Като мънички прекрасни гъбки, растат на Юнчо здрави бели зъбки

  • 13 193
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 83
Запис иот мен  Hug
На нас ни прорязаха и горните зъбки вече....Осанит'а ни помага- доволна съм от ефекта му и тук е мястото да благодаря на Бюти за инфото  bouquet

Иначе оттази седмица въвеждам глутена с овесена каша. И понеже следващите трябва да са ечемик и ръж знае ли някой как да ги въведа?! newsm78  Разбрах,че няма каши само с тях,а само брашна то как да ги приготвям?! newsm78

Фонтанелата ни е все още голяма- почти 4 на 4см.Давам по 2 капки Вигантол, но през лятото- не. Но последният път педито ни отбеляза, че ръбовете й и харесват и това ме успокоява...

# 16
  • Мнения: 212
и аз да се разпиша, да не остана.....  Laughing

Мимченце мерси за темичката  Hug

# 17
  • Мнения: 5 713
Иначе оттази седмица въвеждам глутена с овесена каша. И понеже следващите трябва да са ечемик и ръж знае ли някой как да ги въведа?! newsm78
Аз навремето купувах едни пакети, малки, 500гр, към 50-60ст ръж и ечемик. Като овесените ядки са. Вариш в кипнала вода за 5-6мин.; 2с.л. на 200мл вода. В началото ще сложиш по- малко, разбира се, към вече въведения глутен т.е. овеса. Сега се сещам, че имаше и една смес от овес, ръж, ечемик и пшеница.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 83
Вери пакетите,за които говориш със семена ли са, на брашно  или специални бебешки каши?! Иначе има смесени каши от по 5 или 7 вида зърна ,ама нали трябва да въведа всяко едно по отделно  newsm78

# 19
  • Мнения: 5 713
Не е брашно, нито бебешка каша. А е пресовано зърно/ядка като овесената. Купувах ги от Пикадили в Бургас, където са мюслитата. Марка забравих. По отделно ги има и тази смес, за която писах. Те като се сварят си стават каша. Но ако те притеснява, можеш да пасираш.

# 20
  • Мнения: 11
Да се разпиша и аз Мимченце   bouquet като всеки път пак и номер 1 в избора на заглавие  smile3525

Моите деца са на гости на моите родители а ний с мъжо сме ергени  luvbed ама той е болен така че ще видим може би с маски ще пробваме  Mr. Green

Лека вечер  Peace

# 21
  • Мнения: 80
Bunnie не се притеснявай,ако е от храна по добре,че се е продрискала така ще й се прочисти стомахчето.Ако пък е вирусче  ще се справите бързо щом сте минали само на кърма.Ние се оправихме от един вирус за 3-4дни.

# 22
  • София
  • Мнения: 389
То човек един ден да го няма във форума и вече няколко странички изписани, та чак и нова темичка имаме. А после - не сме пишели Grinning
 Мимченце   bouquet Супер е, че намираш време да се грижиш да ни е хубава темичката.

Нашите гъбки-зъбки ги няма още, ама нищо, това не ни притеснява Grinning


Съни, и аз се канех да питам дали всяка различна глутено-съдържаща храна се въвежда като нова или след като веднъж съм въвела глутен мога да давам миксове от ядки.


Упражнения не правя... А трябва Naughty Крайно време е да се стегна вече - и в прекия и в преносния смисъл Grinning


При нас чушката не е давала проблем.. въобще никоя храна до момента не е предизвиквала разстройство, но пък се е запичала няколко пъти - ако има картоф във пюрето почти задължително. Гледам да регулирам с тиква, карфиол, круша, а вече и с червено цвекло.

Хубава съботна вечер от мен  bouquet

# 23
  • Мнения: 233
Моите деца са на гости на моите родители а ний с мъжо сме ергени  luvbed ама той е болен така че ще видим може би с маски ще пробваме  Mr. Green
Ти ме разби!  hahaha  С маските.  Joy

Съни, радвам се, че Осанита е подействал добре!  Flutter
Иначе, брашната аз не ги варя/попарвам. Понеже са ситно смлени. Само добавям еднакво количество АМ към брашното, вода до желаната консистенция и така си правя кашите. Вече започнах да добавям и плодове.

Съни, и аз се канех да питам дали всяка различна глутено-съдържаща храна се въвежда като нова или след като веднъж съм въвела глутен мога да давам миксове от ядки.
Според мен, има логика в това. Щом веднъж е въведен глутена, могат да се дават по няколко зърнени продукти наведнъж. Но, ако не съм, да ме поправи някой.

Киа, тиквата може да бъде алерген (за жалост). За да си сигурна, трябва да наблюдаваш по-продължително. Аз я спрях и след като всичко отшумя, дадох й пак и видях същите реакции. Пилешкото не би трябвало да е проблем.

Блу, айде стягай се де!  Mr. Green

kris_bo, аз като се поразтърсих малко за инфо относно тези упражнения на Пилатес, се оказа, че ние на гимнастиката правим точно такива. Ама откъде да знам, че са тези.  Embarassed Гледайте какво намерих, само желание да имате да се упражнявате. Wink А по тази програма имало над 800 упражнения. Тези на видеото не всички ги правим, но няма как да постна тук още 15 нагледни линка. Wink

Фокси, това е специално и за теб. Не съм аз, ама каката е достойна за сравнение. Единственият й кусур е, че е руса.  Joy Майтапче, много харесвам русите хора!  Flutter

Оф, улях се днес!  ooooh! Да ме извинят четящите...

# 24
  • варна
  • Мнения: 1 395
 И аз да се запиша  Wink
 Хванала ме е и мен треска за разкрасяване,не бях се боядисвала от няколко години,днес импулсивно си харесах една боя,докато пазарувахме, и сега съм се намацотила. #Silly
 Пък за килата ще трябват спешни мерки Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 1 535
Хайде и ние тук Mr. Green

Да ви се оплача - от вчера Любчо е със сополки и кашлица. Ама и на нас има кой да ни носи вирусчета... Дано бързо да го преборим  Praynig
Бързо оздравяване на болните  Peace

Чушка още не съм давала, ама и аз им нямам вяра на тези, които ги продават сега. А в готовите пюрета, които съм му давала не съм срещала да я има някъде чушката  newsm78. Бъни и аз мисля,  че не е чушката - май някакъв вирус такъв има в момента.

И Любчо го хванах, че започва да се клати, когато чуе музика, ама до танца е още далечко Wink. С изправянето все още не се справя, въпреки че опитва - не го държат още стабилно крачетата.

Киа - те май Бейбивита и Хип са на един производител  newsm78, но нали месото не било алерген...

Буболинка честито зъбче. И ние сме от днес с още 1 - стават 5 вече  tooth

За килограмите и упражненията ще се въздържа, че яко ме е хванал мързела на тая тема  Rolling Eyes

Мимченце    bouquet

Ха, не сме пишели, докато се набутам с тоя пост още 8 отговора има, ама ще чета после - отиваме с Любчо в банята   bath1

# 26
  • Мнения: 256
Rozi, щях да падна с твоя пост! Може да си поиграите на "Ей, крадльо"!

Аз само да вметна набързо. Бицепса ми е 21см, а на Бобича прасеца е 20см, китката му е 12см, моята е 13,5.   Laughing

# 27
  • Мнения: 1 404
Инче,и на Виан е 12 см ShockedБобича е мъж,ама нея кой ще я вземе такава гюлетласкачка Mr. Green
А ти си фина мацка Wink

# 28
  • Мнения: 176
Здравейте, мамита мили! Откога не съм влизала тук... два месеца май има-няма. Нямам никакво време, но ми е мъчно за вас и често си мисля какво ли става с Юнчетата - ходят ли, озъбват ли се? Гледах снимките на първа страничка - направо големи деца!  Heart Eyes

Аз се върнах на работа (вече 1 месец +), в офиса в гърч и не мога и да си помисля да влизам във форума. А като се прибера в 6, докато поиграем с Колето, да се изкъпем, да папаме, и лягаме да спим. (Мама и бебе по едно и също време...)

Изтървах много теми и не знам дали и кога ще наваксам, но при нас много нови неща - два зъба, седене стабилно по дупе, изправяне (ако се държи някъде, разбира се). Само го чакаме да проходи. Яде пюрета та му плющят ушите, само днес дето изкльопа един сладък картоф и после ми го повърна на 4-5 пъти, колкото да омаже всичките си чисти дрехи.

Гледам вие вече бицепсите мерите  Joy На Колето тези мерки не му ги знам, но шкембето определено е наднормено:

Хайде стига от мен, ще се опитам вече по-редовно да се включвам!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 83
Блу по отделно се захранва с овес,ечемик,ръж и пшеница ,защото глутена в тях е под различна форма и съответно се увеличава в този ред. Инфото ми е от Косе Босе

Общи условия

Активация на акаунт