Снежна зима носи радост на дечицата от МЛАДОСТ!

  • 18 276
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 531
е,моите две червенобузи костенури нямат зъби Peace и мен са ме хапали и нямат Grinning

# 31
  • Мнения: 3 634
е,моите две червенобузи костенури нямат зъби Peace и мен са ме хапали и нямат Grinning

Нали са хищници, как така твоите нямат?! Много ясно му виждах зъбите, нали му давахме мръвки.  Mr. Green

# 32
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
Този магазин в ХИТ-а и аз не съм го виждала.


Такъв магазин има в люлинския ХИТ. Някои неща сапо-хубави от "Всичко по 1лв", но общо взето за мен е същата категория магазин. Вчера се разходих из центъра, някои намаления са много приятни.  Flutter

Да не говориш за този тип магазини?




Те са си точно от типа "всичко по 1лв", но този, за който Ники писа не би трябвало да е от тези, щом е с дрехи name-it

# 33
  • Мнения: 3 634
Не, говоря за този от нейната снимка. Ако тя се включи нека каже дали е от ХИТ-Люлин, но съм почти сигурна. Работих там 2 седмици и всеки ден си купувах някакви симпатични боклучета. Това беше преди 2 години и тогава нямаше дрехи. Не познавам тази марка, хубави ли са дрехите?

# 34
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
Не, говоря за този от нейната снимка. Ако тя се включи нека каже дали е от ХИТ-Люлин, но съм почти сигурна. Работих там 2 седмици и всеки ден си купувах някакви симпатични боклучета. Това беше преди 2 години и тогава нямаше дрехи. Не познавам тази марка, хубави ли са дрехите?

Може  Peace Hug

Name-it е бившата Exit.

# 35
  • Мнения: 3 634

А-а-а! Нищо не ми говори!  Mr. Green Дамско, детско? Евтино?   Flutter Време ни е за бодита, обувки и пантофи. По принцип пазарувам от Вис Виталис, но ако са хубави тези да ги потърся.

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334

А-а-а! Нищо не ми говори!  Mr. Green Дамско, детско? Евтино?   Flutter Време ни е за бодита, обувки и пантофи. По принцип пазарувам от Вис Виталис, но ако са хубави тези да ги потърся.

На мен лично са ми много симпатични.



Не съм виждала такъв магазин. Но ако те вълнуват тези дрехи, има едно магазинче в Сити Пойнт, не помня на кой етаж точно, но се пада точно над входа на самия център. Отделно тези дрехи ги има в Сф Прес, в задната по-ниска сграда, на ет.2, където е фирма Дилор.

 


В тези магазини е детско.Те сигурно са ишлемета някакви, защото не са особено скъпи(есента купих много симпатична жилетка на Констанца за 20-25лв), бодита има също. Преди имаше едни жестоки с шарка като коруба на костенурка  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 531
много ме кефят мен, има ги и в аутлет центъра до хит-младост + със сигурност не са като дрехи от магазин за 1лв Naughty

за зъбите нараво ме амбицирахте, нямат ги, имат обаче много яка челюст и с нея ядат и месо и рибки и кво ли не... та ето какво намерих за доказателство - и по-конретно началото на абзац 4 Grinning

# 38
  • Мнения: 3 634
Ще погледна тогава какво има. А какво ви е мнението за детските пантофи на ДеФонсека, сега ги има във Фантастико?

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
Не знам за пантофите  Thinking.
Иначе специално бодита и бельо по принцип купувам от ТУК, но ходя на място да си избирам, онлайн не съм поръчвала. Много мекички, красиви и евтини(ишлемета са повечето).

# 40
  • София
  • Мнения: 1 508
Ще погледна тогава какво има. А какво ви е мнението за детските пантофи на ДеФонсека, сега ги има във Фантастико?

Хубави са, здрави и издръжливи, поне по впечатления от миналата година. На мене са ми любимата марка пантофи  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 83
Здравейте отново Младост-ки мами!
Гита Ог аз съм от Мл.4
Ramata благодаря за пожеланията и за топлото посрещане 
Извинете че чак сега се включвам, но бях малко болничка  Sick  Sad! Вече съм добре и съм на линия!
Приятен ден на всички Hug

# 42
  • Мнения: 1 531
на мира са де фонсека - мн ме кефят, няколко месеца не са мръднали, пера си ги в пералня Peace

# 43
  • Мнения: 1 258
Здравейте и от нас в новата темичка. Hug

# 44
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен супер е темичката а за патофките са супер фирма и аз имам такива и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт