аз искам дете, но жена ми - не!

  • 35 972
  • 204
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 40
Можеш, разбира се. Но не съм съгласна, че това е противоестествено. Има мъже и жени, които са решили, че не искат деца. Защо останалите трябва да им се ядосват за това решение, което засяга само тях самите?

Противоестествено по принцип значи "срещу природата". Нали няма да спорим и за това, че поне в някаква степен е срещу природата на жената да не бъде майка?  Laughing
Ооо, ще споря и още как!  Twisted Evil Природата й е дала всичко необходимо, за да бъде майка. И въпреки това някои жени не смятат, че е в природата им да бъдат майки. Не сме животни все пак, или поне инстинктът и нагонът не са водещи при нас хората.

Дори да беше казала "при нас, жените" нямаше да си кой знае колко по-близо до истината  Grinning

# 151
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да, трябваше да кажа "при нас, жените", щото вие повече се поддавате на инстинктите.  Mr. Green А хората не правят така.  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 40
Да, трябваше да кажа "при нас, жените", щото вие повече се поддавате на инстинктите.  Mr. Green

Къде е сега смайлито тип "who, me? Never!"  Grinning

# 153
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да, трябваше да кажа "при нас, жените", щото вие повече се поддавате на инстинктите.  Mr. Green

Къде е сега смайлито тип "who, me? Never!"  Grinning
Ползвай това Outta JointJoy

# 154
  • Мнения: 40
Да, трябваше да кажа "при нас, жените", щото вие повече се поддавате на инстинктите.  Mr. Green

Къде е сега смайлито тип "who, me? Never!"  Grinning
Ползвай това Outta JointJoy

Ако ползвам това, направо да се снимам как бера доматите с колците...    Crossing Arms

# 155
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ако ползвам това, направо да се снимам как бера доматите с колците...    Crossing Arms
Е не с колците де, не се сърди сега. То бива ненаситност, ама чак толкова ... Само доматите.  Laughing

# 156
  • Мнения: 40
Ако ползвам това, направо да се снимам как бера доматите с колците...    Crossing Arms
Е не с колците де, не се сърди сега. То бива ненаситност, ама чак толкова ... Само доматите.  Laughing

не се сърдя, просто приложих малко от инструкциите на драм кръжеца  Grinning  Grinning
идея на израза за доматите с колците не е точно демонстрация на ненаситност, но приемам, че е майтапа  е друга насоченост  Sunglasses

# 157
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
не се сърдя, просто приложих малко от инструкциите на драм кръжеца  Grinning  Grinning
идея на израза за доматите с колците не е точно демонстрация на ненаситност, но приемам, че е майтапа  е друга насоченост  Sunglasses
Разбрах го, просто майтап да става.  Grinning

# 158
  • Мнения: 40
не се сърдя, просто приложих малко от инструкциите на драм кръжеца  Grinning  Grinning
идея на израза за доматите с колците не е точно демонстрация на ненаситност, но приемам, че е майтапа  е друга насоченост  Sunglasses
Разбрах го, просто майтап да става.  Grinning

сори за доуточняването, но предвид недостатъците на този вид комуникация по-добре да се каже нещо подразбиращо се или да се повтори отколкото да се премълчи... после почват едни съмнения....  Grinning

# 159
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
сори за доуточняването, но предвид недостатъците на този вид комуникация по-добре да се каже нещо подразбиращо се или да се повтори отколкото да се премълчи... после почват едни съмнения....  Grinning
Аааа, съмненията са за тия с гузна съвест.  Mr. Green

# 160
  • Мнения: 40
сори за доуточняването, но предвид недостатъците на този вид комуникация по-добре да се каже нещо подразбиращо се или да се повтори отколкото да се премълчи... после почват едни съмнения....  Grinning
Аааа, съмненията са за тия с гузна съвест.  Mr. Green

Или за докачливите. Или за мнителните. Или за прибралия се преждевременно съпруг от вица  Grinning

# 161
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз, такова, да се намеся във ваш'та вечеринка.
Restitutor Orbis Romani, к'во викаш: Тез', дет' не желаят да се плодят, да ги утрепем с камъни???

# 162
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз, такова, да се намеся във ваш'та вечеринка.
Restitutor Orbis Romani, к'во викаш: Тез', дет' не желаят да се плодят, да ги утрепем с камъни???
Joy Joy Joy Очаквах те! 
Орби, ако прибралият се преждевременно съпруг изпитва съмнения, или има проблем със зрението, или нещо не е наред като цяло ...   Mr. Green

# 163
  • Мнения: 40
Аз, такова, да се намеся във ваш'та вечеринка.
Restitutor Orbis Romani, к'во викаш: Тез', дет' не желаят да се плодят, да ги утрепем с камъни???

Това е ислямски (или ислямистки) патент, а тази религия не ми импонира по никакъв вид, начин и форма.
Пък и кво ти пука разни простосмъртни дали ще се размножават, нали си богиня  Praynig

# 164
  • Варна
  • Мнения: 1 744
За Богиня си прав. Ние не се размножаваме.

Общи условия

Активация на акаунт