Тайната на дългата и здрава коса - 57

  • 34 367
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Може ли маста в оригиналната рецепта да се замени с бадемово масло? Аз така си правя от около ,месец,но не съм постигнала вашите резултати и взех да се чудя дали е правилно Thinking

# 31
  • Мнения: 4 496
Естествено, че може да се замени. И то не само с бадемово масло. Виж първия пост, там са описани маслата.

# 32
  • Мнения: X
Lady Incandescent, все пак малко потъмня, но този рижав цвят не изчезна.... Tired Hug

При вас променя ли се миризмата на маслата около месец след отваряне? При мен да и малко със свито сърце ги ползвам после...

# 33
  • Мнения: 4 496
И при мен леко се променя, но хич не ми пука... Joy

# 34
  • Мнения: X
И при мен леко се променя, но хич не ми пука... Joy


Ами избърсваш ли гърлото на шишенцата след всяко ползване?  Crazy

# 35
  • Мнения: 304
Аз пък не съм забелязала да се променят маслата, всъщност аз не съм използвала масло повече от месец. Сега съм отворила 5 масла и си ги използвам от около две седмици, но за съжаление до 1 месец няма да ги изхабя. Така че ще забележа ако има промяна.

# 36
  • Мнения: 3 782
Кога стана време за нова тема? Party Мис арк Hug  bouquet
 Снощи пак бях маскирана, чудя се какво пропускам, а то било млякото. Нищо де. Аз вече поне по две маски си правя в седмицата, ако ме мързи, правя една, но другата задължително е намазано бадемово масло. Свършвам вече едното шишенче АДЗЕ и малко ще почивам  Whistling Но ще продължа с маслата, косата ми трябва да порастне малко бих искала до септември да стане поне толкова , може би ще бъде нещо подобно моята прическа. Flutter

# 37
  • Мнения: 4 496
И при мен леко се променя, но хич не ми пука... Joy


Ами избърсваш ли гърлото на шишенцата след всяко ползване?  Crazy

Да, понеже винаги подлива.

Ани 4ка, пожелавам ти да стане ПОНЕ толкова! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 395
Може ли и аз да се запиша при рецептите за дълга и здрава коса.Е аз съм с къса ,и третирана, но намерих тук добри хитринки.Поздравления   bouquet

# 39
  • Мнения: 122
откъде да купя тривитаминол от варна пише ул. Ген Колев но къде по точно ще ми кажете ли тези които са от варна благодаря ви  Hug Hug Hug

# 40
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
p.mariana добре дошла  Hug

И моята коса не е особено дълга и има нужда от постоянни грижи, за да изглежда що-годе добре, но важно е желанието  Peace

# 41
  • Мнения: 4 496
откъде да купя тривитаминол от варна пише ул. Ген Колев но къде по точно ще ми кажете ли тези които са от варна благодаря ви  Hug Hug Hug

Качваш се нагоре по "Ген. Колев", стигаш до бившия Електрон/ те го събориха и там сега има строеж, няма начин да не го видиш/. Точно по диагонал има ветеринарна клиника. Ниска едноетажна постройка на ъгъла.

Мога да го обясня и по друг начин- след кметство Приморски първата пресечка вдясно/която отива към завод "Дружба"/  на самия ́и ъгъл.

# 42
  • Мнения: 159
Благодаря, момичета! Има още какво да се желае. newsm03

Днес както си пътувам в автобуса и усещам лек мирис на риба.smile3556 Познайте от кой беше.  newsm62

Сега се намазах с тривитаминол. Имам за още един път и излизам в почивка.

Тъкмо се бях наканила да си взема шампоан...и магазинът незнайно защо беше затворен.  newsm12

# 43
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
black_ice тъкмо спомена шампоан - да кажа, че ползвах този на Нивеа за къдрици и много добре ми действа в тази насока - мисля, че Мис Арк го спомена веднъж  Thinking

# 44
  • Мнения: 4 496
Да беше само веднъж... Joy

Общи условия

Активация на акаунт