Пъзел-фенове тук си бъбрят, докато дойдат пъзелите времето запълват

  • 26 623
  • 474
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 726
Снимката е много добра.Сега видях и други части от нея,че Мечо Пух има пеперуда на носа Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 586
Снимката е много добра.Сега видях и други части от нея,че Мечо Пух има пеперуда на носа Mr. Green


Joy Добре, че бяха тия пеперуди и цветята, че иначе няма нареждане просто #Crazy

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има някакво мазохостично удоволствие в това да редиш еднакви парченца. На мен ми харесва. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 008
Бързо изчерпахме темата.Всички ни сърбят ръцете за пъзелчетата-нещо не ме вдъхновява стаята на Ван Гог и не ми се реди,макар че времето е подходящо. Crossing Arms

# 19
  • София
  • Мнения: 1 877
bubchen  много е хубав. Сподели откъде си го взела и колко пари, моля.

# 20
  • Мнения: 87

 Шехина, страшно много ти благодаря за всичко, което направи по тези поръчки. Затова, че изтърпя мрънкането и нетърпеливостта на всички ни, разиграването от страна на французите и ......... абе думите са излишни.
 blue_dream, специални благодарности и на теб за подробните списъчета и своевременното им актуализиране. (Ще ни тежиш на съвестта ако не си си взела изпитите  Wink ).
 

veroniki, merci за милите думи  Hug
Мърморанче, успех и на теб  Peace
bubchen, и аз искам такъв пъзел пък  Mr. Green Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
blue_dream  ще пращаме от София ако трябва, пък после вие от Плевен ще ни върнете жеста Laughing

# 22
  • Мнения: 2 697
Ето ме и мен smile3533

Вероники, благодаря ти много за ужасно хубавите думи - трогната съм Hug, само се надявам да няма повече проблеми...

МГМ, стискам палци! Ще се справиш, умничко си ти Wink

# 23
  • Мнения: 1 640
Момичета а колко пъзела ви се събраха горе долу за тази доставка?ИСкам и аз да поръчам няколко пъзелчета и сега свекито и тя се запали та ако може някой да ми обясни по подробно ако  искам сама да си ги поръчам как става плащането и т.н Simple Smile
 
Първата ни поръчка беше 141 пъзела за 29 човека!Наложи се да доплащаме освех 80,още 113 евро за доставка плюс 25 евро за превода.
Втората-89 пъзела за 20 човека.Засега е 80 евро доставката,но не е сигурно.
Не те съветвам за 5 или 10 пъзела да си организираш сама поръчка.Поне10-15 човека,всеки с по 3 - 4 или повече бройки да участва в поръчката.

# 24
  • Мнения: 0
Айде и аз да се отчета, Честита Нова Тема на всички newsm44

# 25
  • Мнения: 5 317
Този пъзел с Мечо Пух е много хубав. Hug

# 26
  • Мнения: 120
И аз да се цопна в новата темичка .... цоп ....
А аз да ви се оплача, отидох снощи в нашия Кауфланд с мисъл да си взема нещо от промоцията на Едука, докато пристигнат поръчките .... обаче имаше само 4 вида и бяха от някаква АРТ серия и бяха много, ама наистина много  ужасни ....
В крайна сметка си тръгнах без нищо ...   Tired Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 4 397
murzel, моля те кажи ориентировъчни цени за детските пъзели и къде по точно в Надежда е туй магазинче. Аз нали за Коледа взех на Ники пъзели на Clementoni и съм много доволна от качеството им, а и ми излязоха доста по-евтини от детските на Educa.
 Шехина, страшно много ти благодаря за всичко, което направи по тези поръчки. Затова, че изтърпя мрънкането и нетърпеливостта на всички ни, разиграването от страна на французите и ......... абе думите са излишни.
 blue_dream, специални благодарности и на теб за подробните списъчета и своевременното им актуализиране. (Ще ни тежиш на съвестта ако не си си взела изпитите  Wink ).

Хиляди благодарности и от мен за Шехина и blue_dream    bouquet  bouquet  bouquet

murzel Кое е това магазинче, че аз съм Надежда да го преслушам  Peace
А иначе има едно за играчки и правят доставка на Равенсбург    /така ли се изписва на бг.  Embarassed/
И аз съм доволна от Клементони, на Митко съм взимала с WALLI от Хиполенд доста голями 104 парчета за цена от 10лв.

# 28
  • Мнения: 1 640
Poohcho,би могла ,ако желаеш,да добавиш информация на заглавната страница относно френския сайт и двете годишни намаления на пъзели,най-общи и основни данни за процедурата на поръчките по принцип.Казвам това,защото отвреме-навреме се появяват нови хора в темата и задават въпроси.Също и за паролата за качване на снимки в галерията.

# 29
  • Мнения: 87
За галерията я има паролата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт