Kak da zapochna seks sled sekcio?

  • 14 372
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Аз започнах около две седмици след него. Още не се бях изчистила напълно, но само прокапваше през ден, през два. От началото ми беше малко гадно и болеше (не операцията), но после всичко се оправи. Малко се притеснявах да не се разшия, но мажа ми ме пази и нямаше проблеми. От тогава си имаме нормални полови актове. Така че действай ако ти се прави  Heart Eyes

# 16
  • Временно
  • Мнения: 788
Имах лохии точно 40 дена.
Секс правихме чак след 3 месеца.Нямах никакво желание,чувствах се некомфортно.Болка нямаше.
А ти щом имаш желание,изчакай лохиите да свършат и се мятайте. Laughing

# 17
  • Мнения: 194
Съветвам те да изчакаш.да се изчистиш!Ние правихме секс за първи път 60дни след секциото.

И мен ме посъветваха поне 2 месеца да не правим секс.Точно на 60-я ден от секциото правихме,но и малко ме болеше,въпреки ,че си е индивидуално за всеки

# 18
  • София
  • Мнения: 4 585
За първи път правихме секс около 20-я ден след секциото. Лохиите ми бяха спрели временно и нямаше проблем. Направи го, когато се почувстваш готова и имаш желение.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 18:00 от passion

# 19
  • Мнения: 3 695
Първо да свършат лохиите, после на лекар за контролен преглед и като даде той зелена светлина - чак тогава.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 374
На мен ми казаха да започнем след 1 месец,но още се чистех и започнахме малко след това.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
И  Да знаеш че първите един два пъти боли  Embarassed все едно ти е за първи път.
И при мен беше така, не знам защо. Четих някъде, че докато жената кърми, влагалището й е сухо и оттам тази болка newsm78
Иначе ние започнахме някъде около месец след раждането

# 22
  • Мнения: 1 546
Като ми спряха лохиите (някъде след 45 дни) пробвахме да правим секс. Бях си абсолютна девтсвеница Mr. Green 

# 23
  • София
  • Мнения: 803
И аз така  Mr. Green , то не че много ми се случва

# 24
  • Мнения: 396
Да знаеш че първите един два пъти боли  Embarassed все едно ти е за първи път.

Не плаши така дамата.  Joy  Абсолютно индивидуално е! Hug
Верно , че е индивидуално.
Аз изчаках да ми свършат - до 40 ден, но имах голям мерак!!!!

# 25
  • Мнения: 111
Като ми спряха лохиите (някъде след 45 дни) пробвахме да правим секс. Бях си абсолютна девтсвеница Mr. Green 
Абсолютно същото беше и при мен. Добре, че боля само първият път  Grinning.

# 26
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Започнахме около месец след операцията. Изчистих се от лохиите за около 20 дена.
И при мен болеше доста, и то не само първия път.

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Доки каза: след като ти изтечат лохиите, и минимум 20 дена след секциото. И много внимателно!

# 28
  • Мнения: 2 960
Първо да свършат лохиите, после на лекар за контролен преглед и като даде той зелена светлина - чак тогава.  Peace
точно Peace

Общи условия

Активация на акаунт