ПОМОЩ

  • 2 839
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Ей, аз мислех, че мойта свеки е вампир, ама твойта я бие Laughing  Тегли й една мнооооого дълга на ум и повече хич не й обръщай внимание. Нали е далеч от теб Grinning  Гледай си мъжа и се радвай  на бремеността.
 Колкото до килограмите и бебето - аз качих 25кг, родих 3кг бебешок. Така, че това не е показателно.

# 16
  • Мнения: 470
Zdashto izobshto i obrashtash vnimanie?
Ne si habi nervite izlishno.Na men sashto mi kazvaha che mi e malak stomahat,no bebo se rodi 4 kg.
Uspokoi se i izobshto ne i obrashtai vnimanie,pokaji i che si nad tezi neshta.
Leka bremennost!

# 17
  • Мнения: 249
Не обръщай внимание на простотийте на прости хора като свекърва ти.Ти мисли позитивно ,за една бременна жена това е много важно,защото го предава и на бебето.Вярвай ,че всичко ще бъде наред и така ще бъде.Успешно раждане и здраво и красиво бебе,аз вярвам че ще е така повярвай го и ти.А следващия път когато свекито изцепи някоя подобна простотия направо я одрежи. Grinning

# 18
  • Мнения: 285
Тъжно ми стана като четох постинга ти...И познато за съжаление. От своя личен опит мога само да ти кажа, че колкото по-бързо успееш да игнорираш от мислите си гадните насадени страхове от свекърва си, толкова по-бързо ще усетиш смисъла на чувството което носиш в момента в себе си и ще намериш отговора и помощта която търсиш. Наистина е важно точно сега какво излъчваш като мисъл и усещания - бебо е най-смисленото и хубаво нещо което ти се случва на този етап. Всичко останало - с растежа на плода и коремчето ти си е съвсем нормално. Аз лично съм вече почти в седмия месец, но почти не ми личи и не защото бебо е малък, а защото съм имала много дълбок таз. На твое място бих се вслушвала повечко в доктора и във вътрешния си глас.
Желая ти от сърце леко бременеене и здраво и слънчево бебче!:)

# 19
  • Мнения: 2 479
Искам и аз да те успокоя,че нямаш никакъв повод за притеснение относно теглото на бебето!В книгата,която имам бременността се проследява по седмици и според авторката в 33 седмица (в която съм и аз в момента) е нормално бебето да тежи около 1,700кг - до раждането то вече основно расте и пълнее.На мен досега показателите от тази книга винаги са ми съвпадали с тези от ехографа,а,повярвай ми,мисля си,че изкарвам една от най-леките,приятни и безпроблемни бременности на света Grinning .Така че горе главата и я прати по дяволите оная змия!

# 20
  • Мнения: 182
Не се притеснявай за големината на бебето. Аз родих момченце 2,640, обаче така си хапваше, че за месец си удвои теглото... Няма страшно, вслушвай се в себе си, когато ти се яде-яж, когато не-недей да се тъпчеш, природата си знае работата. Пък и както вече са ти писали- при всеки минава различно... Гледай да мислиш позитивно, да не ти пука за дразнителите... Айде успех и само хубави емоции

# 21
Za cialta bremennost kachih 4kg, a rodih bebche 3 kg Grinning .
Kolko kachvash ne e pokazatelno. Vajnoto e da ne se poddavash na loshi emocii, naslajdavai se na bremennostta.

# 22
  • Мнения: 1 809
Я не й се връзвай !
Много знае да приказва , твоята свекърва  Close
Мисли си за бебчо , обичайте се с мъжа ти и си гледайте живота.  Sunglasses

А пък аз като качих цели 30 кг.  261uu  защо ли бебка се роди 2,900кг  Shocked  
Това колко си качила няма нищо общо с това колко ще е голямо бебенцето Sunglasses
Леко бременеене и живо и здраво бебче  Wink  :lilangel:

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
На мен през цялата  бременност ми казваха, че бебето върви малко даже , че ще се роди най- много 2800 мах 3000 кг. И той наистина вървеше сравнително малък до към 32 седмица.  Но аз родих със секцио 2 дни преди термина и си беше наваксал за 8 седмици доста- роди се 3500кг Laughing  Така, че не обръщай внимание- и лекарите грешат, а и колкото и да е добра техниката не могат да определят 100% теглото.
А за свекървата- съчувствам ти, защото и аз се пека на адски свекървенски огън в къщи Imp

# 24
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Цитат на: nelipyxo
Ами имам кетони в урината и според лекаря бебето си доставя допълнително храни като ми раzгражда белтъците.Храня се по много пъти на ден,но с малки коли4ества zаради киселините.Според лекаря трябжа да иzяаждам към 10 филии пълноzърнест хляб,400гр месо,1л мляко,4 яйца и куп други работи....Кажете как нормален 4овек(небременен при това Grinning )це побере толкова храна и къде? Shocked О и кг ябълки или други плодове...


 И аз съм чела разни безумици-какви количества от това или онова са необходими на бебето, но това надвишава всичко четено Shocked Не се притеснявай и се води по това как се чувстваш ти, ако имаше нещо притеснително все пак щеше да ти го каже лекарят! Успех и лека бременност докрая!

Общи условия

Активация на акаунт