Тайната на дългата и здрава коса - 58

  • 33 156
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 496
Коте, аз нося дрехи предимно в бялата, черната, синята и  розовата гама.Пасва си розова дреха  с червена коса. Лилаво наистина не става, както и кафяво, а и оранжево.  Flutter

# 31
  • Мнения: 1 365
Съвсем малко ми остава да отида до магазина и да си взема червената боя...   smile3506 newsm52

# 32
# 33
  • Мнения: X
 котенце десси  smile3503 ха да видим колко ще издържиш, преди да се отдадеш  на изкушението.  Hug
Аз на няколко пъти се навивах да се боядисам в шоколадово, но се отказах. И тъй като искам някаква промяна, реших да си премахна бритона...

# 34
  • Мнения: 2 110
Котенце десси ,защо не опиташ с тези червените кичури дето се залепват/сложи си няколко около лицето,ако не ти харесва ще ги махнеш/ или има оцветяващ  спрей .
Но, ако твърдо си решила ,аз съм за червена коса !
П.С. Ти с какъв цвят очи си ?!

# 35
  • Мнения: 1 365
Проблемът е, че знам със сигурност, че ще ми хареса!!! Била съм червена и преди...  Peace

# 36
леле най-сетне стигнах до последната тема  Laughing опитах се да изчета всииииичкооо от началото ,но нямам търпение вече.от доста време чета..чета.. и започнах с маската(зарибих дори и майка ми )само че има нещо в маската което ми изсушава косата и мисля следващия път да пробвам без ракия  Praynig
аз лично от години полагам огромни усилия за косата си понеже я и изрусявам.до сега разчитах много на кератинова възстановяваща терапия много добре  ми се отразява на косата.та сега и тривитаминол-а ще опитам.поздрави Simple Smile  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 110
Женя-Иванова , добре дошла ! Hug
Махни алкохола,жълтъка,оцет ,ако слагаш . Доколкото знам ,за руси коси не се слагаше и газ.

# 38
  • Мнения: 311
котенце десси-г , отмих я. Докато се мъчех обаче си мислех, защо не попита преди да се намажеш  smile3538 търкай сега.   bath1. Отмих го както казах, но толкова ми харесва ефекта от него на слънце и плътност, че се реших да пробвам отново като се отмия по твоята технология  Hug
Ако иска да каже нещо избира си тема и се излива  smile3507 нещо ново  no
Хубава вечер на останалите  Hug Heart Eyes
п.с. аз жълтъка го слагам, когато се лиша от него косата ми е без обем  Wink останалите обаче не участват в маската ми за русокоска  Flutter

# 39
  • Мнения: 9
Привет на всички във форума. Честита нова темичка  Hug Бих искала да ви попитам ако използвам шампоана за коса Nivea for men ,който е за растеж,ще ми стане ли нещо,ще навреди ли ?

# 40
  • Мнения: 4 496
Защо не питаш в темата "За добрата козметика"? Ако препишеш състава ще е още по-добре. Hug

# 41
  • Мнения: 2 110
Според мен мъжка козметика не бива да се използва от жени ! Иначе всичко щеше да е универсално . Сигурно има причина !

# 42
  • Мнения: 9
♥ мис арк ♥  , *Си*си Благодаря за съветите  Hug Hug

# 43
  • Мнения: 1 282
Има ли нови червенокоски на хоризонта?  smile3505

# 44
  • Мнения: 4 496
И все пак да отговоря на Мастер 333 за маслата и косопада.  При по-дълъг престой с масла по скалпа той не може да "диша" което води до косопад. Но аз лично съм на мнение, че най-старите косми падат, за да отстъпят място на новите. Че така и така ще паднат, дали с масла или без. Друг е случаят когато става въпрос за косопад в огромни размери, с петна без коса и т.н. Там проблемът вече е съвсем друг. Hug

Има ли нови червенокоски на хоризонта?  smile3505

Нещо затишие ми се струва. Може би преговарят сега с милото. Mr. Green fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт