Рецепти за Actifry

  • 324 238
  • 1 499
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 68
И аз търсих допълнителна решетка или тавичка, но не намирам за моя. Такъв е:
https://www.tefal.bg/%D0%A3%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B7%D0%B0 … 0038/p/1510001156

Моля, ако някое е намерил и купил, да сподели от къде!

Аз от няколкол дни съм с такъв уред. Кошничката я поръчах  заедно с уреда от Амазон. Дръжката не опира в капака, даже остава около 1 пръст растояние отгоре. https://www.amazon.de/gp/product/B00MIKJ9CK/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1

# 1 126
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Аз поръчах от една БГ фирма вече, благодаря! Тези дни чакам да пристигне. Simple Smile

# 1 127
  • Мнения: 6
Доволни ли сте от вашия Actifry, и кога сте го закупили, стават ли пържените картофи наистина,, пържени,, 😊че много хора се оплакват, че са като печени. А и аз главно искам да приготвям тиквички и картофи, но нещо ставали като варени Sunrise*

# 1 128
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Аз съм доволна, не харесвам мазни пържени картофи, тея в актифрая са ми повече от перфектни. Много зависи от сорта картофи обаче. То реално разликата между пържените и печените картофи е количеството мазнина.

# 1 129
  • Мнения: 68
Аз съм доволна. Имам го от седмица. Правих двапъти "пържени" картофки. Първия път ми станаха малко сухи, затова втория път ги следих и като започнаха да покфеняват ги извадих, станаха перфектни. Режа ги на кухненския робот, кисна във вода 30 мин., подсъшавам, слагам в уреда с 1 л. мазнина и 5 -10 мин. преди края посолявам. И тиквички правих, режа ги като пържени картофи и директно в уреда. Харесаха ни. Определено не са като варени, по-скоро като печени на фурна, но ние и без това така ги правихме досега тиквичките. Само да обърна внимание, че конкретно този модел е за двама души и има недостатъка, че не се изключва сам.

# 1 130
  • Мнения: 6
Аз точно такъв исках да си взема, Sunrise, абсолютно същия модел гледам от доста време. Не искам да е с тефлоново покритие, а само тези модели на Actifry са с керамично покритие, поне така пише😊Мислех, че има таймер, и си изключва поне сам, изчетох сумати материал за тези уреди за здравословно готвене 🤣вече не знам кой модел какво има😊

# 1 131
  • Мнения: 68
Да и аз гледах покритието да не е тефлоново. Всички на Тефал от този тип бяха с керамична купа. Този е най-елементарния модел от тях, без избор на температура и без автоматично изключване, съответно и най-евтин.  А за таймера има си таймер, но не е свързан с уреда, можеш да си го разнасяш с теб. Grinning

# 1 132
  • Мнения: 6
Онлайн ли го поръчахте, гледам сега го има на промоция само в Техномаркет, другаде е изчерпан онлайн, и като че ли е изгоден 254 лв е от 299😊и вие май скоро сте го купили

# 1 133
  • Мнения: 68
Аз го поръчах от Амазон Германия, за около 240лв. с доставката.

# 1 134
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Кой е обсъждания уред с керамична купа?

# 1 135
  • Мнения: 6
Става въпрос за Tefal Actifry  Original FZ710038

# 1 136
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Аз точно такъв исках да си взема, Sunrise, абсолютно същия модел гледам от доста време. Не искам да е с тефлоново покритие, а само тези модели на Actifry са с керамично покритие, поне така пише😊Мислех, че има таймер, и си изключва поне сам, изчетох сумати материал за тези уреди за здравословно готвене 🤣вече не знам кой модел какво има😊

А аз останах с впечатление, че повечето модели са с керамични купи, поне така пише в сайта на Тефал.Например:.

# 1 137
  • Мнения: 6
Да, тези модели дето се водят Actifry са с керамично покритие всички, и си приличат на фритюрник в дизайна, а дето са  Еърфрай с подвижна купа отпред, са с тефлоново покритие на Тефал които са, изчетох що има в нета всичкия материал🤣🤣🤣

# 1 138
  • София
  • Мнения: 2 919
Да, тези модели дето се водят Actifry са с керамично покритие всички, и си приличат на фритюрник в дизайна, а дето са  Еърфрай с подвижна купа отпред, са с тефлоново покритие на Тефал които са, изчетох що има в нета всичкия материал🤣🤣🤣

Какво ли не са готови да напишат търговците, само и само да им вървят боклуците Joy Joy Joy

# 1 139
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, тези модели дето се водят Actifry са с керамично покритие всички, и си приличат на фритюрник в дизайна, а дето са  Еърфрай с подвижна купа отпред, са с тефлоново покритие на Тефал които са, изчетох що има в нета всичкия материал🤣🤣🤣

Какво ли не са готови да напишат търговците, само и само да им вървят боклуците Joy Joy Joy

И въз основа на какъв грандиозен опит с Тефал Актифрай го пишете това заключение?
Защото аз имам този уред от пет години и това е най-използваното нещо в кухнята ми.

Общи условия

Активация на акаунт