Name it

  • 24 799
  • 223
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Имаме доста дреешки на тази фирма, но не са купувани от БГ. Доволна съм от качеството, но тези цени от 10лв, за които говорите  newsm78?!

# 46
  • Мнения: 1 217
Мерси.
Последен въпрос.
За момчета има ли нещо?
За момчета честно казано незнам дали има дънки,днес ще погледна.Вчера гледах някакви якета - 2 вида дънкови,но не видях каква номерация има.
За зареждането всеки път ми казват и никога не ми влиза в главата.По спомен мисля четвъртък ама не съм сигурна.
Хайде аз след малко ,обличам малката девойка и отиваме
Може ли да споделиш какво има,и дали си заслужава ходенето.

# 47
  • Мнения: 139
Мерси.
Последен въпрос.
За момчета има ли нещо?
За момчета честно казано незнам дали има дънки,днес ще погледна.Вчера гледах някакви якета - 2 вида дънкови,но не видях каква номерация има.
За зареждането всеки път ми казват и никога не ми влиза в главата.По спомен мисля четвъртък ама не съм сигурна.
Хайде аз след малко ,обличам малката девойка и отиваме
Може ли да споделиш какво има,и дали си заслужава ходенето.
Аз купих на сина ми от тези дънки. Не са лоши и мен ме изненада цената за тази марка. Най-вероятно не са много истински, но пък ми хареса как му стоят. Та такъв магазин има и на спирка Оряхово - Захарна фабрика. Незнам дали ги има дънките и там, но магазина е същия.

# 48
  • Мнения: 1 650
Ами нямам идеа истински ли са,на етикетите си пише name it,има си и др.етикети с цени на др.страни в евро.Но мен лично не ме интересува дали са оригинални или не,много хубаво стоят,интересни модели са,а и за тази цена мисля,че са страхотни.Купувам на голямата дънки и от по известни и доста по скъпи марки,но честно казано не виждам някаква разлика в качество и изработка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10268128

И на тази поличка каква й е цената?

# 49
  • Мнения: 1 650
В 1 магазин на Красно Село също продават дрехи с тази марка.

# 50
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
[[/quote]
И на тази поличка каква й е цената?
[/quote]

Цената и е 10лв, като на дънките Peace

# 51
  • софия
  • Мнения: 25 446
..... Та такъв магазин има и на спирка Оряхово - Захарна фабрика. Незнам дали ги има дънките и там, но магазина е същия.
Може ли да ми обясниш къде? Спирка Оряхово е спирката на 83 ли? Да не е някъде в търговския център, където има Skyline и др. магазини?[

Момичета, такъв магазин със сигурност няма в Хит-Младост, мамите от Младостката тема също го потвърдиха, поне да не се разхождате напразно. За Принцес аутлета зад Хит - нямам представа.
Заблуждението е мое. Благодаря ти за пояснението и се надявам не съм подвела никого   bouquet

# 52
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662




Уникални.И още 2 чифта дънки за моя и едно яке за него.
После снимки.

# 53
  • софия
  • Мнения: 25 446
Много хубави! Със здраве да ги носите!

Деси, якето от Люлин ли го взе? Колко струва? Размер?
Май като се наспи зверчето ще палим подметките Crazy
Имам усещането, че ако продължим да рекламираме магазина, някои по-нагли персони може и да завъртят търговия в Продавалника.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 15:41 от zvanche

# 54
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Аз ще отговоря вместо Деси , ние купихме същото яке в неделя за 15лв имаше размери/2-3години;3-4;4-5; и така до 7-8/.

# 55
  • софия
  • Мнения: 25 446
Благодаря, Нанди  bouquet Тя и Деси ми отговори Hug  bouquet
Ще се разходим днес за яке и поличка, и... още нещо все ще харесам Wink

# 56
  • Мнения: 592
Хайде и аз да се отчета,за момчета не видях дънки.Снимах якенцата за момчета и последното цикламенко е пролетно якенце-дамско.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10280009
питах ги кога получават стока-казаха всеки вторник и петък.

# 57
  • Мнения: 590
Хайде и аз да се отчета,за момчета не видях дънки.Снимах якенцата за момчета и последното цикламенко е пролетно якенце-дамско.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328735&pid=10280009
питах ги кога получават стока-казаха всеки вторник и петък.

Случайно да запомни цената на черното яке с плетените ръкави  Simple Smile.Много благодаря  Hug

# 58
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
20lw аз взех същото Peace
2 чифта дънки за момче взех.Има.
Те са по към края

# 59
  • Мнения: 590
Desi_2,   благодаря  Hug и мъж ми ги е взел за толкова , но от магазина , който се намира м/у Екзарх Йосиф и Пиротска на завоя има трамвайна линия.Много кофти обяснявам , ама ...може и да се сети някой .Края на пазар Кирков като се тръгне към Пиротска от лявата страна се пада магазина .

Общи условия

Активация на акаунт