Тайната на дългата и здрава коса - 57

  • 33 757
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
black_ice ,косата ти расте с невероятна скорост  doh ooooh!


ivilicious_blue има и пролетен и есенен косопад. Аз най-често започвам да пия витамини някъде от началото на януари ,а за есения от  юли. Също така си взимам някоя серия шампоани за коса -например Ревалид,Давинес- Енергезина,..... и  ампули за подхранване/тях най-много ги уважавам/. С две думи старая се 2-3 месеца преди очакваният косопад да взема мерки.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 10:44 от *Си*си*

# 16
  • Мнения: 53
Момичета някой да е използвал  тези шампоаните и по конкретно серията за ежедневна грижа за косата.А да ми кажете как мога да си поръчам и някакви цени?
http://www.evaprofessional-bg.com/haircare.html

# 17
  • Мнения: 1 365
Здравейте! Да се включа и аз в темата! Вчера си направих маска и по съвет на Игуанка добавих в нея кисело мляко и аспирин. Косата ми определено има повече блясък от предишните маски. Няма да показвам снимка, защото я оставих да изсъхне сама и сега съм като лъвче в главата... Но определено е мека и приятна на допир. Ще продължавам в същия дух!!!
Мис Арк, тя първа страница станала прекрасна!!!   bouquet И много изчерпателна като информация!!!  Hug  Ти си нашата гордост!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 181
Здравейте, до сега само ви четях, но да се включа и аз!
Сутринта си направих маската, но понеже спря водата се измих с минерална, ефекта е супер!

# 19
  • Мнения: 4 496
Коте, не ме разсмивай! Joy Има още какво да се желае! Whistling


VENIAND, аз последното изплакване го правя винаги с  минерална вода. Отива ми около 1 л.

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 315
Нашата тема отишла на втора страница  Whistling

black_ice косата ти е страхотна  Peace

Да ви кажа, момичета, че много силно ме мотивирате да съм редовна в маските  Hug

# 21
  • Мнения: 311
запис   bouquet

# 22
  • Мнения: 302
Ходих да си търся нещо против заплетени краища и си купих това:
http://framar.bg/product_review.php?id=30011474&from=0&p … D0%C0%D2+75%EC%EB
Фармацевтката ми даде и около 30-тина мостри на кремове, балсами и шампоани newsm51
Поразена съм просто от приятното обслужване  bouquet

# 23
  • Мнения: 304
Ходих да си търся нещо против заплетени краища и си купих това:
http://framar.bg/product_review.php?id=30011474&from=0&p … D0%C0%D2+75%EC%EB
Фармацевтката ми даде и около 30-тина мостри на кремове, балсами и шампоани newsm51
Поразена съм просто от приятното обслужване  bouquet
Къде е тази аптека? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 302
Не е в София Flutter

# 25
  • Мнения: 3 050
coolady една колежка си взе маската - за нея мога след време мога да дам отзиви, не знам за флуида  Peace
котенце десси-г каквото имах налично - АДЗЕ 5 мл. , масло от ши (карите), стрит аспирин, кисело мляко  Peace

може би пропускам нещо, но би ли обяснила по-подробно за маската  Hug и най-вече - косата ти по принцип ли е с такъв блясък или е от маската? Моята е ужасно суха и направо ме побърква. Гъста е, дълга е, но суха. Дори и като я подстружа, пак е суха  ooooh! ooooh!

по принцип мога да кажа че си има блясък, но след маска е по-хубава  Peace
блек айс браво  Hug

# 26
  • Мнения: 304
Момичета аз пък си взех шампоан "Rene furterer" и косата сега ми е много хубава от него, въпреки че шампоана е за мазна коса. Мисля да си взема и маска от същата марка, и ще я използвам след като си измия косата! Според вас как ще се отрази на косата ми маска с АДЗЕ, стимулант, масла, а след като я измия готовата маска? Да ли няма да се пренасити newsm78?

# 27
  • Мнения: 4 496
Аз така правя. Не ми се е пренаситила. Нищо не пречи да опиташ и да видиш как ще се отрази на теб.

# 28
  • Мнения: X
И аз така правя!  Peace

Нана, косата ти е много хубава, гъста и дълга!

Черно ледче, чудесни къдрички !

Аз пък вчера си сложих къна. Исках да е кафява, но имаше само едно пакетче и затова смесих с кестенява. И накрая какво - краищата ми продължават да са рижави...

мис арк, отново темата е чудесно оформена!! Hug

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 315
Аз до сега не съм слагала готова маска, след "домашно" приготвената  Thinking И аз от страх да не би да намаля ефекта на някоя от двете  Mr. Green Ама ще взема да пробвам. Съпружието пак ще каже, че седя по два часа в банята  Flutter

облачето хей много съжалявам, че няма резултат от къната.

И аз много се замислям за някаква промяна в цвета. Уж съм се отказала, пък все нещо ме човърка. Обаче ме е страх да не направя някой гаф - тъкмо косата ми горе-долу прилича на нещо, аз си я одобрявам и да сътворя някоя неземна глупост. Затова май ще пасувам за момента.

Общи условия

Активация на акаунт