Жената Близнаци ?!

  • 36 253
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 435
NikiFin, и сина е зодия близнаци, но с дъщерята нямат нищо общо.

Аз пък на никоя дъщеря не пожелавам, да прочете нещо подобно написано за нея от собствената й майка.

Asya_, не би било никак зле да го прочете, защото като и говоря не ме чува.Тя всъщност никой не чува. Щом съм го написала, можеш да си представиш колко трябва да ми е прекипяло и причерняло от нейните изцепки и изпълнения.А от това страдат и други хора, включително и детето и.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Аз съм на 26.05
Знам,че съм астрален близнак с Григор Вачков

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 12:53 от Belle Fleur

# 32
  • Мнения: 33
Здрасти на всички надъхани Близначки.Аз съм родена на 28.05 и страшно си харесвам зодията.Много сме емоционални и никой неможе да разбере това.Хора на изкуството и живота, духовно извисени.Лесно раними, невероятни и верни  приятели, понякога и доста наивни.Но има едно нещо, с което  сме над другите- 100% интуиция. Simple Smile
Ами май това е. Много неизчерпаема  зодия

# 33
  • Мнения: 959
Ей, ме на и мене тука... bowuu
добре сте ме описали...да не ме познавате от някъде?!! Thinking

Не харесвам в зодията си това, че е характерно често да съм нерешителна,  и то точно когато силно се налага, да съм решителна Crazy

Иначе, положителните неща са много, както и отрицателните...но, във всяка зодия е така...а, да не говорим, че всичко си е до човека...

Това което написа маманики е 120% вярно... Hug

А, ето го и календара до тук... bowuu
червенокоска - 28.05
Пипи - 31.05
pazzza - 17. 06
makedonka1-17. 06
star - 27. 05
cocicanada - 02. 06
Belle Fleur - 25.05
mamaniki - 28.05
Schmetterling - 22. 05

# 34
  • София
  • Мнения: 2 415
А, ето го и календара до тук... bowuu
червенокоска - 28.05
Пипи - 31.05
pazzza - 17. 06
makedonka1-17. 06
star - 27. 05
cocicanada - 02. 06
Belle Fleur - 25.05
mamaniki - 28.05
Schmetterling - 22. 05
get_real - 23.05

# 35
  • Мнения: 2 779

А, ето го и календара до тук... bowuu
червенокоска - 28.05
Пипи - 31.05
pazzza - 17. 06
makedonka1-17. 06
star - 27. 05
cocicanada - 02. 06
Belle Fleur - 25.05
mamaniki - 28.05
Schmetterling - 22. 05
get_real - 23.05
anitsa - 23.05

# 36
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И аз да се включа: 08.юни


Всичко което е казано тук за близнаците е вярно.

Близнаците са чудесни и верни до край приятели, защитници на онеправданите, жертвоготовни за децата.
Прощават леките прегрешения, но кажат ли веднъж край, то значи край завинаги.

Мога да кажа само, че това за двуличието, което им приписват е абсолютно погрешно схващане.
Проблемът на близнаците е, че често остават неразбрани от хората. Трудно показват истинските си чувства, затова често другите хора не разбират колко много ги  е обичала и ценяла жената-близнак.

Не се бях замисляла за моя т.нар. девиз, но мога да го определя като "Аз мога". И в действителност малко са нещата които да не мога да направя, стига да се заема сериозно с тях.

Иска ми се само нещо като започна да го правя, да го довърша докрай, а не да се откажа на сантиметри преди финала.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Аз съм си объркала датата,грешка на пръста!моля за извинение и редакция,ако е важно! Blush

# 38
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз като типичен представител на зодия близнаци все повече се уверявам, че ние сме непредсказуеми. Като питат мъжа ми как живее с мен, той казва, че се разбира прекрасно с всеки близнак в мен поотделно и винаги очаква неочакваното! Hug
Той като е зодия Рак да не ми е лесно! Crossing Arms
 Joy


И ние сме така, той рак , аз близнаци, мнооооого търпение проявява милия, какво да се прави близнаците сме непредвидими, но намерим ли пристан и някой който да ни търпи всичките неподозирани дори и от нас настроения и трепети, знаем как да се отблагодарим.Поне аз съм така Peace

А, да редактирам-07.06

# 39
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Здравейте, аз 16.06
По-разкошна зодия от нашата няма bowuu
Опитвам се да обясня на моето теленце колко ми е трудно да взема и най-елементарното решение, но не ме разбират. А за ината - да ме прощават всички рогати зодии, не могат да ни стъпят на малкия пръст, една идея да ми стигаше ината да си довършам нещата докрай- щях да съм........ 

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 15:08 от desi02

# 40
  • Мнения: 529
Противно на всичко написано в дебелите книги,че такъв съюз е напълно несъвместим,ние двамата с мъжът ми сме Близнаци.Как живеем?   Еми така-живеем си.

# 41
  • Мнения: 1 289
Здравейте,да се разпиша и аз-28.05. ама са ме писали на 29.05.-ми то още от раждането съм си сбъркана,кво да се очаква сега-да съм нормална ли  Mr. Green

Всичко подкрепям от казаноо дотук,само да добавя :

*всичко ми омръзва бързо
*прекалено верен приятел съм,дори и за хора,които не го заслужават
*май е трябвало да стана психиатър,щото вече съм като"кошче за душевни отпадъци" и всяка тревога на друг я изживявам и аз,но пък всичко казано и споделено е заключено в мен и не раздувам....затова и споделят много хора живота си с мен.
*бързо паля и бързичко ми минава.
*разхвърляна съм(за жалост)
*често забравям .....

# 42
  • Мнения: 40


А, ето го и календара до тук... bowuu
червенокоска - 28.05
Пипи - 31.05
pazzza - 17. 06
makedonka1-17. 06
star - 27. 05
cocicanada - 02. 06
Belle Fleur - 25.05
mamaniki - 28.05
Schmetterling - 22. 05
get_real - 23.05
anitsa - 23.05
chefina - 17.06

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
14.06.  bowuu

# 44
  • Мнения: 1 269
Както се вижда от календара на 17 ще празнуваме 3 броя! Имам две колежки в работата ми  родени на тази дата. Ще им кажа да се включат и те тук! Да сме живи и здрави пък ще почерпим на датата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт