нежеланото окосмяване

  • 3 284
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Имам този проблем от няколко години. Опитала съм мисля всичко, включително лазарна и фотоепилация. Резултата е почти никакъв. Сега прочетох за Серум, но дали това не е поредната глупост? Моля Ви, ако имате мнение,  знаете някакъв метод или лечение на проблема ми, пишете ми. Благодаря на всички, които ще ми пишат.

# 1
  • Мнения: 13 624
Не си споменала къде е това окосмяване!

# 2
Говоря за лице, корем и др. места по тялото, които не би трябвало да са силно окосмени при жените.

# 3
  • Мнения: 13 624
Според мене най-добре е да си направиш хормонални изследвания,  защото ако има проблем лекарите могат да ти помогнат много повече от такива козметични процедури!

# 4
  • Мнения: 1 529
Имам този проблем от няколко години. Опитала съм мисля всичко, включително лазарна и фотоепилация. Резултата е почти никакъв. Сега прочетох за Серум, но дали това не е поредната глупост? Моля Ви, ако имате мнение,  знаете някакъв метод или лечение на проблема ми, пишете ми. Благодаря на всички, които ще ми пишат.

Къв серум ,кви 5 лева????

# 5
  • Мнения: 7
Моля, кажи за серума.  newsm17

# 6
  • Мнения: 74
Според мене най-добре е да си направиш хормонални изследвания,  защото ако има проблем лекарите могат да ти помогнат много повече от такива козметични процедури!

 Peace

От личен опит мога да кажа, че подкрепям това мнение.
Първо разбери от къде точно идва проблема, а после премини към терапия. Не, че ще изчезнат на 100%, но поне ще намалеят гадините.

# 7
  • Мнения: 1 529
Според мене най-добре е да си направиш хормонални изследвания,  защото ако има проблем лекарите могат да ти помогнат много повече от такива козметични процедури!

 Peace

От личен опит мога да кажа, че подкрепям това мнение.
Първо разбери от къде точно идва проблема, а после премини към терапия. Не, че ще изчезнат на 100%, но поне ще намалеят гадините.

Да бе......

# 8
  • Мнения: 1 629
И аз ти предлагам да си изследваш хормоните, и после се предписват хапчета Peace

# 9
  • Мнения: 421
Според мене най-добре е да си направиш хормонални изследвания,  защото ако има проблем лекарите могат да ти помогнат много повече от такива козметични процедури!

 Peace

От личен опит мога да кажа, че подкрепям това мнение.
Първо разбери от къде точно идва проблема, а после премини към терапия. Не, че ще изчезнат на 100%, но поне ще намалеят гадините.

С лечение няма да намалее окосмяването. Дори да се нормализира хормоналния дисбаланс, ще спре засилването на окосмяването, но няма да намалее.

# 10
  • в белята
  • Мнения: 536
И аз подкрепям другите мами ,че трябва да си направиш изледвания.И аз така започнах да се окосмявам и после цъфна полокистоза.
А между другото какъв е този "СЕРУМ" , за който говориш?

# 11
  • Мнения: 31
И аз ти предлагам да си изследваш хормоните, и после се предписват хапчета Peace
Точно така... Всичко идва от хормоните - поинтересувай се и питай личния си лекар за хормонални изследвания, той ще те насочи  Peace

# 12
  • Мнения: 0
krem depilatoar mu e maikata.i az imam na nqkoi mesta nejelano okosmqvane,ama vseki mesec si go maham s krema .i az govorq za mesta kudeto pri jenite ne se sreshta mnogo mnogo

# 13
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
krem depilatoar mu e maikata.i az imam na nqkoi mesta nejelano okosmqvane,ama vseki mesec si go maham s krema .i az govorq za mesta kudeto pri jenite ne se sreshta mnogo mnogo

МахаШ окосмяването по лицето и корема с крем депилатор? Shocked #Crazy

# 14
  • Мнения: 0
e po liceto s kola maska estestveno,no korema shto ne s depilatoar??e predpolagam 4e ne e kato na maimuna okosmqvaneto de!!!!

# 15
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
e po liceto s kola maska estestveno,no korema shto ne s depilatoar??e predpolagam 4e ne e kato na maimuna okosmqvaneto de!!!!
Само ведньж в месеца достатьчно ли е? Не ти ли боцка после? а и не стават ли повече? newsm78

# 16
  • Мнения: 0
dostatu4no e ,ne bocka ,ne e kato pri brusneneto.kosmite iztunqvat sushto taka.Ako e po golqmo okosmqvaneto 2 puti v meseca.polzvam suvsem normalni i evtini kremove. -ot po 2 3 lv.I s Veet sum probvala ,nqma razlika nikakva,samo v cenata

# 17
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 766
Казваш,че не си доволна от фото и лазерна епилация...Само ще кажа,че от апарат до апарат има голяма разлика.За първи път си направих фото-епилация преди около 2год първо над горна устна(до тогава можех да правя конкуренция на Хитлер  Wink )След няколко процедури космите изтъняха съвсем и станаха едвам забелижими,тогавашния апарат не успяваше да премахне тънките косми,по-голям ефект има при по-дебели и по-тъмни косми.За щастие клиниката,в която ходя най-накрая се сдоби с нов апарат,за който казват,че в Бг има само 2-3 толкова добри,на новия апарат си направих скоро,макар,че косми почти не са ми останали над горната устната(Слава Богу)  Hug

# 18
  • Мнения: 68
Казваш,че не си доволна от фото и лазерна епилация...Само ще кажа,че от апарат до апарат има голяма разлика.За първи път си направих фото-епилация преди около 2год първо над горна устна(до тогава можех да правя конкуренция на Хитлер  Wink )След няколко процедури космите изтъняха съвсем и станаха едвам забелижими,тогавашния апарат не успяваше да премахне тънките косми,по-голям ефект има при по-дебели и по-тъмни косми.За щастие клиниката,в която ходя най-накрая се сдоби с нов апарат,за който казват,че в Бг има само 2-3 толкова добри,на новия апарат си направих скоро,макар,че косми почти не са ми останали над горната устната(Слава Богу)  Hug
Можеш ли да ни споделиш кой е този център или на лични, благодарни ще сме:) Hug

# 19
  • Мнения: 1 045
Защо мислиш че лазерната епилация не е сполучлива при теб?Ако имаш някакъв хормонален дисбаланс ще се махне и доста след това трябва да се появи.Ако пък си направила няколко процедуди и не са се махнали имай предвид че при някой трябват и по 10 процедури,по време на процедурите не трябва да има обезкосмяване чрез изкубване,може само бръснене.Ако си спазила всичко и са се появили тогава ти трябва изследване на хормоните.
Ползвала съм лазерна епилация и мога да заява че това си е най-голямото изобретение в полза на красотата.Не са се появявали косми вече 5 години,като имаш предвид че и през това време съм родила,значи ефекта е траен.
Да добавя че колкото по тъмни са космите толкова по-бързо се махат от лазера.Ако са светли трябват повече процедури,а и има едни пинсети на ток при които може и бели да са космите.
Намери си качествен салон за такива процедури,там ще ти кажат какво  трябва след като те видят и ще се отървеш от нежеланите гости. Peace

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 16:42 от GALQ79

# 20
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 766
jozefinka, клиниката беше в Медикус Алфа в Пловдив,но тези дни окончателно се преместиха и сега кабинета(с новия апарат) се намира на В.Априлов с/у Копчето,пак казвам имам много добри отзиви от тях,не само фотоепилация,а и процедури за лице и т.н... Peace

# 21
  • Мнения: 2 728
jozefinka, клиниката беше в Медикус Алфа в Пловдив,но тези дни окончателно се преместиха и сега кабинета(с новия апарат) се намира на В.Априлов с/у Копчето,пак казвам имам много добри отзиви от тях,не само фотоепилация,а и процедури за лице и т.н... Peace
Понеже пишеш,че имаш опит с фотоепилацията,би ли ми отговорила ,какво става след прочедурата с космите?Казват че едни опадат а други остават и тези които остават,можело да се махат с крем депилатолар или да се бръснат,не можело да се махат с пинсета,но мен ме притеснява малко да си бръсна мустачките,за да не станат повече въпреки процедурата.Кажи как беше при теб?
Може и друг да сподели опит?

# 22
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 766
С първия апарат в началото изглеждаха като опърлени,като до ден-два паднаха,естествено след месец-два пак порастват и отиваш на втора процедура.С новия,апарат не стават опърлени,а направо се махат.
А на мен са ми казвали,че единствено с пинсета мога да ги дърпам,в никакъв случай кола маска.
Аз също не бих рискувала да се обръсна(предвид,че никога не съм ползвала самобръсначка,за която и да е част от тялото ми).
Предполагам,че са  ти казали за бръснене,защото по-старите апарати хващат само по-дебели и по-тъмни косми и ако ги обръснеш съответно ще станат по-дебели и ефекта ще е по-голям...много сложно стана,дано да си ме разбрала  Hug ако имаш други въпроси,питай  Peace

# 23
  • Мнения: 2 728
Направих една процедура вече,първо ги минаха с лазера после с фото и повърхността остана гладка,но само за ден два и сега пак поникват,но не падат и е кофти защото се виждат,мисля да ги дръпна с пинсета

Общи условия

Активация на акаунт