този момент нещо липсва.....но какво да се прави, това е начина...

# 11
  • Мнения: 1 497
Цитат
Той разбра за лудата ми глава и за налудничавите мисли за секса,защото си обещахме да си казваме всичко и мога да кажа ,че съществува нещо като телепатия между нас винаги усеща какво ми се върти в главата и нищо не мога да скрия от него.


Виж сега това, за "обещанието да си казваме всичко", не го приемай толкова буквално. Бъди мъдра. Ако наистина си казвате всичко  и ти му кажеш, как си привлечена от друг мъж, постави се на неговото място и как той ти казва, че е привлечен от друга жена. Някакси не върви. Натрисаш си излишни проблеми. Иначе по другите въпроси не мога нищо да ти кажа, зщото аз се успокоих и като, че ли ми премина тази ежемесечна треска- ще стане ли/ няма ли да стане.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Много си права Теди!

# 13
Sunglasses Ха  Wink ,че аз ако можех да го скрия щях да го направя и нямаше да се набутвам сама в устата на лъва ,но не мога.Знам аз,че почти всяка жена да не кажа всички си представят с други дори и за секунди ,защото т`ва  подсъзнанието както бе казано по-горе е найстина голяма беля ,а бързината ,с която действа ооооооооооооооо просто нямам думи .Не бих  споделила и аз както вие , Rolling Eyes но при нас това е просто   н е в ъ з м о ж н о Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 14
ОЛЕЛЕ КАКВА БЕЛЯ   Sign Exclamation

# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз нещо не мога да я разбера тази тема...  Shocked  Embarassed
Какво общо има вманиачаването по това да забременееш с това да си привлечена от други мъже?!  Shocked Може ли някой да ме светне?

# 16
  • Мнения: 920
Не се обиждай Гост-те ама и аз не мога нещо да схвана.

Едно нещо е вманиачаването за бебеправене...според мен то даже не може да се определи като секс...а като някакво ежедневно задължение (като пазаруването на хляб) - ако това е проблема за който говориш - стегни се, намери си някакво занимание за ума...защото няма бъдеще връзка, в която един от основните начини за близост и показване на чувства е превърнат в самоцел.

Ако проблема ти е във сексуалните фантазии - това е нещо толкова старо колкото света....и точно толкова нормално. Я се опитай да си представиш 50 години брак...и през цялото време само един единствен мъж/жена ти е и в леглото и във фантазиите - невъзможно.....все на някъде трябва да се избие желанието за разнообразие.

Та така смятам аз....намесваш две много различни неща, които нямат никаква връзка едно с друго....(освен разбира се факта че действието все се върти около спалнята образно казано).

# 17
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Не се обиждай Гост-те ама и аз не мога нещо да схвана.

Едно нещо е вманиачаването за бебеправене...според мен то даже не може да се определи като секс...а като някакво ежедневно задължение (като пазаруването на хляб) - ако това е проблема за който говориш - стегни се, намери си някакво занимание за ума...защото няма бъдеще връзка, в която един от основните начини за близост и показване на чувства е превърнат в самоцел.

Ако проблема ти е във сексуалните фантазии - това е нещо толкова старо колкото света....и точно толкова нормално. Я се опитай да си представиш 50 години брак...и през цялото време само един единствен мъж/жена ти е и в леглото и във фантазиите - невъзможно.....все на някъде трябва да се избие желанието за разнообразие.

Та така смятам аз....намесваш две много различни неща, които нямат никаква връзка едно с друго....(освен разбира се факта че действието все се върти около спалнята образно казано).


  202uu

По-добре няма как да бъде казано!

# 18
Ами мила сескът е главното в бебеправенето Wink .Ако нещо не е наред в секса значи и бебеправенето накуцва.Всъщност се обръщам към всички момичета, защото сайтът ми е полмогнал  след спонтанния аборт и ми помага и сега.Исках със сигурност да разбера дали само при мен е така,дали само аз съм лудата глава с мръсното подсъзнание или това е период през,който трябва да премина. Чакам нещо красиво в живота  , копнея  за това, което ще промени изцяло живота ми,ангелчето което ще ме направи истинска жена и майка, чакам  заедно с вас и ако сте "ЗА" нека споделяме всички чувства ,мисли ииииииии с Божа воля и двете чертички.Успех на всички Sign Exclamation  Това ,което споделям с вас немога да го споделям с никого ,дори и с най- добрата ми приятелка,затова се обръщам към ВАС  Rolling Eyes

# 19
# 20
  • Мнения: 920
Виж аз никак не исках да ме прочетеш с укорителен тон. Напротив с постинга си исках да ти покажа че единственото от което трябва да се притесниш е ако след размисъл си дадеш сметка че секса ви е станал по задължение, това е "плашещото". Иначе това с фантазиите е повече от нормално. Да не кажа че и това да изпълниш фантациите си с "чужд" мъж също е повече от нормално.

Съжалявам ако съм те засегнала по някакъв начин - но далеч не съм имала това като идея.

# 21
Не не съм се засегнала .Вие не виждате връзката между двете неща и аз се опитах някакси да ви обесня.Благодаря на всички ви,найстина се поуспокоих,ще взема да  отложа часа си при психиатъра......шегувам се   Wink

# 22
  • Мнения: 920
Гост знаеш ли аз как гледам на нещата - фантазиите ми са си моя, лична територия (включвам всякакви...не само сексуални). Те са като...да го нарека вторият ми свят малко преди да заспя. Сексуалният ми живот (както и целият останал)  си е в реалността и двата свята се срещат единствено и само когато това е изключително наложително- например (понеже говорим за интимните неща) когато в спалнята има нужда от нещо "освежаващо" аз отварям торбата с фантазиите и вадя от там нещо, което правя реалност но вече със реалния си партньор. В този смисъл съм съгласна с теб че нещата са свързани.

Но не разбирам защо фантазиите ти пречат на бебеправенето?

Разбирам обаче че всички сме различни и имаме различни възгледи върху нещата. Голямото общо по между ни е желанието да станем родители....и аз искренно го желая на всяка!

# 23
Ох, пречи и то много на бебеправенето  Sad та ние за малко да се разделим  Cry  Cry  Cry . Той е голям ревнивец и това много го притеснява, мен също. Хубавото  е ,че се опитваме и двамата с всички сили да преодолеем това.Сега отново говорим за бебенце и това много ни помага. Обаче всеки ден ме пита - днес как беше представяше ли си с други, какво ти мина през главата итн. По този начин и двамата се самоизмъчваме, а аз не мога и неискам да му причинявам болка,прекалено много го обичам и не издържам така Neutral Face

# 24
  • Мнения: 920
Май проблема никак не е във фантазиите - другаде е. А твоето момче как отговаря на въпроса - " ти никога ли не си имал фантазии ?"  - няма мъж без фантазии.....

Признавам че ако моят мъж дойде и ми каже: "Скъпа смених те в главата си с ...." и аз ще се почувствам....вероятно излъгана....по все пак си мисля че понеже разбирам необходимостта от такива мисли няма да направя голям проблем от това.

# 25
  • Мнения: 7 716
Щели да пускат Плейбой на пазара само за семейни мъже. Във всеки брой, всеки месец, на всяка страница - една и съща жена.

# 26
На твоя въпрос  Тия- разбира се и той има такива фантазий,но признава че е било само веднъж,представял си е само веднъж откакто сме заедно,а това са цели 8 месеца .Тук има едно много голямо " Н О "  Rolling Eyes това било нормално само за мъжкия пол !!!
Посъветва ме ,когато ми идват такива мисли в главата да мисля за бебчето ,което искаме, как ще го гушкам и милвам и всичко свързано само  с него ,това найстина помага.Обаче  Confused това човешката мисъл е по-бърза даже и от скоростта на светлината за една стотна от секундата и хоп пак грешка  Confused  .

# 27
  • Мнения: 3 634
Ох божеее... иди ги разбери тез мъже...

# 28
  • Мнения: 920
Аз продължавам да не разбирам кое е грешката.....да твоят мъж се сърди...ами добре - казвай му че не си си мислила...пък ти си мисли на воля....така не става ли?

# 29
  • Мнения: 3 634
Ама това според мене е много егоистично от негова страна... защо да не си мислиш и фантазираш? Нали си остава само в главата ти и не си хукнала да си изпълняваш фантазийте...

Подкрепям Tia! Фантазирай си на воля, пък не му казвай, щом като той е толкова задръстен.

# 30
Момичета вие сте страшни Laughing  не немога , не мога да го лъжа имам си прчини ,двамата с него си обещахме нещо и си имаме една думичка,когато усещаме ,че някой от двамата нещо се опитва да сркие я казваме,тогава всичко както се казва  ееееее  ами  Rolling Eyes  излиза си наяве .Тиа извинявай по-горе те писах с "Я".

# 31
  • Мнения: 920
Гост това е чудесно че сте си обещали никога да не криете нищо един от друг...но това е невъзможно...така поне смятам аз. Ти казваш че сте заедно от 8 месеца (нали не бъркам) - ако е така - значи сте още в началото...и наистина си вярвате на такива обещания. Като направите няколко годинки...ще осъзнаеш че не е възможно нито вендъж да не го излъжеш...а и честно казано ще се ошлайфаш до такава степен че няма и как да разбере че лъжеш....

Може би за това имаме такова разминаване във вижданията относно изневерите, пък били те дори и само в главата.....ние сме заедно от 6 години (и пак е малко време).

# 32
Когато се опитвам да го излъжа ,като че ли лъжа самата себе си,немога да го правя Rolling Eyes.Не знам Тиа какво става в по-дългите връзки,но и аз няма да се чувствам добре ,ако той ме лъже.Аз постъпвам така както искам да постъпват  с мен дори това да ми навлича много неприятности .Вярно е истината боли и е по-лесно да я премълчиш ,но това е човекът ,когото обичам и с когото ще споделя целия си живот.ТРЯБВА ЛИ ДА ЖИВЕЯ В ЛЪЖА Confused:  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 634
Разказваш ли му какво си сънувала предишната нощ?

# 34
Да ,но защо питаш затова  Confused:

# 35
  • Мнения: 920
ееее Гост ти много драстично го представи...нямах предвид да забременееш от друг мъж и да криеш това...(по-драстична лъжа не измислих за това давам този пример). Но ако днес например си пила кафе с бившото гадже и малко сте пофлиртували...ей таак само за самочувствие...какво - да му кажеш...че да се изпокарате...за мен това остава в графата "малки женски тайни".

Въпреки всичко смятам че с годините ще промениш мнението си. Не мисли че и аз като теб в началото на връзката ни не съм имала мноого розови представи какво е живота с един човек за винаги. През годините ще преминавате през толкова етапи - от чисто сексуални партньори (без грам чувства) до невероятно приятелство (без грам физическо привличане). Знам че и това не ти се вярва....но животът ще си покаже. Аз искренно ти желая да се обичате винаги (щом той е Човека).

# 36
Имах предвид да си казваме и най -дребните неща Тиа не го приемай толкова драстично  Wink Знаете ли на 25.07.  Simple Smile след един месец ни е сватбата какво ми предстой ,а аз лудата глава  ,май трябва да се регистрирам така ,какво мисля Close

# 37
  • Мнения: 3 634
Питах просто от любопитство.

Аз лично, добре че Финчо не разбира български, разказвам за хубавите и за лошите си сънища. Но и пък си имам сънища които са си само мой...
Също и съм била няколко пъти на кафенце с бившото си гадже с което бяхме сгодени, но имам разума да не кажа на мъжлето за това... както и съм сигурна, че той не ми казва за някой "мъжки" работи.

Хубаво е един мъж и жена да се обичат и да споделят радости и тревоги, но и е необходимо да има и малко тайнственост. Не мога точно да опиша какво имам в предвид, умствената ми дейност е доста забавена, но ако някой ме разбира, моля да уточни. Аз се предавам и май отивам да спя...

# 38
  • Мнения: 920
Цитат на: Anonymous
Знаете ли на 25.07.  Simple Smile след един месец ни е сватбата какво ми предстой ,а аз лудата глава  ,май трябва да се регистрирам така ,какво мисля Close


С това трябваше да почнеш...

твоите фантазии и мисли са напълно нормални

Сега преди сватбата си съвсем в период " ама той...ама ние...ама завинаги...." Това е водело и до по-страшни неща от едни сексуални фантазии (например до реализирани такива). Така че най-накрая приеми себе си за нормална и се весели на тържеството.

# 39
Grinning  Grinning  Grinning  ще се омъжвам  Grinning  И х а а а а а а а а

# 40
  • Мнения: 920
Честито!

# 41
Благодаря ви момичета вие сте страхотни приятелки,пожелавам ви най - здравите и красиви бебчета на света :eating:

# 42
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Anonymous
Аз съм регистрирана ,но понеже става дума за тази тема затова я пуснах като гост .


Цитат на: Аз лудата глава
  Grinning  Grinning  Grinning  ще се омъжвам  Grinning  И х а а а а а а а а


Молабата ми е не само към теб, но и към всички, които пишат под два ника  Sign Exclamation

Момичета на мен ми е съвсем лесно да разбера кой "гост" е еди-кой си потребител. Само с едно щракване и виждам IP - адресите на всички потребители и гости

Госте теб те разбирам - неудобно ти е с истинския ти ник да разкажеш на всички ни за твоите фантазии, но не е нужно да се регистрираш отново. Остани си анонимна в тази тема и не създавай нов ник. Не е честно спрямо другите момичета - НАЛИ  Sign Exclamation

Това не се отнася само за теб  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation а за ВСИЧКИ  Sign Exclamation

# 43
Права си , ще си остана за тази тема като гост.

# 44
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Anonymous
Права си , ще си остана за тази тема като гост.


Благодаря за рабирането  Simple Smile
Пуснах ти лично съобщение - моля те погледни го  Sign Exclamation

ЧЕСТИТООООО  Simple Smile  Grinning  Simple Smile за сватбата. Пожелавам ти много любов и семейно щастие  Sign Exclamation  Simple Smile ОБИЧАЙТЕ СЕ  Simple Smile  Sign Exclamation  Simple Smile

# 45
Добре ,но как да махна този ник?

# 46
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Аз лудата глава
Добре ,но как да махна този ник?


Просто вече не влизай с него и не го използвай  Wink  Simple Smile

# 47

Общи условия

Активация на акаунт