добър гастроентеролог в София

  • 566 724
  • 822
  •   2
Отговори
# 645
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Задължително е.
И пътеката го изисква също, и естеството на състоянието

# 646
  • Мнения: 856
Д-р Кацаров ми е правил хистология и двата пъти, когато си правих колоноскопии при него и ми махаше полипите.
Той е работил в "Пирогов", не зная да е бил в "Св. Пантелеймон". Не го бъркайте с друг д-р Кацаров.

# 647
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Др н.кацаров е работил последователно в Иван рилски, 2-ра хирургия, Пирогов, Европа, панталеймон, здравето
Съвсем приличен лекар, малко няма време

# 648
  • София
  • Мнения: 1 312
Д-р Кацаров ми е правил хистология и двата пъти, когато си правих колоноскопии при него и ми махаше полипите.
Той е работил в "Пирогов", не зная да е бил в "Св. Пантелеймон". Не го бъркайте с друг д-р Кацаров.

 Не ,не го бъркам защото съм правила два пъти при него - в Александровска и в СВ Пантелеймон. И съответно имах хистологии. А сега на позната и нейния съпруг нямат и двамата. А з ги пратих при него и се учудвам, да не е нещо ново. С полипи без хистология. Аз бях мн доволна от него ,сега съм в мисли...
    Дали може да се вземат стъкълцата с хистологията и да се проверят на друго място? По принцип на други места може,но за тук незнам/ те се съхраняват в болницта, в която еправена манипулацията,но пациента може да разполага с тях за второ мнение/

Последна редакция: сб, 07 ное 2020, 06:19 от мм

# 649
  • Мнения: 15
Д-р Кацаров ми е правил две гастроскопии и винаги съм оставала впечатлена от неговото човешко отношение. На последния преглед пред мен имаше двама пациенти с колоноскопии и д-ра обсъждаше хистологията с тях. Можете да му се обадите и да попитате и после ще прецените дали да правите процедурата при него. За мен единственото разочароващо нещо е отношението на мед. сестрите, като едната е откровено арогантна. Преди 1-2 години не беше така.

# 650
  • Мнения: 16
Моля, препоръчайте добър, знаещ и човечен гастроентеролог в София! Може и с направление, може и платено, за първоначален преглед! Благодаря!

# 651
  • Мнения: 856
Моля, препоръчайте добър, знаещ и човечен гастроентеролог в София! Може и с направление, може и платено, за първоначален преглед! Благодаря!

д-р Михаела Петрова, д-р Зоя Маджарова.

# 652
  • Мнения: 65
Вече и аз да споделя опит от гастроскопията. Прави ми я в МБАЛ "Доверие"  д-р Татяна Захариева. Много готин човек и страхотен специалист. Препоръчвам я. Мога да дам координати, ако някой се интересува.

Дали бихте могли да ми изпратите координати на др Татяна Захариева - най-добре мобилен телефон, ако е възможно.  Предварително благодаря!

# 653
  • Мнения: 5 848
Някой правил ли си е колоноскопия в "Св. София"? Може ли да споделите мнение?

# 654
  • Мнения: 308
Някой има ли впечатление от гастротата в Софиямед и Токуда?

# 655
  • Мнения: 115
Аз съм много доволна от доктор Кацаров, добър лекар и човек! Трудно става записването, но това е точно, защото е добър! Правил ми е колоноскопия и хистология през август. Сега отново съм на преглед при него.

# 656
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте, търся мнение за колоноскопия в Сити клиник Младост- цена, упойка, престой? Въобще всичко.Също предлагам час за проф.К.Кацаров във ВМА.Часът е за 1.03 от 18ч.Който желае, да ми пише.Благодаря!

# 657
  • Мнения: 29
Моля, препоръчайте добър, знаещ и човечен гастроентеролог в София! Може и с направление, може и платено, за първоначален преглед! Благодаря!
д-р Трифонов в 18 ДКЦ(работи и в Александровска)

# 658
  • Мнения: 308
Някой има ли мнение за д-р Попадийн от ВМА?

# 659
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте, колоноскопията във ВМА с упойка ли е? Моля, който е правил там, да ми пише как минава.Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт