Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 384 294
  • 674
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5
следя темата....
... И аз спрях цигарите на 14 януари 2010г. бях 52кг. тогава.  В  края на февруари месец качих 2-3 кг.не обърнах много внимание... Към този момент вече съм 65кг. Чувствам се ужасно. Работата ми е свързана с много ходене и много стоне права ( м/у 12 и 17 часа на крак), а сега заради тези килограми, не мога да ходя. Десният ми крак изтръпва и не мога да ходя. Повече от 30 минути права не мога да стоя. Оказа се, че имам претиснат нерв и трябва да отслабна поне до 60 кг. за да мога да ходя. Препоръчаха ми "Vitaslim Light" ... но знам ли , то добро ли е или има много добра реклама... имали нещо което наистина да е ефективно???
 
Дилемата ми е  сериозна. Много съм предубедена към всякакви хранителни добавки. Sad  Не вярвам че могат да помогнат . Никога в живота си не съм пазила диета.  Нито съм ходила на фитнес за фигура Cry Винаги съм яла каквото си поискам и никога не съм имала проблеми с кг. ...  до този момент. Честна дума ужасена съм и знам че нещо трябва да направя до края на септември,иначе си губя  работата.  Като за капак мъжа ми, нищо не казва, но нещо ме гледа на криво Close, а и ако запазя тези кг. трябва да си купувам нови дрехи...  
Чувствам, че съм попаднала в някаква абсурдна ситуация Sick Ако не беше проблема с ходенето , т.е. с работата ми, нямаше да се шашкам толкова, но шефовете са ми безкомпромисни ...  Cry Cry Cry Cry Cry
Някой приятели ме подкокуросват лошо да започна да пуша отново, като решени, но това на този етап е абсурдно.

# 136
  • София
  • Мнения: 865
Само да вметна, че този сироп Мадалбал не е за отслабване толкова, колкото за пречистване. Неговият ефект за отслабване е само тогава , когато не се храните с нищо друго освен с него. Лично аз съм го пила на два пъти и си трябва сериозна психологична издръжливост да гладуваш толкова време Simple Smile А че има ефект - има, и как да няма като всъщност не се храниш.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Слях двете теми.
За сиропа MADAL BAL има друга:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496825.0

# 138
  • Мнения: 0
milana_petkova ,БЛАГОДАРЯ  за съвета който си ми дала но за сега при мен ефект няма.Незнам  какво вече да правя !!!  newsm78 Дано след време се получи някакъв ефект newsm10 newsm10

# 139
  • Мнения: 5
zaprqnka, мога само да ти кажа да не се отчайваш.  Simple Smile Може би при всеки е различно. Аз имах резултати към 3 седмица. И сега продължавам да ги пия. Пък и ти като каза, че от диети качваш, а не сваляш... Правила ли си си изследвания за метабилзма, обмяната и пр.?  newsm78  Тук четох, че някои хора си правят такива и по тях после си изготвят режими. Ако подозираш подобен проблем, по-добре се консултирай със специалист.  Peace

Ама това с водата е много добро. Прави си го редовно и няма да съжаляваш. Аз винаги изпивам поне 500 мл вода преди да седна да ям. Ама топла (стайна), защото в тези жеги студената може да те среже и да имаш доста неприятни последици.

# 140
  • Мнения: 0
milana_petkova здравей!!! Благодаря за съветите,нямах време да ти отговоря .Вече минаха  три седмици ,но при мен  резултат почти няма.Незнам дали да продължа още с приема ? Не прекалявам с храната дори е много ограничена- кисело млеко и плодове.За тези дни резултата е -0.500кг newsm78

# 141
  • София
  • Мнения: 9
milana_petkova и zaprqnka, здравейте!
Много се извинявам, че се намесвям във вашия разговор, но доколкото разбирам са слети две теми и аз чета и вас.  Peace
zaprqnka, защо не пробваш да комбинираш Лайт и Лайн. Аз започнах да вземам Vitaslim LIGHT в началото на месеца и продължавам и досега. На заплатка си купих и другия - Vitaslim LINE и сега ги комбинирам. Казаха ми, че при мен ще е по-добре да ги съчетая и аз го правя. Общо с Лайта ми се връзват 22 дена, а с двата 12. Определено апетитът ми е контролиран и вече съм спряла да ям бисквитки, солетки и всякакви гризинки пред компютъра (каквото правех преди). Ако се интересувате от резултати, свалила съм около 3 кила. И съм доста амбицирана да продължавам.  Grinning  Положението ми е такова, че работя постоянно седнала пред един монитор.  Sad  А ми се иска да можех и да се движа повече...  Flutter

Между другото, zaprqnka, може би не трябва да пренебрегваш като фактор и това, че след 30-те всичко вече се променя... newsm78  Peace

milana_petkova, ти казваш, че пиеш лайта от доста време, по колко капсули вземаш сега? Аз още съм на 3 пъти по 2 и се чудя кога и дали да минавам на 3 пъти по 1.  Thinking

# 142
  • Мнения: 0
milana_petkova и stroina ,благодаря ви за съветите !!!
Купих и си и четвърта опаковка от Vitaslim LIGHT и продължих да ги пия.За момента съм - 1кг за месец.Много бавно стават при мен нещата.Аз ги пия сутрин и обяд по 1 капсула,вечер 2 капсули т.е. общо 4 капсули на ден или 1 опаковка на седмица.
stroina , как ги комбинираш  с Vitaslim LINE.От тях по колко на ден? Те колко струват и колко капсули има в една опаковка?
БЛАГОДАРЯ ВИ момичета ,че ме  подкрепяте> При мен факторите са повече - първо годините 47 години не са за пренебрегване и второ отказах цигарите от януари 2010 година - вече 8 месеца. И какво да кажа 8 месеца - 8 кг отгоре.Сега ги застопорих и най накрая -1кг,но не смея да се зарадвам!!!
Момичета пишете ми ако имате някакви съвети към мен и ако трябва да ги увелича капсулите като прием за по добър резултат!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО  Hug

# 143
  • Мнения: 5
Здравейте!
zaprqnka, аз лично пия сутрин, обед и вечер по 2 капсули. Четох, че това е оптималният прием и затова така правя. Предполагам, че и това е някакъв фактор, който се отразява на резултатите.  Thinking И да ти кажа, много се радвам за теб.  Hug Според мен имаш значителен напредък щом си спряла процеса и дори е тръгнал назад. Радвай се смело и си повярвай. Така понякога нещата се случват по-лесно.   Grinning Hug
stroina, отговорът ми към теб е същият, като на zaprqnka. Ама ти ме заинтригува с комбинирането и се запалих за Vitaslim LINE. Мисля си дали да не го почна него, след като стигна теглото, което искам, и спра Лайта?!?!  newsm78  Знам, че Лайна е за оформяне на "проблемните зони" и се препоръчва при по-висока физическа активност. И затова си мисля дали да не продължа с него просто за дооформяне. Ти какво ще ме посъветваш?

Последна редакция: пн, 30 авг 2010, 09:54 от milana_petkova

# 144
  • Мнения: 0
Здравейте! Hug Hug Hug
milana_petkova , да се похваля след 1 месец прием на Vitaslim LIGHT - днес резултата е -2кг.Смятам да ги продължа да ги приемам.Трябва да отбележа ,че храната много съм е ограничила - само кисело млеко и плодове.При мен излишните кг,които качих са само на проблемните зони- корем,ханш и крака.
stroina,,ти и мен  заинтригува с комбинирането и се запалих за Vitaslim LINE. Какво е най удачно за мен? newsm78 Да ги приемам комбинирано  или след Vitaslim LIGHT - поне още един месец ,чак тогава да започна Vitaslim LINE newsm78. Дайте ми съвет- трябва да сваля поне още 4 кг. newsm78 newsm78
Много Ви благодаря за съветите и извинявайте ако Ви досаждам!!! Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 9
zaprqnka, моля те, не се излагай.   Naughty  Естествено, че не досаждаш  Hug
Колкото до комбинирането на Витаслим Лайт и Лайн, какво да ви кажа... Мен специалист ме посъветва да правя така, защото нямам физическа активност и от там всичко, което съм описвала досега.

Четох в сайта им една лекарка е казала следното: "Серията от продукти на Vitaslim  е разработена така, че те успешно се комбинират по между си. Те са напълно съвместими и могат взаимно да се допълват и да подпомагат ефектите си. Vitaslim LINE мощно усилва обмяната на веществата и съчетан с Vitaslim LIGHT,  който потиска  апетита, значително по–бързо и ефикасно намалява теглото."  Ето адреса, за да си прочетете повече: http://vitaslim.bg/information/съвети-от-специалисти

Иначе, milana_petkova, за теб не знам. Ти щом си напреднала доста с резултатите, мисля че спокойно можеш да минеш на Vitaslim LINE за дооформяне. Пък и за подобряване на метаболитните процеси. На мен за това ми го препоръчаха в комбинация.

zaprqnka, да не забравя, и от мен БРАВО и смело напред. Споделяй какво става, нали затова си пишем тук. За да си помагамеи за да се радваме заедно   bouquet   Hug  И между другото да ти кажа. Добре си ограничила храната, ама не я ограничавай качествено, а количествено. Тоест хапвай си пилешко примерно с някаква зеленчукова салатка, риба, картофи, някакъв черен и пълнозърнест хляб. От всичко, но по малко и не наведнъж. Аз си имам едно режимче и съм ОК. Ако искаш, пиши ми на ЛС.

# 146
  • Мнения: 971
Здравейте! Hug Hug Hug
milana_petkova , да се похваля след 1 месец прием на Vitaslim LIGHT - днес резултата е -2кг.

Ами ,че то и без Витаслим,ако ядеш само кисело мляко и плодове,ще си свалиш 2 кг за месец... Това си е глад до спукване ... Не се заблуждавай,че от хапчетата си отслабнала... Peace

# 147
  • Мнения: 117
Не можах да разбера по каква схема точно се комбинират Витаслим лайн и лайт  newsm78
stroina ще следя темата за да разбера как ти върви отслабването по тази схема  Grinning

# 148
  • Мнения: 5
Сисссс, ти пробвала ли си някой от Витаслимите?  Peace

# 149
  • Мнения: 971
Сисссс, ти пробвала ли си някой от Витаслимите?  Peace

Бих ли се намесвала,ако не бях пробвала!
Нито апетитът ми намаля,както пише в листовката,нито килограмите ми... Сдобих се само с няколко мазни петна върху дънките,когато се опитах да проверя,какво има в капсулата...
Всичко е чиста проба измама,както Хербалайф,Зафир,калорекс и други подобни... Peace

Общи условия

Активация на акаунт