Формула 1 в Истанбул 2009

  • 5 008
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 105
хаха Laughing амииии  при нас се очертава 100% адреналин Laughing
ще пътуваме с коал посред нощите, ще стоим на зелените площи и се прибираме после пак със собствен транспорт Laughing до колктоо разбрах добро място за наблюдение е завой 8, където може и да успееш да ги снимаш... евентуално Grinning
..а за антифоните..предполагам, че и в аптеките ще ги продават Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 3 878
aya79, ей страхотно! това ме подсети, че мога да потърся антифони в магазините за предпазно облекло. а дали няма да продават и там на място?  Thinking
а каква ви е програма? къде са ви местата?

антифони раздават навсякъде на пистата безплатно, както и най-различни рекламни материали като каишки за врата, тефтерчета, календари с програмата на Ф1, ключодържатели, химикали, плакати и какво ли още не Wink

# 62
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Aurora чудесно инфо! Hug спести ми голямо обикаляне, ще разчитам на това!

# 63
  • Мнения: 105
ухааааа  Wink много ти благодаря за хубавата информация Aurora!!!!!
Нали съм си българче.. никога не съм и очаквала такава благотворителност Laughing .. свикнала съм да ми вземат, но не и да дават Laughing Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 3 878
Aurora чудесно инфо! Hug спести ми голямо обикаляне, ще разчитам на това!

ще видиш, че може да ти се окажат абсолютно ненужни...аз обожавам звука на болидите, нищо не може да се сравни с това...не съм ги слагала и за минута, изобщо не е непоносим шум. но все пак за твое успокоение вземи едни като ти ги бутат в ръцете Wink

# 65
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
о, за себе си не се притеснявам ни най-малко, но има голяма вероятност ситния да се размрънка, не си пада по шумотевиците... та затова съм се втресла толкова!

# 66
  • Мнения: 1 708
И аз чакам билетите утре  smile3508

А как беше онзи сайт за времето/на който може да се вярва/?

# 67
  • Мнения: 105
аз знам този и до сега не ме е подвеждал Peace
www.accuweather.com

# 68
  • Мнения: 1 708
Благодаря!

Ние сме на Бронз Т5  Crazy

# 69
  • Мнения: 105
ще обменяме после снимки Peace

# 70
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
сетих се за още нещо важно!
как стои въпроса с интернета! чудя се дали да помъкна компютъра или има обществени места, където може да се ползва? newsm78

# 71
  • Мнения: 144
Ох, ако знаете как ви завиждам Sad

# 72
  • София
  • Мнения: 9 900
Ооооооо, снимки със сигурно ще направите, ако упорствате. Аз успях да снимам почти всички...е отне ми време да разбера кога точно да щракна, за да хвана профучаващата кола, но ми беше гот  Laughing

И аз завиждам, хич неблагородно!

# 73
  • Мнения: 1 708
Момичета много спешно трябва да разбера дали при пътуване с кола на лизинг се изисква пълномощно подписано в турското консулство/сега ми го сервираха едни приятели и аз съм в шах/
В стъбота пътувам и ако трябва да ходя а най - близкото консулство е в Бургас майко мила............



Благодаря предварително!

# 74
  • Мнения: 415
Момичета много спешно трябва да разбера дали при пътуване с кола на лизинг се изисква пълномощно подписано в турското консулство/сега ми го сервираха едни приятели и аз съм в шах/
В стъбота пътувам и ако трябва да ходя а най - близкото консулство е в Бургас майко мила............



Благодаря предварително!

Сега мъжът ми потвърди , че на М. Търново доста често  искали пълномощното да е заверено в Консулството , но срещу 20 лв. във паспорта всичко се решавало.
През април на Лесово не ни поискаха такава заверка. Нашето пълнощно е за лицата , които могат да управляват автомобила , а не за лизингов автомобил.
Явно има нещо , но дано при вас всичко мине без проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт