Фотографията, като зряла жена на 33

  • 19 488
  • 454
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 948
Free, чудесно интервю, и супер снимки си избрала. Разкошни снимки имаш!

Аз черпя с нефокусирана белгийска бира:

http://www.flickr.com/photos/misholina/3311222415/

# 256
  • Мнения: 2 109
искам да потвърдя, че белгийската бира изглежда ТОЧНО така, особено от един момент насетне.
Joy

# 257
  • Мнения: 516
Ето малко снимки от мен-може да споделите,дали са се полу4или  -от скоро снимам и ще се радвам на всякаква критика-цветето не е кой знае какво,но това ми попадна за "модел" от кухнята  Simple Smile











# 258
  • София
  • Мнения: 983
искам да потвърдя, че белгийската бира изглежда ТОЧНО така, особено от един момент насетне.
Joy

 hahaha Joy

# 259
  • Мнения: 11 307
Мишолинке, разваляш дисциплината. И що точно белгийска бира?   Mr. Green
Калино моме, тва не съм го прочела  Whistling
Аз съм на червено вино, затова така. Тренирам за Тоскана - мезето е спагети болонезе  hahaha
А освен манджи, реших да сготвя един кадър във Фотошопа. Нещо покрай конкурса се открехнах пак на обработки и драматизъм  ooooh!

Отдолу съм сложила линк към оригинала

# 260
  • Мнения: 1 584
искам да потвърдя, че белгийската бира изглежда ТОЧНО така, особено от един момент насетне.
Joy

Да обаче не знам дали знаете, че е магическа - топи калории, особено от огрооооооомни порции свински ребърца Wink

# 261
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Хайде цоп и аз в края на темата, ама без матриал Mr. Green... само да ви следя Flutter

Калинка, ти къде си метлосвала?!
Моби, РД си имала май - честитка Hug

# 262
  • Мнения: 1 630
искам да потвърдя, че белгийската бира изглежда ТОЧНО така, особено от един момент насетне.
Joy

Да обаче не знам дали знаете, че е магическа - топи калории, особено от огрооооооомни порции свински ребърца Wink

И с пържени картофи  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 1 630
Free, много хубаво интервю, браво
Снимките, които сте избрали много ми харесват
Честито, още много такива да има.
Чакам с нетърпение и изложба.

Шматка, интересна се е получила. Не ми пречи, че не се вижда цялото лице, но второто око ми липсва малко. Определено обаче има чар.

Диана, това че фокуса не е върху котката може и да е ефект.
В случая не е. Погледа е привлечен към нещо,  което не е интересно.
Ако примерно беше върху играчката на котката, щеше да е ефект.

saxophone, снимката с пейката... нещо по никакъв начин не бе грабва, но не е проблема в цвета на пейката.
Направи я пак с друго кадририре. Пробвай да привлечеш погледа на детето или пък да се вижда към какво гледа.

Мишолина, за бирата вече се изказах  Blush
дай и други, моля

villie, тук въпроса е "какво е искал да ни покаже автора"?

Веч, покрай бузата има размазано петно
Въпреки, че си падам по силни обработки, тук ми идва прекалено силна, особено червените устни

Нали не се обиждате, че критикувам, но понеже ми се струва, че има определено залитане към ах и ох тема .... пък все пак не е (или поне не беше) това целта на темата, но ако искате да е ах и ох кажете, няма проблем  Mr. Green
   

# 264
  • Мнения: 405
Ето една нощна птица от мен  Crazy



и едно клише с щипки



Фрий, четох интервюто ти с голям интерес, много ми хареса частта, в която обясняваш защо държиш фотографията да си остане твое хоби. Наистина сте подбрали много хващащи окото снимки Simple Smile

Рали, на мен темата повече ми допада тип "критична" отколкото тип "ах - ох"

# 265
  • Мнения: 11 307
О, Рали, направо да си дойдем на думата! Откога чакам нещо такова тук.
Сега да обясня за обработката и маркираното място. Сефте работех с маска, с триене с мека четка и тн. Затова се е получило онова омазване около профила на лицето, а драматичността дойде от смесването на самите слоеве.
За пръв път ми е, надявам се на леко снизхождение.
Приемем критиките като основателни и съм доволна, че писа по въпроса. Заигравката беше нещо като опит да постигна обработкита на Додо.

# 266
  • Мнения: 1 630
Веч, намали на половина опасити на тъмните слоеве

Нигела, щипките ми харесват много
Това ли им е цвета или зеленкото е фотошоп?

# 267
  • Мнения: 702
Нигела и на мен щипките ми харесват  Peace
За критики не смея да критикувам, че отскоро съм при вас и не зная кой носи на критика  Wink
Ето и нещо от мен.


# 268
  • Мнения: 2 109
шоши, всички носим на критика, а някои не носим на похвали. в смисъл... на мен като ми стане ох и ах и бегам Mr. Green
когато е само ох и ах де.

# 269
  • Мнения: 405
Рали, заленкото е фотошоп  Wink  /а и лилавото  Joy/

Общи условия

Активация на акаунт