Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, Тема № 17

  • 10 293
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 194
Аница, честити сини гащи!

Мише66, честито момиченце!

Сърничка, жела ви дълги години любов и щастие!

Момичета, разсмяхте ме много с историите за инциденти колички и кошари!

За слинг и аз съм решила да си взимам. С Пламена бях взела едно кенгуру на заем. Беше ми изключително удобно. Ползвах го много време. Особено при ходене на близко разстояние до някой магазин, при сваляне на тежката количка по стълбите и т.н. Предполагам , че сега пак ще ми свърши работа, но за първите месеци няма да е удобно, понеже не е с твърд гръб. Така че вместо ново кенгуру мисля, че по-подходящо ще е да си взема слинг.

Берушка, стискам палци за изпита!

ЦИТИРАМ ДОСЛОВНО и се съгласявам напълно  Peace
и добавям само:
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОЙ КАКВОТО ИСКА ДА ПРАЗНУВА!!!!!!!!
 smile3525 newsm51 txtloves 1dating luvbed newsm76 Two Hearts  bigdance2 married Wine Glass Drunk cheers bg

# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
cveten prashec купи си едно "синьо око" и си го носи на гривничка или на синджирче. обира отрицателната енергия Peace баща ми ми подари такова, като бях бременна с каката, носих го на врата едно голямо, спука се на две места  Shocked
и на мен ми се е случвало да ми прилошее, и без да ме зяпат, просто седях в една стая със жената, нито я познавам нито нищо, бяхме при шивачката...като си тръгна направо ми светна Shocked сякаш камък ми падна от гърдите....
на такива хора им викат енергиини вампири  #2gunfire

# 32
  • Мнения: 36
и понеже гледам че по-рано днес се е говорило за ретро
колички вижте аз на какво се натъкнах

http://www.nurseryworldonline.co.uk/silver-cross-balmoral-sun-canopy-p-4731.html

http://www.nurseryworldonline.co.uk/silver-cross-balmoral-pram-s … white-p-4746.html

http://www.nurseryworldonline.co.uk/silver-cross-balmoral-pram-black-p-4744.html

 Joy Joy Joy

точно както virginity ги описва
"с големите гуми, само с едно положение и онея металните багажници отдолу"

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 12:39 от cocktail

# 33
  • Варна
  • Мнения: 893
е точно като втората снимка - бялата, ей такава гледах...май миналата година беше... 1000лв си струваше  Shocked

аз изрових снимка на "моята" количка Mr. Green не се вижда много от количката но е същата като тези които си показала коктейл
това съм аз, "само" преди 26 години Joy
http://images13.snimka.bg/002193060-big.jpg

# 34
  • Мнения: 14
добро утро мами!честит празник на всички!много щастие,любов,късмет здрави и красиви бебоци на лято!
сърничке!много щастие с половинката,пожелавам ти здраво и пално с любов семейство!честит празник!
видях че е станало вапрос за ритането на бебоците!при вас как е усещате ли ги?аз...май го усещам но не е ритане,а по скоро потупване!
а този слинг ми прилича на чанта! Thinkingдали ще е удобно за бебо!?
приятен ден на всички! Hug

# 35
  • Мнения: 332
Добро утро момичета и честит празник на всички, кой каквото и да празнува.
е точно като втората снимка - бялата, ей такава гледах...май миналата година беше... 1000лв си струваше  Shocked

аз изрових снимка на "моята" количка Mr. Green не се вижда много от количката но е същата като тези които си показала коктейл
това съм аз, "само" преди 26 години Joy
http://images13.snimka.bg/002193060-big.jpg
Virginity, моята е била същата преди 23 години. hahaha hahaha hahaha, то май други не е имало.

на Сърничката и пожелавам много щастие в семейния живот.

# 36
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и от мен!
Честито на празнуващите!Дълги години да се обичате, и не само на този ден  Flutter

# 37
  • Мнения: 1 208
Честит Св.Валентин на всички,които празнуват - надявам се всички тук да сме влюбени   bouquet
Честито и на сърничка - да се обичате много
Аз не съм навита за слинг- мисля си,че бебето ще е много притиснато вътре- то горкото няма да може да шава изобщо.Ако и малкото ще е като каката ни то просто само няма да иска да седи там.
mi6e66 - бебето вече така го усещам,че ми мърда целия корем - страшничко е отстрани погледнато  Laughing но за мен е много готино.

# 38
  • Мнения: 1 465
честит празник на всички влюбени и имащи повод!!! newsm51 smile3531 Flowers Bouquet lovekiss  Nature Sun With Face

черпя виртуално Hug
 Ние на този ден преди 5 години подписахме в 13 район в Париж Grinning
Ето за всеки по нещичко

Весел ден на всички!!!

# 39
Честит празник на всички,много любов и хубави емоции lovekissНие ще ходим на суши в ресторанта,в който се женихме,но аз няма да ям сурово суши,защото разбрах,че не било хубаво за бременни.

# 40
  • София
  • Мнения: 19 243
Момичета, чудя ви се как казвате "нямам време за компа". При мен може за друго да няма време, но за и-нет винаги има.
В миналата тема подхванахме въпроса за справянето с детските колички и други бебешки съоръжения, и като видях как и други са опитвали да сгънат бебетата, предлагам производителите да помислят за устройство "Сгъваемо бебе". В разгънато положение ще прилича на обикновено легло/люлка/столче или нещо подобно, бебчето доверчиво си ляга вътре и опа! - ние подло го сгъваме на две, закопчаваме и готово - никакви столчета за кола, бебешки кошове и прочее - пъхаш бебето в багажника и забравяш. newsm65
Честити празници на всички - както една позната каза "Днес е празник на влюбените...във виното". newsm74

# 41
  • Мнения: 253

Честит СВЕТИ ВАЛЕНТИН на всички влюбени и на тези,който имат имен ден txtloves newsm51 Kissing Heart
Гледам много изписахте по темата за количките,а за имена на децата си мисли ли сте Grinning newsm78

# 42
  • Мнения: 14
за име на бебо бяхме решили още преди да разберем какво ще е ! Simple Smile
а веи пазарувате ли вече за вашите бебоци или смятате че е рано?! newsm78

# 43
  • Мнения: 36
ние мислихме за име, ама нищо не измислихме.  Много ми е сложно. Бих искала да го кръстим на някоя от бабите или на дядото, освен това името да ми харесва,освен това и на мъжът ми да му харесва, освен това да е актуално както за България така и за Англия ( защото живеем в Англия). Ми то такова име не мога да измисля  newsm78, толкова много условия сме поставили и нито едно не ми се иска да премахна.  Naughty
Чак вече не ми се и мисли даже за име.  newsm12

все още ми се струва рано за пазаруване, за сега само разглеждам и заплювам.

 mi6e66 кажи името де newsm03

# 44
  • Мнения: 332
Ако ще говорим за имена, на мен още не са ми казали какво ще е бебето, но то си има име, (предчувствам че ще е мъжле Mr. Green) Георги ще се казва. Имам си резерва и за мома  -  Любослава. Не сме го мислили заедно със съпруга си, аз ги измислих сама, но това са имената на родителите му(като изключим, че на свеки името е Любка, е аз го префасонизирах Twisted Evil), и едва ли ще има нещо против. Дори мисля че е свикнал с идеята, защото моите приятелки постоянно пред него наричат бебето "бебе Гого" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт