Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 ян. 2009, 21:26 ч.

Кухненски робот!!! Помагайте!!!

• 332 974
  • 1 820
  •   1
Отговори
# 1 815
Здравейте! И аз вече имам помощник BOSCH MUM58720 . Също няма упътване на български. Правих кекс и крем за торта, справи се чудесно. Сега се чудя от къде да си купя допълнителни ножове.
Може от Амазон, и от България има една фирма която ги предлага.  Ако се върнеш десетина страници назад в темата ще и видиш сайта. Не го помня, но има приставки ,които сме обсъждали. Идват на една цена обикновенно, като тази в Амазон

# 1 816
Моите са повечето от Амазоните поръчвани, но скоро търсих една приставка и на сайта на Бош ми излезе с най-ниска цена. После в Сотиров ми дадоха по-висока цена, в Амазон дъщо беше по-скъпа... Сравнявай просто навсякъде, правило няма.

# 1 817
  • София
И аз следях eldigital и Amazon до скоро, но попаднах на techmag.bg и се оказа,че дори за по-добри цени от Амазон си поръчах допълнителните дискове за пържени картофи, азиатски пръчици и рендето за картофи без да се занимавам с други фирми за доставка.
Пробвах първите два и съм много доволна.

# 1 818
И аз следях eldigital и Amazon до скоро, но попаднах на techmag.bg и се оказа,че дори за по-добри цени от Амазон си поръчах допълнителните дискове за пържени картофи, азиатски пръчици и рендето за картофи без да се занимавам с други фирми за доставка.
Пробвах първите два и съм много доволна.
Благодаря!:hibiscus: Наистина са по-ниски цените.

# 1 819
Аз пък нещо не ги видях тези по-ниски цени сравнено с Амазон.де Rolling Eyes

# 1 820
Здравейте, бихте ли ми казали дали сте коментирали назад кои роботи успешно се справят с правенето на тахани от сурови или печени ядки, както и за разбиране на замразени плодове за сладолед ? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт