Като мънички прекрасни гъбки, растат на Юнчо здрави бели зъбки

  • 13 191
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 864
 ами vesi аз не исках да влизам в болница. но при нас положението вместо да се оправя се влошаваше. исках някой да прегледа бебката ми и да каже какво й е. а тя определено се беше дехидратирала доста и едвам мърдаше....
иначе и нашата педиатърка не ми препоръ4а да влизаме там. но какво ми оставаше на мен? да кажа- ми не, няма да влизам.....
ти когато Марти е бил с диария вирусче ли е било? с какво се оправихте?

# 301
  • Мнения: 1 559
Ама има бебчета на майки, които и 1 път не са писали в темата.  Thinking
А, меган, ти си писала преди.  Laughing Аз имах предвид майки, които никога не са писали при нас, а си пращат снимките на бебчетата за 1 стр. Wink
Абе, ти не си ли роденничка днес? Или не съм видяла добре на 1 стр. ? Thinking Какво се спотайваш, а?  Joy Я да си признаваш бързо!  Naughty  Hug



даааааааааааааааа..понеже хич не ме бива да лепвам разни картинки с торти и т.н.,да знаете че ви 4ерпжа виртуално.  party023 newsm38 beer2 beer3 cheers

И аз да се присъединя към клуба на депресираните!!! Вчера така си го изкарах на мъжа ми.... Ама мнооог о ми е тежко понякога, живеем в София съвсем сами, бабите са на 300 км. от тук, мъжът ми работи доста, а понякога го няма по 2-3-4 дни изобщо. Аз съм на ръба на оцеляването! Не мога да се справям сама и само му дудна. Не мога да намеря жена да ми помага, без да ми е препоръчана от близък, а такъв няма засега. Страх ме е да пусна случаен човек вкъщи при детето си. Нямам време за себе си, изглеждам вече трагично! Всичко ме боли - като пенсионерка се оплаквам - а не мога дори на лекар да отида. С детето сме като приковани един към друг!
Хайде, оплаках ви се! Отивам да се самосъжалявам!

И аз съм така на моменти...ама аз съм и с 2 ooooh!.Няма отърване,като марки.Каката ходи на предучилищна,ама това е 4 дни в седмицата по няма и 3 часа.Та е само дзър пър ,гъз път да види.Но ще се справя,доказах че съм много силна и се справям отлично Peace.Дори преди 2 седмици се нанесохме в нова къща,и смятаи с 2 малкии деца,местене,дооправяне.Беше кошмар,свалих дори някое килце(тва е в моя полза Laughing),но се справихме.
Абе, което не те убива,те прави по силен Wink .Ще ти мине,в период си  Joy

# 302
  • Мнения: 13
И аз да се присъединя към клуба на депресираните!!! Вчера така си го изкарах на мъжа ми.... Ама мнооог о ми е тежко понякога, живеем в София съвсем сами, бабите са на 300 км. от тук, мъжът ми работи доста, а понякога го няма по 2-3-4 дни изобщо. Аз съм на ръба на оцеляването! Не мога да се справям сама и само му дудна. Не мога да намеря жена да ми помага, без да ми е препоръчана от близък, а такъв няма засега. Страх ме е да пусна случаен човек вкъщи при детето си. Нямам време за себе си, изглеждам вече трагично! Всичко ме боли - като пенсионерка се оплаквам - а не мога дори на лекар да отида. С детето сме като приковани един към друг!
Хайде, оплаках ви се! Отивам да се самосъжалявам!

kreia, при мен положението е същото. Напълно те разбирам как се чувстваш. И моя мъж е мноооого зает, късно се прибира, много командировки. Заедно решихме, че така не мога да я карам и сега 2-3 седмици при родителите ми, 2-3 седмици вкъщи. Не се оставяй на депресията и се радвай на съкровището си.  Hug

Честит рожден ден, megan79! Да си жива и здрава!  bouquet

# 303
  • Мнения: 657
Хайде, прескочете отатъка  Mr. Green

скок подскок Wink

Общи условия

Активация на акаунт