Давате ли флуор на бебоците?

  • 2 747
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 800
Давам, по 4 капки дневно.

# 31
  • Мнения: 8 769
Пиех, докато бях бременна. На дъщеря си давах докато стана на 1г. После започна да си мие зъбите-няма начин да не попадне паста в гърлото й, така че спрях с флуора.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 181
не съм пила никога и на детето не давам.

# 33
  • Мнения: 1 613
Не съм пила, а и на бебка няма да давам.

# 34
  • Мнения: 4 629
Не съм пила и не давам на бебето си. Тук такива препоръки не се дават

# 35
  • Мнения: 1 983
аз пиех докато бях бременна и сега давам

# 36
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
През първата година давах по 1-2 капки 3-4 пъти в седмицата. Сега отдавна не съм се сещала за капките

# 37
# 38
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
До първата годинка давах всеки ден по 2 капки сутрин. Но вече не!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 058
Давам по 4 капки дневно по препоръка на педито и на моя зъболекар (консултирах се и с него)
За по-големи деца има едни жълти хапчета - не може да не сте ги пили всички в училище, аз много ги обичах!

# 40
  • Мнения: 2 978
Пиех, докато бях бременна. На дъщеря си давах докато стана на 1г. После започна да си мие зъбите-няма начин да не попадне паста в гърлото й, така че спрях с флуора.

При нас е същото!! Wink

# 41
  • Мнения: 2 784
Не съм пила и не давам по препоръка на зъболекарката ми, която също е мама на бебе и също не дава.

# 42
  • Мнения: 590
Аз се повлиях тук от форума и започнах да давам по 1 хапченце на ден.Питах перятърката и тя каза по желание но аз отворих темета така че май не е практика тук.Зъбките мием още с поникването на първите зъбчета с микроскопично количество паста за бебета.Просто си патя от зъби и искам да се презастраховам.Скоро ще направя пауза.Той много го обича и сам си взима хапчето и си го хруска.Какви са доводите против флора?  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 8 505
Не съм пила.Не давам на дребното.
Когато навърши 6 месеца,педиатърката първо обясни как се дава,а след това попита дали ще и даваме-ние да си правим избора.

# 44
  • Мнения: 179
Аз пих по време на бременността и после давах и на бебо, но до към 6-ия месец някъде. После повлияна от мненията във форума, а и в някои списания го спрях.  Thinking Този въпрос е почти като другия - за прохождането - със или без обувки, меки или твърди, и т.н.... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт