Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - XIV

  • 33 103
  • 378
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 107
Да питам дали някой има впечатления от този филм. При нас го рекламират усилено и се чудя дали заслужава да се гледа на кино?

# 46
  • Мнения: 3 988
От мен предложение за красив, тъжен корейски филм Sad Movie, няколко грабващи истории със страхотен актьорски състав.  Heart Eyes
http://www.imdb.com/title/tt0475711/
А субтитри? newsm78

С анг. субтитри го гледах.

Иля, от къде ги смъкна?

# 47
  • София
  • Мнения: 7 797
От мен предложение за красив, тъжен корейски филм Sad Movie, няколко грабващи истории със страхотен актьорски състав.  Heart Eyes
http://www.imdb.com/title/tt0475711/
А субтитри? newsm78

С анг. субтитри го гледах.

Иля, от къде ги смъкна?

Кюбит, филмът с анг. субтитри го свлаих от платения Арена.

Но в чуждите торенти трябва да има.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 654
Исайкова, изказват се мнения  Laughing. Аз се радвам да прочета защо на някой му е харесал даден филм  Peace
От дотук дадените анонси, май ще изгледам "Doubt" само заради Мерил Стрийп  Rolling Eyes
Преди час изгледах Doubt. Очаквах го с огромно нетърпепие, което нарастваше с номинациите и наградите му Wink Филмът е интересен от началото до края, Мерил Стрийп е невероятна, но краят наистина ми прозвуча като пиеса, Исайкова толкова точно го е определила Peace Очаквах друг финал, не по холивудски разбира се Simple Smile
Релийзът в Арена е много качествен затова ще публикувам линк
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=be5d5634234d16db4 … 4194a5988225508a8
От всички филми които изгледах напоследък-Съмнение, Бенджамин Бътън, Пътят на промените и Четецът, последния е най-добър според мен!

# 49
  • Мнения: 3 988
А какъв е проблемът, ако един филм е направен като пиеса?  newsm78 Историята помни много по-пиеса филми от Doubt, даже за един се сещам, че е коментиран тук, но акцентът на коментарите не беше върху пиесоподобното в него тогава.  Peace

# 50
  • Мнения: 107
Преди малко изгледах Changeling и все още ми е стегнато гърлото от това, което видях. Определено е много въздействащ (поне за мен) филм, тъй като пресъздава история, която действително се е случила. Хареса ми и играта на Анджелина. Горещо го препоръчвам!
Опитах се да гледам Doubt, но ми доскучя и го спрях.

# 51
  • Мнения: 1 840
Наскоро изгледах за втори път филма "В какво се превръщат мечтите" с Робин Уилямс. Сигурно сте го гледали, но който не го е гледал, гарантирам, че няма да бъде разочарован. Има го в Замунда. Изключително емоционален и докосващ филм. Много интересна интерпретация на темата за живота след смъртта и за вечната любов.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз не съм казвала,че има проблем,просто споделих мнение какво чувство ми създаде филма  Simple Smile

Тази вечер ще гледаме дългоочаквания The Reader.Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 988
Наскоро изгледах за втори път филма "В какво се превръщат мечтите" с Робин Уилямс. Сигурно сте го гледали, но който не го е гледал, гарантирам, че няма да бъде разочарован. Има го в Замунда. Изключително емоционален и докосващ филм. Много интересна интерпретация на темата за живота след смъртта и за вечната любов.

Препоръчвам го и аз.  Peace В моята класация за романтичен филм този е на едно от челните места.
What Dreams May Come (1998)
http://www.imdb.com/title/tt0120889/

Исайкова, разбирам.  Peace На мен ми прозвуча като упрек.  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 4 380
Аз съм ужасена. Включих да гледам "Терминал" с Том Ханкс. Играе уж пристигнал в Америка човек от Източна Европа, от някаква си страна КРАКОЗИЯ. И представете си, Том Ханкс говори на чист български, но има паспорт със съветски герб. Shocked Shocked Shocked
България=Кракозия? Shocked Абе как не им омръзна да се гаврят със страната ни, а? Завистливи копелета! Sick

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
xenia, я кажи как е името на тази филм в оригинал, че да го потърсим. Заинтригува ме.

# 56
  • Мнения: 3 826
не , не , тъстът му нали е от Бг и той го е питал за някое и друго изречение  на български  ,
кой освен нас ще разбере за какво става въпрос
споко , тоя път нищо против нас няма

# 57
  • Мнения: 640
Отдавна не съм ви чела,защото напоследък ми остава все по-малко време за добри филми. Но попаднах на Vicky Cristina Barcelona и реших да се включа с препоръка. Дано не е обсъждан Simple Smile

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Снощи изгледах Дзифт не ми се понрави изобщо.Имах по-големи очаквания за него.

# 59
  • Мнения: 4 380
xenia, я кажи как е името на тази филм в оригинал, че да го потърсим. Заинтригува ме.

The Terminal

Иначе е хубав, обаче така е показан българина-кракозиянец, че нямам думи. Sick

Общи условия

Активация на акаунт