Рецепти за Actifry

  • 324 153
  • 1 499
  •   1
Отговори
# 1 230
  • София
  • Мнения: 1 464
А пробва ли рецептата? Можеш ли да я опишеш тук?

# 1 231
  • София
  • Мнения: 7 851
Моля заповядайте - печене на кестени в Actifry!

# 1 232
  • София
  • Мнения: 1 464
Благодаря! Много обичам кестени! Ще опитам да намеря уикенда и ще пробвам! Heart

# 1 233
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
E че какво им е на кестените? Аз само там правя. Цепвам ги и ги слагам с бъркалка за около 20 мин и са готови. Нищо сложно.

# 1 234
  • София
  • Мнения: 10 301
Аааа, кестени в Актифрая! Това е гениална идея! Дайте го този клип да го видим. Някой пробвал ли е вече?

Аз пробвах миналата година, сухички бяха за моя вкус, не повторих. Не съм ги цепила.

# 1 235
  • София
  • Мнения: 1 464
По тази рецепта първо ги цепят, а после ги киснат във вода за 2 часа. Може би по този начин няма да са съвсем сухи.

# 1 236
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Flowers HibiscusFlowers HibiscusВключвам се  и аз по повод кестените. Правя ги по същия начин като SilverDream, цепя и слагам. След около 20 мин са супер. Миналата седмица в бързината просто ги изсипах без да ги цепя, и като почна едно пръскане на кестените Simple Smile сещате се как се пръскат и стават като на прах. Иначе днес мисля да пробвам показаната по-горе баничка, аз съм със същият уред без програми и градуси, само с две копчета. Другото, което много бързо правя в него е печенето на чушки, но мисля че това беше коментирано по назад. Flowers Hibiscus

# 1 237
  • Мнения: 1 359
Аз още чакам и се надавам на точните пропорции за сместта на баницата, защото според мен, ако стане твърде рядка има опасност да се разтече.

# 1 238
  • Мнения: 201
Аз още чакам и се надавам на точните пропорции за сместта на баницата, защото според мен, ако стане твърде рядка има опасност да се разтече.

Извинявам се, имам спомен че я писах някъде рецептата, но очевидно не е била тук.
Купувам фини точени кори, завиват се по две, в кошницата се събират 4 /т.е. 4х2/
4те кори - 4 яйца, 2с.л. кисело мляко, натрошено сирене и масло на вкус.
В началото баницата стои сплескана, но след като почне да се запича бухва и става пухкава.
Дано съм била полезна Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 ное 2020, 14:36 от *Vani*

# 1 239
  • Мнения: 1 359
Благодаря, Вани. Имам празник утре и ще се възползвам от рецептат ти Simple Smile

# 1 240
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Някой търсеше оферти  https://www.electronic-star.bg/domakinstvoto/malki-kuchnenski-ur … rven-cherven.html

Но тези мисля са без бъркалка.. Постоянно ми излизат на реклама, а не съм гледала..

# 1 241
  • Мнения: 2 641
Как печете чушките във фрайър?

Аз снощи правих за първи път крилца и бутчета ( имам уреда от поне 5 години). Не се получиха според мен. Бутчета загоряха от вън а отвътре не бяха напълно опечени. Крилата по станаха. А гледах поне 5 рецепти точно за активфрайър.
Може ли да споделите как ги правите моля?

# 1 242
  • Гражданин на света
  • Мнения: 370
Аз лично чушките ги пека като кестените Simple Smile боцкам и слагам вътре. След около 10-12 мин са готови. Задушавам и беля.

# 1 243
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Как печете чушките във фрайър?

Аз снощи правих за първи път крилца и бутчета ( имам уреда от поне 5 години). Не се получиха според мен. Бутчета загоряха от вън а отвътре не бяха напълно опечени. Крилата по станаха. А гледах поне 5 рецепти точно за активфрайър.
Може ли да споделите как ги правите моля?

Колко големи бяха бутчетата? Цели бутчета или разполовени?

# 1 244
  • Мнения: 201
Да, има значение размера на бутчетата, аз пека във фраера само долни бутчета и крилца, като тях ги режа на две. Държа в марината няколко часа и после директно ги слагам в кошницата с бъркалката. Досега не са ми оставали сурови, само на долните бутчета им се свива кожата.

Silverdream, да не е била препълнена кошницата?Thinking

Общи условия

Активация на акаунт